Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieskookaaa96

Czy którejś z was udało się zajść z kwasem foliowym w pierwszym cyklu ?

Polecane posty

hej:) Od 4 miesięcy staramy się o dzidzie, na początku tego cyklu czyli 5.05.2015 (wtedy miałam krwawienie) zaczęłam brać kwas foliowy. Czytałam że powinno się go brać jeżeli się stara o dziecko. Czy to faktycznie działa. Do miesiączki mam jeszcze kilka dni cykle mam 28 dniowe zawsze regularne i nie chce wcześniej robić testów ale coś dziwnie się czuje jestem zmęczona i senna oraz zaobserwowała dużą ilość śluzu gdzie nigdy tuż przed @ tak nie miałam. Podbrzusze pobolewa mnie od 3 dni, to taki ciągnący ból przy prawym jajniku. żyłkami na piersiach i ich bólem nie mogę się kierować bo zawszę tak miałam przed @. Co o tym sądzicie? jest jakaś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Ja jeszcze nigdy nie słyszałem aby ktoś zaszedł z kwasem. Z facetem to i owszem, ale z kwasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, Ty lepiej nie bierz sie za dzieci skoro nie wiesz tak podstawowej rzeczy jak po co sie bierze kwas foliowy. Kwas zapobiega albo zmniejsza ryzyko powstania wady cewy nerwowej u dziecka, a nie pomaga w zajściu w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, teraz zobaczylam... To Twój rocznik w nazwie? To wszystko tlumaczy, chociaz w tym wieku i tak powinnaś to wiedzieć, wez sie do nauki albo pracy a nie za robienie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat i dzieciaka chce mieć, widać kto po zawodówce bez ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym miejscu napisałam że to pomaga w zajściu w ciążę ?? Napisałam że powinno się go brać jeżeli ktoś się stara! A i to nie jest mój rocznik!! Czy każde cyfry w nicku muszą oznaczać rocznik?? Nie!! Więc zejdźcie zemnie! Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niby tytuł miał sugerować. Oraz pytanie: . "Czytałam że powinno się go brać jeżeli się stara o dziecko. Czy to faktycznie działa." Działa na co? Żeby zapobiec wadom cewy nerwowej należy brać kwas foliowy 3 mce przed rozpoczęciem starań! A ty 4 mce się starałaś bez kwasu i dopiero teraz zaczęłaś. Ja rozumiem wpadkę, ale skoro się starasz tak długo, to czemu nie łykałaś kwasu przynajmniej od początku starań? (choć to i tak już było za późno). Dziewczyny dobrze piszą, najpierw się doucz, a potem za robienie dzieci bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I weź się o coś spytaj. Od razu się znajdą "mądre" i pouczać będą. Ile kobiet nie bierze tego całego kwasu foliowego, zachodzą w ciąże i rodzą zdrowe dzieci. Nie jestem ginekologiem więc mam prawo wszystkiego w tym temacie nie wiedzieć. Po to są takie fora żeby się zapytać. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to nie trzeba pytać, wystarczy wpisać w google kwas foliowy + ciąża i już wszystko będziesz wiedziała. Ile ty masz lat, tak z ciekawości pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie przede wszystkim badania, które powinno się wykonać przed staraniami, czyli morfologię, mocz, glukozę, poziom tsh i toxo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na skierowanie masz za darmo, bez musisz płacić. Jak trafisz na dobrego lekarza to da ci skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×