Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciężarne czy ubieracie sie modnie czy wam to wisi?

Polecane posty

Gość gość

bo to tylko pare miesiecy???? szczerze mi szkoda na takie typowe ciuchy ciażowe, kupiłam 2 pary dzinsów, jedne spodnie czarne i jedne dresowe a tak to kupuje poprostu wieksze rozmiary , zeby potem mozna było w tym chodzic bo znając swój organizm nie wroce tak szybko do wagi sprzed ciaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalwa2222
Wazne by wygladac schludnie nie zaniedbywac sie w sensie tluste wlosy itd bo tak jestem gruba,ale ubran specjalnie bym nie kupowala modnych lepiej po urodzeniu byc modna mama na dluzej niz kupic cos na 9 miesiecy a nawet mniej po przez pare pierwszych rozmiar tak sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferferf
Brrr... okropna jest ta presja żeby tak czy inaczej się ubierać. To takie zaściankowe, obnażające frustracje tych co to tylko patrzą na czyjeś ubrania. Czy w ciąży, czy wcześniej i później, ubieram się praktycznie, wygodnie i żeby mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi nie o to chodziło, zeby kupowac nie wiem co ale ja własciwie juz w 3 mc nie wchodziłam w swoje rzeczy i na poczatku sporo przytyłam, teraz juz tak mniej, srednio 2-3 kg na miesiac i na serio nie miałam juz w co sie ubierac, nie kupuje ubran drogich i takich ze wiem, ze nie bede miała gdzie tego nosic teraz mam 6mc i spodnie ciążowe musze miec, kurtke na zime musiałam kupic bo w zadna z moich nie wchodziłam itp ale pytam się bo mam kolezanki co chodzą w jakis rzeczach po swojej mamie albo mezu albo dresy za duze bo mówią ze to nie opłaca sie kupowac ....tylko ze wygladaja w tym tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieram się schludnie i wygodnie, kupilam spodnie ciazowe, bo są wygodne, w bluzkach chodzę normalnych choc niebawem wybiorę sie na zakupy, bo brzuch jednak urósł. Rodze w maju, wiec może kupię jeszcze jakąś sukienkę na koniec, choc za nimi nie przepadam. Bluzek typowo ciazowych nie kupuję, bo nie chcę byc naciagana na kasę-zazwyczaj roznica jest jedynie w nazwie, a kosztuje to 2 razy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 2 tygodnie rodze i do tej pory nosiłam tak; spódnice taka elastyczna bez paska N początku później dżinsy ciążowe kupione w ciuchach Nowe z metka za 10 zł :-) a teraz leginsy bo jest mi niewygodnie już. bluzki te co normalnie nosiłam dalej noszę po prostu bardziej są naciągnięte :-) szału nie ma ale bez sensu na 9 miesięcy wydawać kasę na ciuchy, wolałam coś małemu kupić. oczywiście dbanie o siebie typu ułożone fryzjer paznokcie makijaż bez zmian- lubię ładnie wyglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaopatrzylam sie w 2 pary ciazowych niebieskich jeansow i jedne czarne, do tego 2 bluzki typowo ciazowe, a reszte donaszam tych luzniejszych ktore juz posiadam. kupilam tez pare typowo ciazowych majtek i 2 wygodne biustonosze (piersi zmienia rozmiar po porodzie wiec szkoda mi dokupowac wiecej). Sukienek mam pare od siostry bo lubi typowo luzne, wiec spokojnie moge w nich chodzic ;-) i zalecam jeszcze kupno rajstop typowo ciazowych- nieporownywalny komfort. rodze za miesiac wiec wole pieniadze przeznaczyc na kolekcje,"po";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sprawiało przyjemność chodzenie w sukienkach i innych fatałaszkach ciążowych, to był zresztą ostatni moment, że mogłam sobie pozwolić na manicure i oko staranie podmalowane, bo potem już nie było tak różowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rzeczy typowo ciążowych kupiłam tylko 3 pary spodni - jeansy, czarne rurki, legginsy z matowej skóry i rajstopy ciążowe. Kupiłam 2 pary większych i wygodnych staników - piersi urosły mi z 75B do 75D, a to dopiero koniec 6tego miesiąca. Przytyłam 7kg, ale mieszczę się bez problemu w swoje jeansy sprzed ciąży, nie dopinam tylko zamka i wkładam taki materiałowy pas ciążowy - takie pasy w różnych kolorach można dostać na allegro. Bluzki kupuję z rozciągliwych materiałów, tak, abym mogla je nosić jeszcze po ciąży. Ogólnie lubię ładnie wyglądać, również w