Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ubrac na impreze rodzina

Polecane posty

Gość gość

Za miesiac sa okragle urodziny 80 babci meza.Imprexza odbedzie sie w lokalu.Wco sie ubrac.dodam ze nie nosze spodnic ani sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W spodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie, koszula albo jakas bluzka elegancka. But na obcasie. Usmiech na twarzy i będzie ok :-) pozdrowienia dla babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytylam kilka kg w ostatnim czasie.Waze teraz 74 kg przy wzroscie 174cm. a co na to? ewentulanie jak bedzie chlodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze cie zmartwić ja też mam ten sam wzrost i wagę i niestety prawda jest brutalna w niczym nie będziesz dobrze wyglądać ja jak ważę 65 to dobre całkiem ok wyglądam a najlepiej mi w wadze 62 kg także musisz spompowac niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,ze nie nosisz spodnic i sukienek nie zwalnia z faktu posiadania w szafie skromnej ale eleganckiej tzw.malej czarnej i ją wypada założyć na taką imprezę w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przytylam i w nic sie nie mieszcze.Lupie sukienke tylko na raz. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja ide na wesele, tez przytylam.. ubieram spodnie plus fikusna koszule, luzna i skrzyzowana na brzuchu.. dekolt ma v i dobrze wyglada, do tego srebrno-zlote buciki na niskim obcasie, bo w szpilkach nie potrafie chodzic.. wlosy mocno tapiruje i robie luznego koka..ladny makijaz i ciekawe kolczyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kasy, szkoda kasy...a potem wychodzi taka zaniedbana kobieta... weź ubierz się ładnie. Możesz ubrać fajne spodnie i bluzkę. Ale postawić na dodatki: torebka, biżuteria, butki. To dodatki ożywiają nasze ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszperaj w szafie, ja nie kupuje zawsze czegos nowego na kazda impreze.. inwencja tworcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pelno ciuchow tylko ze za malych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spójrz prawdzie w oczy i zmień rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż spodnie cygaretki szpilki a na górę elegancka bluzkę na wypadek gdyby było chłodniej marynarka typu over size

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge schudnac.W ciagu 5-6 lat moga waga z 55kg poszla obecnie na 75kg.20kg przytylam. Teraz bylam pewna ze schudłam.Nie wazylam sie chyba ze 2 miesiace.a waga 75kg. porzytylam ok 3-4 kg. Ani dieta ani sport nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc po prostu zacznij w końcu wymianę garderoby na rozmiar większy. Trudno, przytylas i nie zapowiada się, że schudniesz. Ale wciąż, dopasowując ciuchy do nowej sylwetki, możesz byc atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba bede juz gruba locha. Nogi mi siadaja ciezko mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś zaopatrzyć się w porządną biżuterię. :) www.laru.pl ma w swojej ofercie polską biżuterię wysokiej jakości , kierowaną do kobiet z klasą, którym zależy na odświeżeniu swojego looku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×