Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosniegra

Ciąża a hemoroidy i zapracia...przechlapane normalnie!!!

Polecane posty

Gość cosniegra

Nic nie można brać,leków jak na lekarstwo,że się tak wyrażę :( A to naprawdę poważny problem.Wymagają,żeby do pracy chodzić normalnie żyć a tu się nie da:( Jak przetrwać ten piękny a jakże trudny okres bycia w ciąży z problemami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można leczyć
na zaparcia dieta, czopki, lactuloza, zmiana witamin na inne (żelazo). na hemoroidy nasiadówki, czopki, maści przez całą ciążę można brać Cyclo 3 Forte, który zapobiega i leczy hemoroidy, a od 6 m-ca Otrex, rewelacyjny lek na hemoroidy i żylaki, sama brałam do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosniegra
Jak miło,że się podzieliłaś ze mną informacjami.Za 3 tyg idę do gina zobaczymy co mi przepisze..?A ten Cyklo...to na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można leczyć
cyclo 3 forte jest bez recepty, ale zawsze lepiej skonsultować z ginem na zaparcia pomaga danon activia, maślanka, kiwi, kiszona kapusta, zsiadłe mleko, surowe jabłka, śliwki, tylko trzeba regularnie stosować, a jak nie pomaga to czopek glicerynowy czy syrop Lactuloza, albo w ostateczności lewatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wy zaparcia i hemoroidy w ciąży macie?? jestem w 27 tc i nie mam nic, nawet obyło sie bez zgagi i wymiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można leczyć
każdy organizm jest inny, ja zaparcia miałam i przed ciążą hemoroidów na szczęście nie mam dzięki czopkom i lekom, które brałam zapobiegawczo w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosniegra
To się ciesz koleżanko,że nic Ci nie dolega!!! Pozazdrościć normalnie,ja dość że zmęczona wiecznie zła i obolała dupka jeszcze do tego:( Zachciało mi się dzidzi mojej kochanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam te cholerne...
hemoroidy pod koniec ciazy ( jakis miesiac ) na szczecie po porodzie homoroidy znikły ( widocznie dzidia naciskala mocno i dlatego wyszedl ) a homoroidy ida w parze z zaparciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosniegra
Ja już wcześniej miałam problemy z hemo i chciałam iść na operację w czerwcu,ale 12 tygodni temu....niespodzianka:) I tak muszę się męczyć te 9 miesięcy i potem jeszcze z 5 po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z proktologiem
niektóre zabiegi, krioterapię można wykonywać w ciąży, porozmawiaj z dobrym specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosowałam i pomogło
ja brałam w ciąży cyclo 3 , a potem otrex, gin trochę kręcił nosem, ale pozwolił, dziecko zdrowe się urodziło, a ja uniknęłam hemoroidów, tylko jeden malutki się zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosowałam i pomogło
proktolog mi zalecił te leki, ale kazał skonsultować z ginem, gin stwierdził, że cyclo 3 ok, a z otrexem nie miał styczności, ale skoro proktolog zapisał to mam brać, więc brałam. Ulgę poczułam już po kilku dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosniegra
W ciąży nikt nic nie robi...albo mamy mało specjalistów w Polsce??? Byłam w 5 szpitalach czy to prywatne czy państwowe kręcili tylko nosem...Jak ciąża to my nic zrobić nie możemy,człowiek wykończyć się może a oni nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×