Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama niegrzecznych dzieci

Czy kara klęczenia na grochu moze być obecnie stosowana?

Polecane posty

Gość mama niegrzecznych dzieci

Mam 2 bardzo niegrzecznych dzieci : córka 9 i syn 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma większego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie sie chyba
naprawde nudzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... mamo niegrzecznych dzieci, sama klecz na grochu , niech , to bedzie kara dla ciebie, ze wychowalas dzieci na niegrzeczne :-(. Nie piszesz o ich wieku, nie podajesz przykladow ich zachowania ktore uwazasz za niegrzeczne, a moze twoje dzieci sa w okresie kiedy to maly czlowiek zaczyna miec swoje zdanie i rozwija \"swoj maly swiatopoglad\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No przecież napisała
że 9 i 11 lat! Czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 27
Jasne,że kolana bolały ,to był koszmar ,ale jak mawiano w domu kara musi być.To niby miało być bardziej humanitarne niż lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co takie
zabobony to było dobre kilka lat temu.Teraz kiedy nie wystarczy rozmowa może warto sięgną po zakaz np: dziś nie wyjdziesz na dwór,zero oglądania tv,zero komp. to moze zadziałac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORKI! napisala, na swoje usprawiedliwienie mam - grype i goraczke...:-( i fakt, ze przerazilo mnie pytanie mamy niegrzecznych dzieci.Przeciez ta ich niesubordynacja z czegos wynika?Czy takie niegrzeczne sie urodzily , czy staly sie \"nagle\" niegrzeczne. Nie mozemy karac dzieci, za nasze bledy wychowawcze.Bardziej pomoga spokojne rozmowy , z odpowiednia argumentacja, ale potraktujmy dzieci jak partnerow, czyli nie tylko my mowmy , ale i dajmy dzieciom sie wypowiedziec.Dzieciak pokleczy na grochu , popomstuje na matke w duszy, bo na glos nie moze, pobola go kolana a i tak swoje zrobi...Natomiast jesli spokojnie wytlumaczymy czego oczekujemy, porozmawiamy z nim, to moze dowiemy sie gdzie lezy przyczyna jego NIEGRZECZNOSCI? A moze dzici , chca w ten sposob zwrocic wieksza uwage rodzicow na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że lepiej będzie odebrać dzieciakom telewizję, komputer i inne przywileje... Poza tym zamiast standardowych obiadów podawać bułkę i wodę( nie zaszkodzi im :))) ). Kiedy zrozumieją, że jak są niegrzeczne to nawet odbija się to na żołądkach powinny przestać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrecz bardzo wskazane
w przypadku nastolatka nawet nago !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kary cielesne są nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dalej z nudów odświeżasz stare wątki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem na mnie stosowano kary na grochu i temperamentu dziecka nie zmienisz. Takim się urodzi możesz go wychowywać temperamentu nie zmienisz. Tym co myślą o grochu on działa jestem na 100kroć wdzięczny moim rodzicom że to zastosowali a było to w 1 klasie i pamiętam, a zmieniło bardzo moje życie. Rozmową to nic by nie zdziałali bo bylem wylątkowo niesubordynowanym dzieckiem. A dziś moją firma przekroczyła 3mln zł a dlaczego bo jestem niesubordynowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja klęczałam na grochu i moja firma jest warta 18 milionów euro. Warto! To najlepsze wychowanie człowieka sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×