Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia1206

co małe dziecko może nauczyć dorosłego człowieka

Polecane posty

Kiedy urodziła się moja córka Nika, byłam barzdo szczesliwa! Mimo,że ma dopiero (,5 miesiąca to nauczyła mnie dużo a zwłaszcza cieszenia się z chwili ! Cieszenia się z małych rzeczy, uśmiechu, gestu, zwykłego słówka. Moje dziecko uczy mnie co dnia cierpliwości i miłości. A czy Was dzieci czegoś uczą, czy dzieki tym małym istotkom zrozumiałyście coś , o czym nie myślałyście lub nie wiedziałyście przed ich narodzinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrozumialam
To, zeby nie miec juz wiecej dzieci :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż każdy uczy się czegoś innego, tylko szkoda że piszecie w kolorze czerwonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się, że na tak kretyńskie pytanie ludziom się nie chce pisać na czarno:D ja to robię ESPECIALLY FOR YOU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsza moje dziecko nie jest bękartem skąd u was tyle nienawisci? a niech ci bedzie pomarańczowy uwazam ze jak sie komus nie podoba temat to niech sobie daruje obrazanie kogoś troszke kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie czy Wy jestescie tacy chorzy czy poprostu chcecie byc coraz lepsi w odzywkach??? asia1206- mnie nauczyło dużo cierpliwości ,trzymac nerwy na wodzy. Co tu dużo mówić nauczyłam się tego samego co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kangurku, nie mam pojecia co z tymi ludzmi, jak mozna takie rzeczy pisać, moze i temat jak ktoś napisał kretyński, ale nie oznacza to że można takie rzeczy pisać ! a zwłaszcz o śmierci dziecka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany nie wiedziałam, że w ludziach jest az tyle nienawiści!!!Ciekawe czy moderator nie mógłby wykasować tych podłych odpowiedzi???A Wam podłe s... życzę tego, abyście same pierd..... w kalendarz dla dobra ludzkości, jak już tu ktoś to powiedział!!!!! do autorki topiku> nie przejmuj się debilami. ja co prawda dzidziusia jeszcze nie mam, ale uważam, że tez mnie ono wiele nauczy:) Powodzenia i zdrówka dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie ładna dziewczynka naprawde :) tylko mi się imie nie podoba ale to już kwestia gustu :) dziecka jeszcze nie mam ale po tym jak przebywałam z moimi małymi kuzynami (obecnie 7 i 4 lata ale bawiłam ich od noworodków) wiem że dziecko uczy przede wszystkim cierpliwości i trzymania nerwów na wodzy czyli tego co napisałaś Ty i Kangur (pozdrawiam 🌻 ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera.wera
co z tym światem? co z tymi ludzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×