Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćannka

Czy któraś z was rodziła z dodatnim GBS? Proszę napiszcie.

Polecane posty

Gość gośćannka

Jak było? Czy wszystko dobrze poszło? Czy naprawdę nic nie można z tym zrobić jeszcze przed porodem? Tak strasznie się martwię. 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam GBS dodatni. W szpitalu na cztery godziny przed porodem podano mi antybiotyk. Wszystko jest ok. Rodziłam siedem miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja. Dostałam zastrzyk. Syn miał infekcję, ale to chyba raczej od tego, wody były już brunatne (zakażenie). Syn zdrowy, ma 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćannka
Dziękuję wam za odpowiedzi, jeśli mogę zapytać to w którym tygodniu urodziłyście i ile trwały porody? Boje się że najpierw odejdą wody i bakterie dostaną się do mojego synka. Mój pierwszy poród był szybki ale nie miałam GBS. Boje się że nie zdążę wziąć antybiotyku:-( czy też miałyście obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozdzilam w 41 tygodniu, dostalam zastrzyk z antybiotykiem, nie bylo zadnych komplikacji. W zasadzie to zapomnialam o tym:) nie martw sie, od razu jak bedziesz na porodowce to powiedz, zeby nikt tego nie przeoczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej się nie robiło tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam, najpierw odeszły wody, co 4 godziny antybiotyk, pilnuj tego! Poród trwał 13 H, dziecko 4190, infekcja ukladu moczoeevo, przeleczony na oddziale antybiotykiem, niestety wenflon w głowie. Będzie dobrze, nie martw się tak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja miałam dodatni urodzilam w 36 t 4 dn. Więc na antyb nie było czasu. Porod sn. mały zdrowy po 4 dniach wyszlismy do domu. Teraz ma 7 mcy. Siostra też miała dodatni. Rodziła w terminie przez cc. Mały miał odrazu zapalenie płuc. W szpitalu 10 dni bo bral antyb. Teraz jest ok ma 5 mscy. Nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy cc z gbs, z dziecmi wszystko w porządku. Z tym ,że drugie cc planowane , a pierwsze po wielogodzinnym wywoływaniu więc pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przykro mi. Czy dobrze się skończyło? W którym tygodniu urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam gbs + łatwo powiedzieć pilnuj tego, że antybiotyk co 4 h. Urodziłam po 2h od podania antybiotyku i wszystko było w porządku. Przez pierwsze 2 miesiące jeździłam z synem na kontrolę, to znaczy jak skończył miesiąc i jak skończył 2 miesiące. I to wszystko. Po porodzie jeszcze w szpitalu pediatra powiedziała za szybko nam pani urodziła. Od odejścia wód plodowych do 4h 11 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam GBS dodatni Dostałam antybiotyk pod koniec ciąży od prowadzacego ginekologa tuż przed cc podano mi dożylnie pomimo tego wszystkiego doszło do zakazenia i syn musiał dostac antybiotyk -straszny widok wenflon w głowie u takiego maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni sprawdzaja dziecku CRP jesli rosnie to zaraz podaja antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie W to dziecko dostaje po porodzie antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×