ciąży, więc o siebie dbam. Teraz dużo czasu spędzam w domu, bo lekarz kazał mi się oszczędzać i leżeć, więc często chodzę w dresach lub legginsach, bokserkach, sweterkach. Codziennie robię sobie delikatny makijaż, używam perfum, mam świeże włosy i zrobione pazurki - pociągnięte choćby mleczno różowym lakierem. To leżenie mnie dobija, więc gdyby wygląd zewnętrzy miałby mi 'wisieć' i miałabym chodzić w rozciągnietych dresach, cały dzień w piżamie i z tłustymi włosami to chyba bym się załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam poczatek 6mc i juz kompletnie w nic nie wychodze no moze ze 4 bluzki takie co miałam przy duzawe przytyłam juz 13kg, moja kolezanka za miesiac rodzi i przytyła 18kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
A ja właśnie, mimo że to początek ciaży, sprawiłam sobie radość i obłowiłam się w internetowym sklepie ciazowym - spodnie mam z poprzedniej ciązy, ale bluzek mi ostatnio w ogóle brakowało. Właściwie to nie miałam już w czym chodzić... Więc sobie kupiłam 7 zupełnie nowych bluzek i tunik i jeszcze z 5 na allegro używanych :) Starłam się wybrać takie fasony żeby i po ciąży posłuzyły :) I jestem mega zadowolona, mimo że kilkaset zł na koncie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapuszczone baby jesteście w worach albo niedopasowanych plandekach wiocha i żenada te polskie ciężarne fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem teraz w końcówce 8 miesiaca i póki brzuszek był mniejszy miałam kilka sukienek ktore zamierzam wykorzystać po ciazy, teraz została mi jedna sukienka i bluzka wyjściowa plus legginsy i spokojnie mi wystarcza, zwłaszcza ze muszę sie oszczędzać i nie wychodzę czesto z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Rut
Nigdy nie można przestać dbać o siebie. Gdy było już po mnie widać ciążę zrobiłam zakupy. Najważniejsze, by pogodzić wygląd z wygodą. Ja wybrałam Allesa, moja koleżanka mi doradziła i nie żałuję. Najważniejsza jest dobra porada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu w ciąży miałaby wyglądać byle jak? w końcu wygląd świadczy o nas, wiadomo że to krótki okres i nie ma sensu wydawać nie wiadomo jakiej sumy na ubrania ciążowe, z ubrań ciążowych kupiłam leginsy i spódnicę, resztę kupowałam po prostu większy rozmiar, oczywiście bez szaleństw, zawsze mam makijaż, pomalowane paznokcie i świeże włosy, najbardziej nie lubię jak ktoś ma tłuste włosy, okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_Mar
Zgadzam się! Jak dla mnie to nie tylko legginsy i elastyczne ciuchy są ważne - wygoda wygodą, ale według mnie liczy się także estetyka tego wszystkiego. Dobrze jest sobie kupić też dobrą, wygodną, ale ŁADNĄ bielizną. Ktoś tu wcześniej polecał np. Allesa i ja się pod tym podpisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo inaczej. Z natury jestem drobniutka, w ciazy mialam pieknie zaznaczone ksztalty, szersze biodra, biust. Uwielbialam sie stroic, w ostatnich miesiacach nosilam sukienki, spodnice do ziemi, mnostwo kolorowych tshirtow, fajne przewiewne spodnie. Przytylam 7kg, na ostatni okres ciazy mialam sporo zwyklych ciuchow z hm w roz 38 . Ciazowych rzeczy nie mialam wcale, tylko specjalna bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w ciąży to zaczęłam zaopatrywać się w tym sklepie internetowym www.sklepgaba.pl i mimo swojego stanu, okrągłego wyglądu, czułam się bardzo atrakcyjnie. Myślę, że to zawdzięczam właśnie m.in. tym ubraniom, które były dla puszystych, ale dopasowane i modne. Nie wróciłam po ciąży do dawnej figury i nadal zatem jestem stałą klientką tego sklepu. Jak byście potrzebowały ubrań dla większych, ale żeby były takie nowoczesne to zdecydowanie tam zaglądajcie. Mają odzież w przedziale rozmiarowym: 40-58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ciężarna powinna ładnie się ubierać. Nie żałować czasu na ładny makijaż, nie chodzić z tłustymi włosami ! Czy przed ciążą, czy w ciąży powinnyście być atrakcyjne. Nie ma nic gorszego jak w ciąży kobieta zmieni się z atrakcyjnej kobiety w zapuszczonego babsztyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×