Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciastolina dla pieciolatka

Polecane posty

Gość gość

Witam, moje córki idą niedługo na urodziny do piecioletniego kuzyna. Dzisiaj przez przypadek trafiłam na promocję ciastoliny playdoh z serii star Wars i kupiłam ja z myślą o prezencie dla małego. Ale teraz mam wątpliwości czy pięciolatek nie jest za duży na ciastoline? wasi synowie w tym wieku bawią się ciastolina? Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój w tym wieku już odpuścił, tzn. pewnie na godzinę czy dwie pewnie by się zajął jakby było coś naprawdę atrakcyjnego, typu właśnie gwiezdne wojny czy Hulk, ale to tak na raz i koniec. Chociaż lubi prace plastyczne i bardzo dużo rysuje, to lepi już bardzo sporadycznie. A dodam że jako maluch był naprawdę wielkim fanem ciastoliny i spędzał przy niej bardzo dużo czasu przez długie okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj w czerwcu bedzie mial 5lat. W ubieglym roku na mikolaja kupilam mu takie wiadro (ciastolina, foremki, akcesoria). Bawi sie tym caly czas. (Nawet myslalam ze wczesniej zrezygnuje, ehh sprzatanie ciastoliny :-D). Ale moj syn jest malym kuchcikiem, caly czas by gotowal wiec robi ciastka, lody, dania i Bog wie co jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×