Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu mamy ktore karmiły piersią ale raz na dobę dawały mm?

Polecane posty

Gość gość

Jak to u Was wyglądalo, czy zaburzalo to produkcję mleka waszego? Czy mialo to jakis niekorzystny wplyw na tuszę dziecka? Nasz nie ma niedowagi ale wieczotem nie chce ciagnac cyca i placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak podaje od urodzenia. Zaraz skończy się 5 miesiąc. Nie mam problemu z laktacja a dziecko przesypia po wieczornym karmieniu 5-6 godzin co po piersi się jeszcze nie zdarzyło. Co do wagi to jesteśmy cały czas na 50 centylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 3 m- ca dawałam mm przed spacerem, bo bez tego córka nie chciała 15 min we wózku poleżeć. W żaden sposób nie zaburzylo to laktacji, niestety małej bardzo spodobało się to " dokarmianie". Skutek był taki, że pierś nadal ok, ale butelka do szóstego miesiąca dwa, trzy razy dziennie. I owszem córka w mig przybrała na wadze, ale zawsze mieściła się w siatce centylowej. Jej max to 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok Kobiety, ale mój od 2 miesiąca jest w 90 centylu choć był tylko na piersi :( Od kilku tygodni daje na noc mm tak co drugi dzien bo placze i nie chce wieczorem cyca. w nocy juz normalnie je z niego i w dzien. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak robiłam z dwójką synków. Tylko po wieczornej kąpieli przed snem podawałam mm. Nie miałam problemów ani z laktacją, ani dzieci z ssaniem piersi ani też dzieci z nadwagą nie miały problemów i do tej pory nie mają a są już w wieku przedszkolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, że co? Przejmujesz się, że będzie gruby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak karmie od 3 tyg życia synka, wieczorem dostaje mm i przesypia ok 6 godzin ciągiem czasem nawet dłużej. Po karmieniu wieczornym odciągam mleko bo nie wytrzymała bym do rana. Mały ma prawie 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak robiłam przy 3 dzieci, bo na moim słabo przybierały, karmiłam tak do 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza si ę, boję się żer bedzie po tym gruby skoro na samej piersi byl w 90 centylu (nie gruby ale wielki tzn wysoki i spory, ciuchy nosil na 6 miesiecy a mial 3 miesiace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, nie zrobi się spaślaczkiem od tego jednego mm na dobę, skoro już bez tego jest duży? Ale co zrobię jak drze się jak obdzierany ze skory wieczorami i dopiero jak butlę dalam to się uspokoil, a po piersi zaraz placz albo wcale nie ciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, jak będzie miał dwa, trzy lata to wszystko zrzuci. Chyba, że zasypiesz go słodyczami i nie pozwolisz wybiegać się na dworze. Ale to już będzie tylko i wyłącznie Twoja i taty dziecka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek do 14 mies byl tylko na piersi i byl malym tlustym bobaskiem :-) lekarz raz do mnie z awamtura ze ja go pase mm i ze mam mu dawke zmniejszac bo gdzie tak dziecko upasc. Pozniej dostawal rano i wieczorem a teraz jak ma 5 lat to jest taki chudziutki :-) jak teraz bede miec blizniaki to zamierzam karmic piersia ale pozniej na noc dawac mleko zeby choc troche pospaly a z laktacja sie nie martwie bo mialam mleka az nadmiar a pozniej skonczyc sie nie mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Moja corka yrodzona z waga 4200, po tyg byla tylko na mm i na roczek wazyla 9800, wiec jakos sie nie spasla na mm, choc zawsze pila wieksze porcje niz bylo podane dla danego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje dziecko muszę dokarmiać mm bo po trzech ostrych zapaleniach piersi nie mam tyle pokarmu i mała niedojada (walczyłam o laktację jak lwica ale nic to nie dało). Moje mleko + rano butla 60 ml + po spacerze w południe 90 mm. Od 3 miesięcy tak daję i córka jest śliczna, wcale nie gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×