Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co lubicie kupowac w lidlu??czy polecicie jakikolwiek produkt z tego marketu?

Polecane posty

Gość gość

co lubicie kupowac w lidlu??czy polecicie jakikolwiek produkt z tego marketu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, orzeszki ziemne 500g, warzywa, owoce, ryby, pieluchy, maszynki do golenia jednorazowe, kupowalam dziecku parowki ale on ogolnie nie lubi, jajka z wolnego wybiegu... Ciuszki dla dziecka czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orzeszki w cieście pikantne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem, bez lidla daje rade. Kiedyś zdarzało mi się kupić cordon bleu że szpinakiem i serem, francuska bułeczki z pieczarkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wlidlu sa jakies dobre maszynki jednorazowe???serio??nie widzialam takich. jedyne co tam kupuje to sery zolte bez chemi milbona i wiesentaler.mleko tylko i kultury w skladzie,oraz sol. nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajek w markecie bym nie kupila. o tej aferze z jajkami w uwadze tvn juz wole nie kupowac w markecie jajek. te z lidla z wolnego wybiegu są wg was swieze i dobre? ja bym sie bala.co to za ferma JE TAM SPRZEDAJE ?a moze OLDAR?CZYLI TEN SYF Z UWAGI TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tam dużo produktów bo są dobre i mi odpowiadają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz napisac które produkty sa wcg ciebie szczegolnie dobre ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
Kiełbaski z szynki, jogurt grecki, kefir, słonecznik biały prażony, wodę saquaro, tabketki do czyszczenia muszli wc, warzywa i owoce z ryneczku Lidla, mięso mielone wołowe, mrożoną mieszankę chińską, czasem coś z ubrań i chusteczki nawilżane takie małe opakowanie akurat do torebki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twaróg wędzony pilos. Pycha i bez żadnych konserwantów. Parowki piratki. Najlepszy sklad na rynku. Żadnych azotanow i e. Specjalnie po nie pojechalam pierwszy raz do Lidla bo czytałam w gazecie o parowkach wywiad z dietetykiem. I on odradzal analizując sklad tych na rynku produkowanych dla dzieci. I tylko te uznal jako takie które można podać od czasu do czasu dziecku. Rzeczywiście sklad rewelacyjny i krotki termin ważności. używam tez pieluchy . Malego odparzaly wszystkie oprócz pampers Premium i właśnie tych z Lidla. Bardzo tania jest tez laska wanili bo 7 zl za dwie. Normalnie musisz dać 10 za jedna. Często używam do ciasta. Musy owowcowe dla dzieci tez są super. Bez cukru najlepsze jabłko truskawka w takich tubkach. Polecam tez do sernika twaróg z wiaderka. Zawsze z nim wychodzą mi serniki a z innymi różnie bywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam o jogurtach owocowo warzywnych. Można troszkę oszukać dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorbet mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam.pampersy sa calkiem niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sery zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuje w takich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje mleko bebiprima( z hippa) Jest niedrogie i maluchowi bardzo smakowalo. Po wczesniejszym mial kolki. Zmienilismy i cale noce od urodzenia przesypial. Budzil sie na chwile na jedzenie. Zjadl 50ml i spal dalej. Kazdemu zycze takiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam, że w lidlu sa dobre żółte sery, bez dodatków. Specjalnie tam pojechałam, przeczytałam wszystkie składy i każdy zawierał przynajmniej chlorek wapnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych maszynek jednorazowych, to się zgodzę. Są takie różowe (chyba 5 w paczce) za grosze firmy Cien. Rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam w ręku ser bluedino emmentaler. Skład mleko pasteryzowane, sól, bakterie fermentacji kwasu mlekowego. Wstawić zdejcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o te rozowe maszynki z cienia mi chodzilo w tym pierwszym wpisie, chyba nawet 6szt za 3zl za opakowanie. Ale ja nie jestem mocno owlosiona i starczaja spokojnie, chociaz najlepsze dla mnie sa jednorazowki meskie takie zwykle gilette za 3,50 za jedna. Ale roznica w cenie powalajaca, wiec jak rozowe sa ok to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do jajek to jajka jak jajka, dajcie spokoj, nie bede po rolnikach zaprzykaznionych jezdzic. Jak tam jestem to kupuje i jajka i sa dobre, nie natknelam sie jeszcze na martwego kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie na przydomowych podworkach moga byc takie jaja,jak baba ma koguta,a jaja zbiera kilka dni ,bo ma pare kurek i juz stare przywozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma dostęp do kurek itp. Jajka z Lidla są ok. Ogólnie większość nabiału jest tam niezła, mąki, kasze, pomidory w puszce lub passata w butelce, parówki z szynki 93% (Pikok) - w wersji dla dzieci - Piratki. Niektóre sery żółte, mleko w butelce, szynka szwarcwaldzka, czasem jakieś warzywa i owoce. Niezłe kosmetyki Cien - krem do rąk, żel pod prysznic, mydło w płynie, musy owocowe w tubkach, niektóre mrożonki, ser ricotta, mozarella i mascarpone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jem ser żółty z lidla milbona a drugi wiesentaler Sklad to tylko mleko,sol i bakterie,ale okolo 8 zl koszt 200 gram ,wiec drozej niz inne z chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również robię zakupy w lidlu :-) kupuję tam wszystko oprócz chleba. W piekarni obok jest bardzo dobry :-) Pampersy z Lidla sa lepsze (przynajmniej dla mnie ) niż przereklamowane firmy Pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×