Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabi4321

Czemu nie chce wam sie karmic i wmuszacie w dzieci syf mm?

Polecane posty

Gość Gabi4321

Czy to az takie poswiecenie dla was? Ciezko te 6-12 mcy pokarmic maluszka? On sam sie nie obroni przed syfem ktory w niego wmuszacie e gduby mial wybor to wybralby mleko mamy a nie sztuczne gowno. Przeciez kp jest wygodne i duzo bardziej latwe od mm, nie trzeba nic wyparzac, gotowac wody, w podroz nie zabieramy butelek, termosow tylko siebie i dziecko ;-) nie pojmuje tego kultu syfu ktory trwa i ma sie dobrze. Zeby nie dac dzoecku tego co najlepsze trzeba byc wyrodna matka albo bardzo ograniczona osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowalamzkp
Dla mnie mm jest o wiele wygodniejsze mimo targania butelek itd. Jak karmiłam piersią to nawet nigdzie wyjść dobrze nie mogłam bo się stresowałam, że Mała będzie głodna a ja nie jestem z tych co cyca wywalą w galerii żeby nakarmić dziecko...A poza tym w naszym jedzeniu też jest syf i skoro matka to je to w jakiejś części to też przenika do mleka matki. Nie czuję się wyrodną matką, mam zdrową uśmiechniętą córkę która do tej pory nie miała nawet kataru a ma 9 miesięcy. Nie ukrywam, że przeszłam na butelkę z wygody po trzech miesiącach karmienia piersią. Oczywiście wiem, że kp jest najlepsze i nie zamierzam tu nikomu udowadniać że jest inaczej i podziwiam kobiety które karmią np do roku. Mnie by to wykończyło psychicznie. Z perspektywy czasu zrobiłabym to trochę inaczej a mianowicie karmiła piersią chociaż w nocy - o ile dałoby sie utrzymać laktacje przy takim karmieniu ale to moje pierwsze dziecko i dopiero teraz tak na prawdę widzę swoje niektóre błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po samym tytule widać, że autorce zależy na wywołaniu szajsoburzy. Mamy to Wy wiecie najelepiej co jest dobre dla Waszych dzieci :) Miłego dnia, nie dajcie się sprowokować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nam sie nie chce karmic piersia, no przeciez w zadanym pytaniu glupku zawarlas odpowiedz- bo nam sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi4321
Akurat najlepsze co moze byc dla dzieci to mleko mamy. I nie chce zadnej gownoburzy tylko serio argumenty czemu nie chcialo wam sie karmic? Bo z tym wychodzeniem z domu to marny argument, robicie sobie dzieci zeby latac od razu po miescie czy po kolezankach? Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też nie znaczy że jak mam dziecko to mam siedzieć w czterech ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:02 te od wmuszania mm od razu idzie poznac bo nie potrafia odpowiadac bez wyzwisk. Slaba jestes maniaczko syfu jakim jest mm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki karmiące piersią to najglupszy typ matki po raz kolejny to udowadniasz. Tylko nie zapomnij nauczyć dziecko zeby nie jadło w przyszłości chipsów pilo coli i oranzady i nie jadło zupek chińskich. Bo twoje poświęcenie kp pójdzie w chooj na marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo biorę leki, przez które nie mogę karmić piersią. I co, mam z mostu z tego powodu skoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dla mnie ciezko bo mam płaskie brodawki i od poczatku mały nie potrafił je chwycic, płakał, nienajadał się-karmiłam przez kapturki, odciagałam ręcznie 8 razy dziennie przez 2 miesiace pokarm czy ty wiesz co to znaczy siedziec 8 godzin dziennie-bo srednio jedne odciagniecie zajmowało mi 40-60 minut - i machac ręką w jeden i ten sam sposób? no własnie spróbuj tak robic zanim zaczniesz oceniac bo ja robiłam wszystko co w mojej mocy-konsultowałam