Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czuję się lepsza od kur domowych przy mężu. Zarządzam działem w korporacji

Polecane posty

Gość gość

I mam więcej i znaczę więcej, a jakby mi nie powiodło się w związkach to mam swoją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to ,ze piszesz o tym na kafe wzbogaca twoje zycie? marne provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory ma klase nawet jak zostwi zone to ja zabezpiecza. Widac twoj to d**ek skoro sama musisz dbac o taki komfort. PS, nie jestem zona przy mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że zmiana taktyki i już nie zakładasz tematów o tm jak to korpolaski się 'wywyższają' i są nikim :) teraz kopiesz dołki pod nimi jako niby jedna z nich. NICE TRY ale wysil się bardziej kuchto wiejska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i macie teraz czarno na białym jakie są korposzczurki. Tyle było tematów w ostatnim czasie i znalazło się nawet grono chcące bronić tych debilek haha szach i mat. Macie teraz te swoje spoko korpoludki i co niedowiarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ci się nie znudziło kur/wo opasła? ile można zakładać te tematy o korpoludziach? teraz wcielasz się w jedną z korpo żeby im nabruździć. Jesssu aleci któraś na odcisk nadepnęła. Niech zgadnę. Twoj mąż pracuje w korpo, a ty nie masz nawet matury, rodzisz kolejne bachory, tyjesz, zapuszczasz się, a wokół pełno atrakcyjnych koleżanek męża i chodzą takie szczupłe w tych szpileczkach, a jemu ślina cieknie, może nawet poleciał z którąś, a ty zboleć tego nie możesz ale zamiast czepiać się swojego męża zdrajcy to jedziesz po wszystkich kobietach, które pracują w korporacjach, bo musisz sobie ulżyć. Na misia przecież się nie wydrzesz, bo cię za szmaty wywali z mieszkania i gdzie się podziejesz, brzydka, gruba, bez szkoły i bez pracy? Tylko na kafe możesz znaleźć ulgę i tyle twojego, na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he i jeszcze sama ze soba pisze , 18.37 to autorka imbecylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43 pudło skarbie, ukończyłam wyższe studia, wykształcenie więc posiadam, tak samo jak pracę. Chyba mnie z kimś mylisz. A poza tym, czy sądzisz, że człowiek z korporacji byłby z kuchtą wiejską? To tobie się zwoje mózgowe przypaliły, kuro domowa... Ja czuję się od ciebie lepsza właśnie za to, co piszesz. Niech zgadnę ten opis to z autopsji, tak? Ty tak wyglądasz i ty tak nie masz żadnych szkół? Stąd tak łatwo ci przyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli mój mąż by mnie kiedykolwiek z kimkolwiek zdradził, to mój mózg różni się tym od twojego kurzego łebka, że pierwsze co wywaliłabym jego, a nie czepiała się jakiejś kobiety. W ogóle to mylisz mnie z kimś, kureczko... Ja mam tyle kasy i możliwości, że sobie dziesięciu takich znajdę :) Ty kurzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no co ty serio?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak bruźdź korpolaskom :D nie wyszło ci w tych poprzednich tematach to wykazałaś się "sprytem" i wcieliłaś w jedną z nich żeby udowodnić jakie są złeeeee! ale jesteś żałosna tłusta doooopoooo tak wiemy pierwszy raz temat tu zakładasz, a w ogóle to pierwszy raz na kafe jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korpopeesdy do gazu pozdtrawiam, kornel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 niedołęga z korpo przyszła i ujada na kafe. ma rozwojową prace i inne przynajmniej maja zainteresowania zgodne z gotowaniem kluch czyli siedzenie na forum dla idiotek, a ty co masz na swoja oborne? ze co, wchodzisz tu zeby co? poczuć sie lepsza :D bo w korpo jestes zwyklym śmieciem ktorego mozna zastapic stoma innymi. opierdziel pento szefowi tylko tyle potrafisz D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO. Cienkie, mało inteligentna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 za to ty bardzo, a głównym przejawem twej ponadprzeciętnej inteligencji są zainteresowania w postaci przesiadywania na tanim forum dla odpadów i wyszukiwanie drak i prowokacji :) Brawo ty :) jesteś taka inteligentna że w majty z wrazenia popuscic mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 chcesz robić kolejną wojenkę o korpoludkach i mi ubliżasz bylebym się z tobą wdała w jakieś dyskusje? Przepraszam ale pod zły adres trafiłaś szukaj idiotek gdzie indziej i kto ci niby obwieścił, że pracuję w korpo? szklaną kulę masz? aż tak chcesz się tutaj kłócić i nie wiesz jak prowokować? Co miałam napisać to już napisałam w tamtych tematach czyli ludzie są różni i nie od miejsca pracy zależy jaki kto jest, a w korpo nigdy nie pracowałam, bo nawet nie mam wykształcenia odpowiedniego. Jestem dogoterapeutą i surdopedagogiem co ja bym tam miała robić? Ja po prostu widzę co się dzieje na tym forum i napisałam prawdę. No nawymyślaj mi jeszcze i pokaż jaka jesteś cool ty i twoje tematy o korpo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeczemczubuczma
