Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciaza a praca

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałabym się doradzić odnośnie pracy . Jestem w 14 tc. Pracuje z klientami w biurze. Pracuje że mną kierowniczka którą jest partnerka właściciela. Kobieta ma swoje humory. Jak coś nie jest po jej myśli czy chociażby Internet na chwile rozlaczy to wpada w furie i jakby miała coś pod ręką to by rzucala. Jest nieprzyjemna dla klientów i dla mnie. Ciągle mi dogryza. Wykonuje obowiązki takie same jak przed zajściem w ciążę. Jak odejdę od komputera to zaraz znajduje mi zajęcie. Po mimo mdłości w pracy nie ma chwili przerwy. Potrafi cały dzień nie odzywać się tylko przy klientach rzucać przykre komentarze. Po pracy ciągle płacze i się denerwuje. Proszę o jakąś radę co robić. Czy ratuje mnie tylko zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnienie w ciąży jest 200% płatne więc nie musisz się uzerac z tą babą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L4 w ciąży to 100%. 200% to byłoby jak marzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby było 200% to by nikt nie pracował tylko baby by w ciąży siedziały i brały 2x więcej kasy niż na umowie :o pomyślcie czasem zanim coś napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężka jest to kobieta do wstrzymania. Dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze we wszystkim jest to że toaleta jest nieczynna, temperatura przekracza czasami 30° w pomieszczeniu, klimatyzacju nie ma tylko wiatrak na całe pomieszczenie. Ciężko wytrzymać normalnie a w ciąży to juz brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to za pytania, ze ty masz jeszcze jakies wyrzuty sumienia. Idż na l4 i odpoczywaj a nie dokładaj sobie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×