sie z położna, połozna laktacyjna, ze szkoła rodzenia i bylam załamana bo mój syn płakał głodny i waga mu spadała-nawet jak był głodny nie potrafił ciagnac dobrze z piersi, z butli owszem ale wytrzymałam odciagajac tylko 2 miesiace ostatecznie karmiłam mieszanie dawałam piers rano i wieczorem do 6 miesiaca zycia a tak to mm i nie uwazam siebie za osobe leniwą- ty sobie wyjmiesz piers i wszystko fajnie, ale pomysl o kobietach które maja z tym tudnosci-bo ja np miałam i było to dla mnie bardzo ciezkie, nikt mi nie mówił przed porodem ze mam zbyt płaskie brodawki i moze byc problem aha oczywiscie nie zapomne o sposobach na wyciagniecie brodawek-bolesnych i stosowanych przed karmieniem ile z tych rzeczy autorko zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mnie obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa bo w kp to samo złoto z cycków płynie . nawet trzeba witaminy dodatkowo podawac ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie po co się jej tlumaczycie :) ta tępa istota nie zrozumie tego bo ona nie ma takich problemów jak większość z was drogie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, ze po wszelkich urokach stanu błogosławionego zwanego ciążą mam ochotę na mega zimne piwo i zaciągnięcie się papierosem. I nie lubię słowa "na żądanie" kojarzy mi się z niewolnictwem. I jak tu któraś wcześniej oburzona napisała o lataniu po koleżankach, tak jestem umówiona z koleżanką na wino- mój mąż, którego intelektualnie nie przerasta opieka nad małym dzieckiem- będzie w tym czasie z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, nie wiem po co ospisywać na kolejene posty na ten temat. To tak jak kłócić sie o PIS i PO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wytrzymałam że swoimi olbrzymimi cyckami tylko tydzień?? Wiecznie cieknacr mleko, stany zapalne, ból nie do zniesienia, płaskie brodawki i zero pomocy z zewnątrz. Ciesz się ze masz małe cycki. Z małymi karmilabym dziecko do 18 roku życia nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce się japa zamknęła bo się okazało, że kobiety mają inne powody żeby podawać mm niż tylko wygoda. Jej światopogląd runął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie gadają że to mama karmiaca mm zawsze krytykuje. Jakoś wszędzie słyszę krytykę i jad płynący od mamusiek karmiących cyckiem. Karmisz cycrm to karm i bądź z siebie dumna i zachowaj to info tylko dla siebie bo nikogo to nie interesuje. Modl się tylko o to żeby twoje dziecko było zdrowe całe życie bo nigdy nie masz pewności kogo kiedyś jebnie auto czy zachoruje na raka z przyczyn np genetycznie warunkowanych. I zamknij swoją jape i idź daj cyca dziecku a nie tracisz czas na kafe siejac głupi zamęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dzięki temu mąż też może w nocy i nie tylko karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:24 Masz świętą rację. Ja też się kiedyś zastanawiałam skąd tyle jadu u mam karmiących cyckiem. Widocznie to uświęcone KP dla dobra dziecka wzmaga agresję u matek. Dobry temat do pracy socjologicznej. Z mojego otoczenia mamy karmiące butelką jakieś mniej wulgarne i bardziej wyluzowane są i mają w doooooopie kto czym karmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mm karmia tylko wygodnickie i myslace o lazeniu wszedzie bez dziecka, nie chce im sie powalczyc i truja swoje niby wyczekane i kochane dzieci papa zalegajaca w brzuszku przez co duzo dzieci ma zaparcia i bole. Ale co tsm dolegliwosci dziecka, najwazniejsze ze wielka pani matka ma wolne i moze lazic na lufry albo zapalic i wypic. Nie mowie o problemach zdrowotnych bo to inna bajka