Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy którejś z was udało się pozbyć cellulitu?

Polecane posty

Gość gość

Czy jest tu na forum dziewczyna, która miała cellulit na udach i pośladkach i udało jej się go pozbyć? Jak tego dokonałyście i ile wam to zajęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej soli! O ile to celulit wodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś ćwiczenia? Szukam osoby, która faktycznie tego dokonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMere
ćwiczenia swoja droga, wazne jest aby cokolwiek robic w tym kierunku i zdrowa jesc, do tego mozesz dorzucic fajny krem na cellulit i w polaczeniu z tym wszystkim masz dobre efekty. https://www.ichemia.pl/738,krem-przeciw-cellulutowy-250ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało. Porostu zarzuciłam cały zbędny tłuszcz. Nie byłam gruba, po prostu miałam rozlane flakowate uda. Jak? Cięcie kalorii, a potem ćwiczenia, głównie bieganie po kilka km że 4x w tyg, plus rower, basen, rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to u mnie zrzucenie i ćwiczenia nawet już nie pomagały... ja to musiałam niestety skorzystać z lipolizy na cellulit w klinice https://www.mediartinstytut.pl/ i po tym zabiegu mój cellulit zniknął, w końcu czuje się piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż bańką chińską. Robie sama w domu i efekty rewelacja. Poczytaj o tym,nie każda tez może np. Ze względu na pękające naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co na pewno mam ładniejszą skórę, a dbam o nawadnianie organizmu, dobrą dietę i ćwiczenia. O pierwsze dba aplikacja, o dwa ostatnie trener którego można znaleźć na www.igortreneronline.pl. Trwam w tym nadal i mam nadzieję, że efekty będąc jeszcze lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kameliaa221
Pozbyć to może nie,ale na pewno zmniejszyć kupiłam taki cukrowy scrub do ciała antycellulitowy na ichemia.pl ale też ważne to nawadniać organizm i zadbaj o diete, wyłacz z niej cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się prawie udało jak miałam cukrzycę ciążowy! Musiałam na 3mies całkowicie zrezygnować z cukru i produktów z wysokim ig. Do tegodieta mało i często (6-7posiłków dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczyłem skalpel chodakowskiej i faktycznie prawie mi zniknął, a miałam go od okresu dojrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po części tak. Ćwiczę cały czas e miarę regularnie, więc tu nie chodziło o brak ruchu. Ale nigdy nie używałam bałwanów do ciała. W lecie w czasie wakacji w ciepłych krajach moja skóra ucierpiała - wiadomo opalanie, woda morska i efektem było mega przesuszenie. Zaczęłam regularnie balsamować ciało i efekt był zadowalający. Jak dołożyłam do tego pocie 2 litrów wody to już w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×