Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nina_

Czy komuś udało się zajść w ciążę po DEPO PROVERZE?

Polecane posty

Gość Nina_

Niestety coś mnie podkusiło żeby wziąść depo proverę. Szkoda miejsca i czasu na rozpisywanie się o tym jak duży był to błąd. Chciałabym sie dowiedzieć czy komuś wogóle udało się po niej zajść w ciążę, kiedy po odstawieniu zaczęła sie normalna owulacja itd. Martwie sie czy wogóle mi się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora Se
a co to jest ten Deprover bo jesli sprawia ze nie da sie zajsc w ciązę to chętnie bym to wzięła..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzięłam tylko jeden zastrzyk i po 3 miesiącach od niego okres miałam co 2tygodnie przez 3miesiące. po roku zaszłam w ciąże i ciąża obumarła.ale teraz też jestem w ciąży i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam taki zastrzyk po porodzie... tzn po tych 6 tygodniach pologu... to bedzie za niedlugo rok... dopiero po jakis 10 miesiacach dostalam pierwsza miesiaczke ktoa byla wywolala sztucznie przez inne hormony... do dzis bezskutecznie walcze z kilogramami ktore przybyly mi po zastrzyku...dodam ze po porodzie intensywnie cwiczylam aby wrocic do wygladu spzed ciazy bylam na diecie itd.. a mnie w ciagu np 1 tygodnia przybywalay 2, 3 kg) libido w czasie dzialania zastrzyku wynosilo niemalze 0 bardzo zaluje ze to wzielam... w dodatku lekarz nie uprzedzil mnie wczesniej o mozliwych skutkach jedynie co to zachwalal jakie to fajne...masakra, bardzo odczuwam skutki ,nie polecam szczerze mowiac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza trucizna
Juz sie rozpisywalam co ze mna zrobila depo-provera i niestety nie spotkalam sie z poztywna opinia tego cudu.Co z tego ze jest wygodna.Niestety za lenistwo trzeba placici i to wysoka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne dla pan ktore lubia
-bol glowy -mniej wlosow na glowie a wiecej na twarzy i innych czesciach ciala -udawac dziewice orleanskie bo seks staje sie czyms wrecz obrzydliwym -stany melancholii/czytaj depesja/ -puchniecie i bole nog bo krazenie siada -miec rozmiary wieloryba -ryzyko trudnosci z zajsciem w ciaze i wszelkie komplikacje z tym zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde... rzeczywiscie bolaly mnie nogi... ale zwalalam to na cizar dodatkowych kilogramow jakie nosilam....do dzis nei udalo mi sie odchudzic.. a dodam jeszcze ze kiedy wzielam ten zastrzyk to bylo cieplo i spedzalm codziennie po kilka godzin na spacerach z dzieckiem wiec milam jeszcze wiecej ruchu a wieczorami cwiczylam... jak sobie poradzilyscie i czy udalo wam sie zrzucic te nabyte kg??? bo mnei to na maxa doluje ze gardeobie tek drastycznie zmienilam...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mającej nadzieje, po jakim czsie po przestaniu działania zastrzyku zaszłaś w drugą ciąże, z pozdrowieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katiuszy: w ciążę zaszłam po 7 miesiącach, ale niestety ciąża obumarła w 9 tygodniu :(. odczekaliśmy jeszcze 4 miesiące i ponownie zaszłam w ciążę i teraz jest wszystko ok!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mająca nadzieję. Dałas nam tez nadzieję. Fajnie ze sie odezwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×