ale ze zwyklego widzimisie pozbawiac najlepszego co mozemy maluchowi dac to glupota. Bolace sutki tez nie bola wieki, 2 tygodnie i sie zahartuja, trzeba przetrzymac kupic lanoline smarowac a nie jeczec. Tak sie gesto i wulgarnie tu tlumaczycie bo wiecie ze to co dajecie dziecku jest ohydnym zapychaczem, przezyc dziecko przezyje ale czy od tego bedzie zdrowe to juz niewazne bo mamusi sie nie chce karmic. Dzieci na kp tez potrafa przesypiac noce moja Mała spi 9 godzin i nie musze jej pchac mm. Tyle mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah to się uśmiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi4321
9:53 jestem jestem ;-) japa to sie waszym dzieciom zamyka jak je zapchacie sztuczydlem zeby tylko spalo i nie plakalo, co tam grunt to wasza wygoda, a nie potrzeby dziecka, w koncu telewizor czeka ;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahha:)no dalej!!!pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka karmi piersią 6 miesięcy i chodzi po lekarzach bo dziecko od kilku tygodni ma zaparcia i robi kupę raz na 10 dni. Zaparcia od mm hahahaha dobre :) wyluzuj cycoholiczko widocznie twoja zazdrość o to że inne matki nie mają z tym problemów zzarla ci mózg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż tu agresji płynie od matek cycokarmiacych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mm karmia tylko wygodnickie i myslace o lazeniu wszedzie bez dziecka, nie chce im sie powalczyc i truja swoje niby wyczekane i kochane dzieci papa zalegajaca w brzuszku przez co duzo dzieci ma zaparcia i bole. Ale co tsm dolegliwosci dziecka, najwazniejsze ze wielka pani matka ma wolne i moze lazic na lufry albo zapalic i wypic. Nie mowie o problemach zdrowotnych bo to inna bajka ale ze zwyklego widzimisie pozbawiac najlepszego co mozemy maluchowi dac to glupota. Bolace sutki tez nie bola wieki, 2 tygodnie i sie zahartuja, trzeba przetrzymac kupic lanoline smarowac a nie jeczec. Tak sie gesto i wulgarnie tu tlumaczycie bo wiecie ze to co dajecie dziecku jest ohydnym zapychaczem, przezyc dziecko przezyje ale czy od tego bedzie zdrowe to juz niewazne bo mamusi sie nie chce karmic. Dzieci na kp tez potrafa przesypiac noce moja Mała spi 9 godzin i nie musze jej pchac mm. Tyle mojego zdania. xxxx Odezwał się ktoś mega nie wulgarny :P Ja karmie mm z kilku powodów: - WYGODA - nie muszę wywalać cycka przy innych ludziach, dla mnie krępujące jest ubrać bikini nawet, bo mam wrażenie, że wszystko widać, a co dopiero w jakimś stopniu się obnażyć publicznie ;) - alergia dziecka - płaskie sutki, pamiętam jak w szpitalu położne "wyciągały" mi je, żebym dziecko mogła nakarmić, bo samo nie było wstanie chwycić za zbyt małą brodawkę. Po samym zabiegu odechciewało przystawiać dziecko chociaż na moment. - wychowuję dziecko sama, więc nomen omen muszę sama z dzieckiem na ręku ganiać po urzędach i innych instytucjach, więc stres + mało czasu na KP Tak, wg. autorki jestem straszna, więc teraz mnie powyzywaj, a ja się pośmieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kazdy karmi czym i jak dlugo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi4321
Firanella nikogo nie wyzywam w przeciwienstwie do matek wyzwolonych i lubujacych sie w mm, ciebie tez nie mam zamiaru wyzywac, nie jestem taka sfrustrowana jak wy ;-) kp wam nie wyszlo i sie wyzywacie na innych. Ty sie poddalas, ok ale nie wmowisz mi ze to syfiaste zarcie jest dla dziecka dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce od niewyspania i siedzeia w domu z wywalonym cyckiem na mózg pada :) szkoda mi Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×