Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy seks 2 tygodnie przed terminem przyśpieszy poród

Polecane posty

Gość gość

taki seks z zakończeniem... bo słyszałam, że jest coś takiego w s*****e co może przyśpieszyć poród.... czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie wszędzie o tym trąbią, że tak, ale ja nic takiego nie zaobserwowałam ani w pierwszej (urodziłam w 41tc) ani w drugiej ciąży (40tc - wywoływany oxy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam z mezem seks od 38 az do 42 tygodnia, praktycznie codziennie.. i zadnej akcji niestety nie bylo, byla cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest goraca kapiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma zawiera srodek ktory ma zmiekczac i otwierac szyjke by ulatwic plemnikom dostanie sie do srodka, ale spokojnie, porodu taka ilosc nie wywola, jezeli dziecko nie jest gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks może nie.. ale orgazmy tak. Więc jeśli chcesz przyspieszyć poród to: orgazmy, ciepłe kąpiele, odkurzanie, mycie podłóg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orgazmy niczego nie przyspiesza, to bzdura wyssana z palca ktos wyzej dobrze napisal: sperma zawiera oksytocyne ktora - tu nieco sprecyzuje - DOJRZEWANIE GOTOWEJ SZYJKI MACICY zatem nie wywola porodu przedwczesnego przy prawidlowo rozwijajacej sie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie oksytocynę tylko te prostaglandynę czy jak tam to się nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pytam bo mam już rozwarcie na 2 cm, to moja druga ciąża więc teoretycznie poród może być trochę wcześniej, czuję już takie ciągnięcie w dole podbrzusza ale cały czas nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orgazm powoduje skurcze, więc również może przyspieszyć poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 17:08 sprzatanie, mycie podlog itp raczej tez nie pomoze, poniewaz cialo potrzebuje spokoju i energii. Mimo wszystko jestesmy zwierzetami i jezeli sprzatamy i wykonujemy inne ciezkie prace to czesto uzyskujemy odwrotny efekt, mozg "mysli", ze "gniazdo" nie jest gotowe / bezpieczne i przedluza ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 17.20 - powaznie o tym piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z meżem zasosowaliśmy ten sposób tydzień przed wyznaczonym terminem porodu i zadziałał zaróno przy pierwszym jak i przy drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 18:37 Jak najbardziej powaznie. Kolezanka przenosila i jej matka kazala jej w ogrodku kopac itp zeby wywolac / przyspieszyc porod. W rezultacie lekarz ja ochrzanil, jak opowiedziala o tych metodach. Cialo potrzebuje spokoju i energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm to może być i prawda w takim razie, bo pierwsza ciąża - urodziłam 6 dni po terminie, a teraz mam już jak pisałam 2 cm rozwarcia i nic, a wcale się nie oszczędzam, zajmuje się dzieckiem i sprzątam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oksytocyna w s*****e, smiechlam xD same specjalistki tu siedzia widze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam.. oczywiście nikt tego nie wie, czy nasze "metody" przyspieszyły poród, czy tak miało być.. ale ja na 3 czy 4 dni przed porodem (nie wiedziałam, bo rodziłam przed czasem) zamówiłam w necie komody, przyszły w piątek. Wieczorem do prawie 22 mąż je składał, a ja stwierdziłam,że przeniosę wszystkie ubranka i rzeczy, które miałam pochowane w różnych miejscach do tych komód. Ustawiłam je w odpowiednim miejscu, przenosiłam rzeczy z innego pokoju itp. Robiłam to do ok 23. Następnego dnia po południu pojechałam do szpitala, a kolejnego wczeeeesnym rankiem już rodziłam. 'Więc raczej mój organizm nie mógł uznać, że cos jest "niegotowe", a ja robię i robię. Miałam też odpoczywać, oszczędzać się itp. Ale orgazmy, podłogi itp. Działam sobie tu.. i tam ;) Ale czy to miało jakiś wpływ nie wiem. Jednak orgazmy wywołują skurcze, wzrasta poziom oksytocyny, więc to może przyspieszać poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nic nie przyspieszylo porodu, nawet kroplowka z oksytocyna :P dopiero prawie dwa tyg po terminie druga kroplowka i pomoc poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Emilia, czekam na http://phonesex.pl/ zadzwoń i zabawmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×