Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy nianie nie przesadzaja

Polecane posty

Gość gość

Na olx pani mająca 2 letnie dziecko oferuje opieke u siebie w domu 9 godz dziennie mój synek 13 miesiecy skończy w sierpniu Oczekuje pensji 2000 zł. Przecież to paranoja jedzenie artykuły higieniczne ja zapewniam. Chyba za 2000 idzie znaleźć kogoś doświadczonego kto przychodziłby do nas do domu. Miasto Chorzów woj. śląske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9h przez załóżmy 20 dni w miesiącu, to wychodzi 11zł na godzinę. Dobra opiekunka z doświadczeniem nie weźmie mniej niż 15-20zł. Czego się spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 zl brutto to teraz placa minimalna.A opiekunka to praca jak kazda inna.To ile ty chcialas jej placic?500-600 zl na reke?Jeszcze powiedz,ze za caly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle to możesz zapłacić studentce, która dorabia. Trafiłaś na okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore 800 zl za caly msc,u nas stawka 5 zl na godz to max.Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 zł na godzinę??? Ja, jako studentka, 8 lat temu miałam 10 zł na godzinę,pracowalam 9 godzin dziennie, tylko od poniedziałku do piątku, bez weekendów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 zł na godzinę (na rękę) miałam jako studentka ok 15 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płace pod warszawą 4,50 zł za godzinę. Umówimy się to jest tylko niania a nie tłumacz przysięgły, ile więcej by chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.51 Ta jasne trollu, zwłaszcza, że stawki są teraz 10-15 zł/h. Normalna osoba to by cię zgłosiła- nielegalna stawka, bez umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Wczoraj wieczorem przeglądałam oferty. Nie czepiam się tego, że opiekunka zarabia 11 zł za godzinę. Tylko ja po to chcę opiekunkę, aby nie budzić dziecka o 6 rano i zawozić go do niani do domu. Nie chcę by moje dziecko zaraziło się od dziecka niani. Bo gdybym godziła się na takie warunki to wybrałabym żłobek lub prywatny klub malucha za o wiele mniejsze pieniądze. Średnia płaca niani na pełnym etacie w Katowicach to 8.5 za godzinę. Takie są oferty pań z doświadczeniem 2 letnim , które oferują opiekę tylko nad jednym dzieckiem i to w domu rodziców. Poza tym cena transakcyjna różni się od ceny ofertowej, bo zawsze negocjuje się stawkę i np jeżeli cena ofertowa jest 10 zł za godzinę to idzie wynegocjować 8.5. Zresztą 8,5 *9*22 (dni) to ponad 1600 zł . Ale mam nianię za tą cenę w moim domu i opiekuje się tylko moim dzieckiem. Ja szukam przez olx bo jak weszłam n a forum niania. pl to się przestraszyłam tych postów gdzie panie narzekają na rodziców że mało płacą, ale nie mają odwagi powiedzieć bezpośrednio tego rodzicom dziecka. Co do 5 zł na godzinę to jest niewolnictwo z tym się zgadzam, ale 10 zł na godzinę opieka u Pani która ma małe dziecko i jest na wychowawczym chce sobie dorobić to naprawdę przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorka. U nas ( mazury) 1000 zł to już luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Uważam że to przesada płacić tyle kasy, zwłaszcza że dzieciaka trzeba zrywać z łóżka o godz.6 rano by dziecko zawiezć do jej domu.W tej sytuacji wolałabym zapisać dziecko do żłobka.Zapewniam Panią że to żadna łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×