gość dziś - przestań się pienić ścierko :D nie wyszło ci kolejne prowo i masz focha, że cię dziewczyny na pierwszej stronie zdemaskowały i pojechały, a prowokować to trzeba umić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 wróżyć też raczej nie będziesz. Słabo ci idą przepowiednie i interpretacja rzeczywistości. Jesteś dogoterapeutką? Dobrze, że leczysz psy, ludzi nie powinnaś, to ciebie powinno się leczyć, bo wydaje ci się że na kafe jedna i ta sama osoba pisze :/ tu jest prze...srane, jak teraz ktos naprawde bedzie chcial o czymst takim napisac i bedzie to osoba ktora wczesniej nie pisala tego, to i tak jej powiedza ze to prowo. powinni nicki wprowadzić byloby inaczej. idx wez leki na zwidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 "umić"? :D łooo jesu, ale wieśniara....skądeś ty się urwała, z Kopydłowa czy innego Kopyciska? A może z Dziadowej Brody? UMIĆ :D a ty co "UMISZ"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Ktoś taki, jak ty nie jest mnie w stanie obrazić. Poziomem wypowiedzi wystawiasz sobie świadectwo. Nie doskoczysz, prostaczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto, tak jak ja, uważa że baby sa głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łeczemczubuczma dziś gość dziś - przestań się pienić ścierko smiech.gif nie wyszło ci kolejne prowo i masz focha, że cię dziewczyny na pierwszej stronie zdemaskowały i pojechały, a prowokować to trzeba umić x dokładnie nie dość, że ćwierćinteligentna i wulgarna, to jeszcze nie umie się przyznać do porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm czytam tak i czytam i jesli ktos tu jest prostakiem to osoba z 19:25, nawet nie umie sie poprawnie wypowiadać...pewnie zajmuje się na codzien gotowaniem kluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 no i po cholerę mnie wyzywasz? powiedziałam ci, że nie pracuję w korpo i też ci to nie pasuje? a w ogóle to masz niezłe tyły edukacyjne :P zobacz czym się zajmuje dogoterapeuta, bo na pewno nie leczeniem psów :P ależ ty zacięta jesteś w tych bojach no powyzywaj mnie jeszcze, ulżyj sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 WOW jaka ty jesteś wow, "ćwierćinteligentna", ahaha aprawda jest taka że ukradłaś komuś to słowo, jesteś mądra mądrością innych, pamietam laske co ciagle tego slowa na kafe uzywala i to nie bylas ty :D\ ale cieszy mnie że kafeteria cie rozwija. Mąż na pewno sie ucieszy że ma taką zsolną żone o tak ciekawych pasjach...a, ups, sorry, ty nie masz męza :D zaden cie nie zechcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dobrze, że leczysz psy, ludzi nie powinnaś" xxx durna bezrobotna kuchto dogoterapeuta leczy ludzi :D gdybyś miała jakieś ogólne pojęcie o świecie zdobyte nawet na byle jakich studiach wiedziałabyś o tym koniec tematu ogłaszam, debil został zdemaskowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:37 skąd ty masz taką wiedzę że ja jestem bezrobotna? albo pracująca? albo biurwa? albo kuchta? Myślisz, że to co ktoś napisze na kafe świadczy o jego statusie? jesteś tępa jak kij od szczotki...leczysz ludzi, dając im kontakt z psami. A to ciebie trzeba leczyc i to prędziuchno. zapierdzielaj w półprzysiadach do psychoterapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, szkoda czasu. Autorka się wściekła, bo ją na wstępie odkryły, pojechały i teraz wymyśla od wieśniaków, nieudacznic, a nawet próbuje wyzywać w typowy dla kurek sposób "nie masz męża, bo cię żaden nie zechciał" od razu widać, że to jej największy sukces życiowy i tak się będzie ciskać co wpis, bo się wkwiła, że jej prowo nie wyszło. Ty żałosna kuro tym laskom z korpo to ty nawet do pięt nie dorastasz idź lepiej Heniowi kartofli z cebulą nasmaż, bo ci na rajstopy nie da, a niedziele się zbliża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"durna bezrobotna kuchto dogoterapeuta leczy ludzi " - super byłoby jakby ludzie którzy ci płacą za tę terapię zobaczyli, jaki masz stosunek do innych. Czy do ludzi, którym pomagasz się "wyleczyć" też tak pewnie pięknie mówisz? :) Oni po takiej "terapii" z toba i twoim psem to pewnie jedyne na co mają ochotę to szur i sucha gałąź. Jaka ty jesteś wulgarna, jak ty ludzi wyzywasz, od kuchy, od durnych, bezrobotnych. a ty widzialas czyjes papiery by oceniac jaki jest jego status spoleczny i czy pracuje czy nie? myslisz ze po czyichs wypowiedziach to wywnioskujesz? idz w cholerę babo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41 jednym z objawów schizofrenii jest wmawianie sobie, że istnieje inna rzeczywistość. Widzę, ze słyszysz głosy. Np. jeden z nich mówi ci, że jestem bezrobotna. Przykro mi, spudłowałaś srodze. :) ale wiem że debilowi nie przetłumaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×