Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to może byćc

Polecane posty

Gość gość

Witam, miałam dzisiaj dostać okresu, ale nie dostałam. Nigdy nie uprawiałam seksu. Jedynie pieszczoty z partnerem, typu ja go pięściami rękami po członku, on mnie pieścił w pełnych partiach. Jednak nigdy nasze narządy nie mit nagiego kontekstu, tylko przez ciuchu. Gdy partner ma wytrysk ja byłam w spodniach. Jeśli mnie piescil to przez spodnie czy bieliznę. Kurcze, co to może być? Może być ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięściami po czlonku? O ja prdl na ostro widzę. Że tak zapytam, jaka ty miałaś przyjemnosc? Bo on miał wytrysk czyli orgazm miał. A ty z czego miałaś orgazm, skoro dotykał cię przez spodnie? Baby są jednak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresuj się, okres czasami się spóźnia o kilka dni. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Skoro nie współżyłaś nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już wreszcie. Ile jeszcze razy będziesz pytać o to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dalej nie mam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się stresuje czy to aby nie ciąża :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak będzie okres to się ogarniesz czy potem znów będziesz schizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnę. Powiedziałam chłopakowi, że przynajmniej na jakiś czas mamy zaprzestać pieszczot, a o seksie na razie mamy nie myśleć. Jestem kompletnie nie gotowa. Już nie wiem co mam robić. Okresu dalej nie mam. Analizuje sytuacje czy może gdzieś coś jakimś cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, znając życie będzie ok do czasu aż kolejny okres się spóźni albo pojawią się "objawy" i znów będzie czy to ciąża?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnę, mam nadzieję. Chcę mieć pewność, że nie jestem w ciąży. Zaprzestałam pieszczot, a myśli o jakimkolwiek seksie odrzuciłam. Wiem, że nie jestem gotowa. Ale to co się stało się nie odstanie. W kółko analizuje sytuacje, czy coś gdzieś może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Przepraszam, że państwa tak "dręczę", ale naprawdę się denerwuje. Przeszło mi przez myśl czy może by nie zrobić testu. Ale z drugiej strony sama trochę uważam to zakupie, bo nie uprawiałam seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest irracjonalne, ale gdzieś mi to tak zapadło w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebne mi to wszystko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu wreszcie doopy, bo cie chlopak zostawi i tyle bedziesz miala z tej swojej ciazy! Pierwszy raz boli masakrycznie, a potem tylko kilka dni, a jak ma za grubego to sie nie wepcha! Jak juz sie puscisz idz po tabletki i masz prawie pewnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dać, a następnie systematycznie co godzinę brać tu się pojawiać posty, bo totalnie zeswiruje? Chciałabym zrozumienia, pomocy, dlatego tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to moze byc? To Twoje nerwy. Natomiast z tego co piszesz nie ma mozliwosci, zebys zaszla w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×