Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona 1236

Ciąża w Pierwszym cylku po poronieniu

Polecane posty

Gość Iwona 1236

Witajcie, czy któreś z was udało sie zajść w ciąże w niedługim czasie po poronieniu i zabiegu łyżeczkowanie? Jak przebiegała ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancisua
Ja niestety nie mam optymistycznych wieści -to mój 7 cykl po poronieniu i jak do tej pory bez pozytywnych efektów....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 1236
Ancisua A jak długo staraliscie sie za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez po lyzeczkowaniu mozna zaczac sie strac dopieo po pol roku najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tutaj każdy lekarz ma inne zdanie . Jeden każe czekać 3 miesiace, inny 6 jeszcze inny rok. i bądz tu madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam w ciążę w trzecim cyklu. Pierwszy cykl był za szybko po poronieniu, w drugim owulację miałam za szybko, już w ósmym dniu, a w trzecim się udało. Lekarz kazał starać się jak najszybciej. W pierwszą ciążę zaszłam po ponad sześciu latach starań i leczeniu endometriozy stąd takie szybkie starania. A i tak byłam przekonana, że raczej nie mam na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa. No i ciąża przebiegała bez problemów. Aczkolwiek ja się bardzo bałam szczególnie gdzieś do 16 tygodnia. Po 26 tygodniu miałam dość spore skurcze, ale po prostu się oszczędzałam i brałam leki. Dużo odpoczywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury ja zaszłam 2 miesiące po lyzeczkowaniu, l3cz poronilam 3 raz. Kumpela miesiąc po lyzeczkowaniu i na nie długo ma termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od organizmu kobiety....jesli czuje ze juz może nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udalo się juz w 2,cyklu o wszystko skończyła sie dobrze. Teraz mam 2 letnia Marysię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem po poronieniu i zaczęłam się starać o kolejnego maluszka 10 dni po stracie mojego aniołka:( teraz czekam na pierwszy okres mam nadzieję że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdajesz sobie sprawę z tego, że kolejna ciąża może się również zakończyć poronieniem? Jak dla mnie to skrajna nieodpowiedzialnosc- macica musi sie zregenerowac, endometrium odbudować zeby zarodek mial sie gdzie zagniezdzic i rozwijać przez kolejne miesiące. Lekarze nie bez powodu karzą odczekać z kolejną ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszy się o tyłku kobietach które zaszły w pierwszym cyklu i wszystko było dobrze i z nimi i z dziećmi. Wiadomo że są też te przykre przypadki ale co to za różnica czy zajde teraz czy za 3 miesiące.. Jak Bóg ma w planach zabrać do siebie drugie moje maleństwo to i tak zabierze bez różnicy kiedy to się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania że jak organizm nie będzie gotowy na ciążę to jej nie przyjmie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci napisałam co to za roznica- chodzi o endometrium, po ciąży biochemicznej trzeba odczekac minimum jeden cykl, po lyzeczkowaniu 3, ubolewasz nad jedna stracona ciążą, a narazasz drugą- gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniłam 12 czwewac a 28 już byłam w ciąży. Nie doczekałam się miesiączki więc nie strasz dziewczyny bo ma rację że organizm wie co robi!! Tak samo z tym że poroniła maleństwo bo pewnie urodziło by się bardzo chore i słabe i i tak by nie przeżyło niestety :( tak samo teraz organizacji będzie wiedział że jest gotowa na ponowną ciążę czy nie. Nie ma co dziewczyny stresować i martwić. U mnie nie było najmniejszych problemów z tą drugą ciąża córka urodziła się okazem zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Moje cykle po poronieniu sue zmienily. Niewiem co myslec, zawsze okresy mialam nieregularne, pierwszy cykl byl 26 dni, a dzis jest dzien 24 i chyba sie znowu zaczyna bo mam lekkie plamienie. Czy to normalne? Dodam ze okres twraz trwa dosyc dlugo bo okolo 11 dni a wczesniej bylo 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poronilas 12.06 a 28.06szybko zaszlas :-) miałaś szybko owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 3 miesiączki po łyżeczkowaniu odczekaliśmy. Teraz mocno sie staraliśmy i mam nadzieje ze miesiączka nie nadejdzie 12 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×