Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taka sukienka pasuje 30latce??? Prosze o rade

Polecane posty

Gość gość

Mam upatrzona sukienke na wesele przyjaciolki. Sukienka jest inna niz do tej pory nosilam- ma dlugosc midi. Ale wyglad mnie oczarowal. Pytalam o rade 2 kolezanek i stwierdzily ze sukienka jest troche dla starej baby. Mozecie mi szczerze napisac co myslicie? Dodam, ze wzrost mam taki jak ta modelka na zdjeciu, nosze tylko rozmiar wiecej. oto link http://www.asos.com/ASOS-Tall/ASOS-TALL-SALON-Beautiful-Floral-Organza-Prom-Dress-with-Cutout-Back/Prod/pgeproduct.aspx?iid=5031790&;WT.ac=rec_viewed&CTAref=Recently+Viewed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydu nie masz? Jest za wyzywajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat ale w tej sukience mimo że ma ładny wzór to czulabym się staro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo pasuje na ślub, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dzieki za opinie. Wszystkie szanuje, mimo ze odmienne od moich :) Moge poprosic tylko o rozwiniecie dlaczego ta sukienka nie pasuje na wesele?? Serio jestem ciekawa. Ja na weselu bylam chyba z 15lat temu i na dodatek nie mieszkam w PL wiec chetnie sie dowiem co nieco o trendach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy jest to wesele ? ja uważam, ze sukienka prześliczna, lekka, zwiewna, elegancka. Tylko wg mnie będzie pasowała tylko w miesiące letnie od czerwca do września, w lutym chyba dziwnie by wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ładna na piknik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasuje na spacer po łące ale nie na wesele, w dodatku tak młodej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele nie pasuje na wiosenno -letni festyn czy party w ogrodzie tak jes ładna ale Nie jest wg aż tak elegancka aby ubrać ja na wesele .A wesele to gdzie będzie w Pl czy za granicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W świetlicy wiejskiej w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie piszecie, że nie pasuje, ale żadna nie napisze , dlaczego niby nie pasuje ? jest kobieca, ładna, czego jej brakuje ? wieśniackich żabotów i koronek...no luuudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie podoba. O ile nie masz aparycji starej baby to bedziesz wygladac w niej zwiewnie, lekko i przyjemnie dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 czytać nie umiesz? Przecież napisałam, że jest dobra na łąkę i nie pasuje młodej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam czego brakuje elegancji przeznaczonej na taka uroczystoś jaka jest wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczna jest. Będziesz wyglądać oryginalnie przy tych wszystkich trapezowych pastelowych sukienczynach na jedno kopyto. Byłam latem na weselu a tam same dziunie w tych tworach rozkloszowanych, a do tego niemalże identyczne naszyjniki te duże modne. Fajnie jak 2-3 tak wyglądają ale nie 15 :o Jak najbardziej na wesele pasuje ta kiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co tu pisza ze brzydka to pewnie standardowo walą na wesele w pastelowej bombce (mietowa albo łososiowa koniecznie!) albo satynach z koronka. Potem co druga wyglada tak samo. Autorko sliczna sukienka i na pewno sie wyroznisz na tle tych klonow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
Na wiosenny wypad fajna, ale na wesele bym jej nie założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem może pasować, chociaż jak ktoś napisał, że bardziej na letni piknik, to rzeczywiście - świetna na piknik. Ale jakbyś ją założyła, to nie będzie to jakaś gafa, nawet miło jeśli ktoś ubierze się kolorowo, a nie jak połowa gości chcąc mieć coś bezpiecznego przyjdzie w czerni ;) Upewnij się tylko, że masz ładne plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to wesele autorko za granicą czy w Polsce .I w jakim okresie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz większe piersi, to pewnie będzie sporo widać, ale to problem tylko tych, które nie lubią ich pokazywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha dokładnie! wszystkie identycznie teraz się noszą koralowe, turkusowe, jakieś szpitalne zielone albo łososiowe trapezowe i rozkloszowane plus te wszystkie "dizajnerskie" dodatki, naszyjniki, kolczyki i dwadzieścia panien jak z kserokopiarki. Piękna ta sukienka i nie przesadzajcie, że na wesele to musi być jakiś twór mundur, bo ta jest bardzo elegancka, a że nie sztampowa i nie nudna, a bardzo lekka to tylko jej plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładaj i idź śmiało, tyle że to nie powód aby wyśmiewać wybory innych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 nikt nie pisze, że brzydka, tylko, że nie pasuje na wesele.Jedna osoba napisała, że jak starej baby. I z pewnością nie jest odpowiednia na zimową i jesienna porę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele to nie elegancka impreza, w większości to raczej nieco głupkowata, swobodna potupajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 a ty po co sama chwalisz swój post? Na łeb Ci wali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się zdecydujcie czy wesele mocno eleganckie w pałacu czy wiejska zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienki w Asos są ładne bo pracowałam w Asosie ale błagam ta jest oklepana jak na wesele.Pasuje dla kobiety 20-26 lat i bardziej na jakieś letnie wyjścia na piknik albo imprezę w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam ze sukienka sliczna, i jeśli wesele będzie w cieple miesiące będzie idealna. Jak dla mnie będziesz wygladac w niej swiezo i dziewczęco. Wole takie sukienki niż te satynowe, tafty i garsonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dzieki za duzy odzew. Wesele jest w czerwcu w jakims "wypasionym" lokalu pod Krakowem. Wiele z Was pissze ze kiecka nie pasuje na wesele. A czy moglaby ktoras podeslac linka do przykladowej sukienki ktora pasuje?? Pytam serio, bo jak wspominalam na weselu ostatni raz bylam 15lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×