Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dodajcie probiotyk do mleka modyfikowanego

Polecane posty

Gość gość

Karmię córkę mlekiem nan optipro plus, które ma w sobie probiotyk, dodatkowo sciagam swoje mleko ale jest go niewiele, córkę boli brzuszek bo się prezy, ale na kolke mi to nie wyglada, myślę żeby kupić jeszcze probiotyk i dodawać do mleka nan mimo że ma ono probiotyk w sobie, czy są mamy które też tak robiły i czy to pomogło na brzuszek waszego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma twoje dziecko, juz dzieci nie toleruja krowiej laktozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wroc do pelnego karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 mce ma córka nie wrócę do pełnego bo nie mam tyle pokarmu i mała nie chce ssać piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdz na nutramigen skoro sie prezy albo cgociaz na hypoalergiczne. Mozesz podawac do buzi kropelki bio gaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn dostawal probiotyk po wyjściu ze szpitala, bo miałam cc i dostawal antybiotyk. Moja pediatra stwierdzila jednak, ze bez potrzeby się tego nie podaje, wyjątkiem sa wlasnie sytuacje gdy dziecko jest na antybiotykoterapii lub ma podawane sterydy. Podajac probiotyk dziecko się uzalenia i potem dopiero jest problem. Mi kazala zapobiegawczo to dawac neonatolog plus polecila zelazo, witamine c bez zrobienia dziecku badan, zrobiłam na wlasna reke i się okazało, ze dziecko ma zelaza za dużo. Po konsultacji z pediatra nie podaje dziecku nic oprócz wit d. Ale rob jak chcesz, ja nie jestem za ladowaniem w dziecko suplementow już od małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×