Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byscie wybraly dla swojego dziecka , 2 opcje.

Polecane posty

Gość gość

1 Przedszkole na 5 h dziennie 2. Zajęcia kulinarne raz w tygodniu, sala zabaw raz w tygodniu, zajęcia plastyczne raz w tygodniu. Córka 2,5 roku, chce gdzieś posłać by się nie nudzila, garnie się do dzieci a ja niedawno urodziłam i mam mniej czasu, nad czym ubolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedszkole- lepiej dla niej bedzie jak bedize miala stabilizacje I te same buzie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Przedszkole z dziećmi. Nie zapisuj jej do ,,wyścigu szczurów,,. Jak podrośnie sama sobie coś znajdzie hobbystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma tylko 2, 5 roku to przedszkole..zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
A przedszkole nie jest od 3 lat aaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas od 2,5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole, zdecydowanie. plus zajęcia raz w tyg, na przykład plastyczne. sala zabaw od wielkiego święta, tam przyjaźni nie nawiąże, a tylko się spoci i przeziębi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to normalne, że dzieci coś tam rysują itp. od najwcześniejszych lat, wg mnie takie zajęcia plastyczne sprawiają maluchom dużo radości, ja z córką często coś tworzę, np. z mas plastycznych (zamawiam u www.plastyczne-lublin.pl/index.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floriannkaf
Zdecydowanie przedszkole :) a w weekend możesz z nią pójśc np do sali zabaw. Jeśli mieszkasz w Warszawie to problemu nie będzie bo tu http://www.incaplay.pl/ jest rewelacyjnie. Zabawy pod czujnym okiem i z pomocą animatorów- dzieci nie mają czasu na nudę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajęcia kulinarne?! co chcesz z niej zrobić kolejną kure domowa,ciekawe czy syna tez bys zapisała na takie zajecia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
ale dlaczego przedszkole? jak ktoś ma gdzie zostawić dziecko to przedszkole wcale nie musi być koniecznością. Zajęcia plastyczne jak najbardziej tak koleżanki córka chodziła na takie specjalne warsztaty dodatkowo tutaj - http://akademia-artystyczna.pl/ - efekt był taki, że się bardzo mocno rozwinęła nie tylko w obszarze plastyki ale ogólnie stała sie bardziej pewna siebie, pewna tego co robi. Każde dodatkowe zajęcia tak naprawdę to jakiś plus dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komentarze typu "a przedszkole nie jest od 3 lat'? przecież wiadomo, że autorka ma na myśli prywatną placówkę, do której w każdej chwili może zapisać dziecko, a nie państwową.. a prywatne przedszkola są często od ukończonych 2 lat.. Ja też mam niespełna trzylatka ( w styczniu) i 5 miesięczne dziecko. Już w czerwcu go zapisałam do przedszkola, bo wiedziałąm, że jesien i zima z dwójką w domu, to będzie horror. tym bardziej, że syn jest dzieckiem *****iwym, z charakterkiem, wszędzie rgo pełno, lubi też rozrabiać, wszystko rozkręcać, przelewać.. brrrrrr... do przedszkola jedzie ok 8-8:30... a odbieram go ok 16 Ma tam zajęcia językowe, rytmikę, gimnastykę, taniec.. do tego oczywiście zajęcia muzyczne czy plastyczne ze swoją wychowawczynią.. przynajmniej się nie nudzi.. uczy się dyscypliny, zachowania w grupie, oczekiwania na swoją kolej, słuchania czyichś wypowiedzi, przestrzegania regul.. do tego oczywiście piosenki, zabawy muzyczne.. itp. myślę, że warto zapewnić dziecko kontakt z innymi, zdecydowanie wybierz przedszkole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Córka od lipca chodzi do przedszkola. Na 5 h dziennie. Bardzo dużo choruje, ale liczę ze wkrótce będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Moja córka poszła do przedszkola w wielu 3 lat i nie żałuję...Niestety, powinniśmy wiedzieć, że teraz w przedszkolach i pierwszej klasie już od dziecka wymagana jest znajomość wszystkich liter i mniej więcej liczb i tym podobnych umiejętności. Za naszych czasów tych rzeczy uczyło się dopiero w zerówce. Dlatego jak ktoś się jeszcze zastanawia czy posłać swoje dziecko do przedszkola to niech zapisuję. Moja córka chodzi do przedszkola w Gdańsku do " Wielkiej Przygody". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz synek w wieku 4 latek poszedł do przedszkola dwujęzykowego, znajoma poleciła nam Tequestę (na Mokotowie). Szymuś uwielbia panią Gosię, która opiekuje się ich grupą i pana Tomka od gimnastyki. Grupy są małe więc dzieciaki szybko złapały wspólny język, super jest nie tylko samo podejście opiekunów do dzieci, ale też i duży wybór zajęć dodatkowych...gdzie najmłodsi mogą rozwijać swoje pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wypeirdalaj z tym spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Zdecydowanie niech posiedzi z mamą w domu. Zajęcia dodatkowe są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Moją małą bardzo ciągnie do dzieci i jest zainteresowana zajęciami, dlatego posłaliśmy ją na kilka godzi do Fair Play w Tarnowie - ma dopiero 2 lata, ale jest zadowolona i chętnie zostaje na te kilka chwil. Wszystko zależy od dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×