Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

w10lka

Czy to oznacza ciąże ? Pomożecie ?

Polecane posty

Juz pisałam wcześniej na forum lecz nikt mi nie odpowiedział konkretnie a wiec spróbuję tu , chodzi wiec o to ze miałam straszny ból jajnika lewego około 3 dni po owulacji nigdy wcześniej tak nie miałam a juz przed owulacja współżyliśmy z partnerem bez zabezpieczeń z wytryskiem w środku z 3-4 razy . Czy ten ból był moze zwiazany z zagnieżdżeniem jajeczka , mial ktoś podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jajeczko zagniezdza sie w jajniku czy w macicy? Jestes na 100% pewna, ze nie przesunęła sie owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owolucje potwierdziła mi pani ginekolog wiec jestem pewna ze ja miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszym objawem mojej ciąży bylo własnie kłucie w lewym jajniku. Cos około tygodnia po owulacji. Najlepiej odczekaj do terminu miesiączki i zrób test. Nikt z Nas ginekologiem nie jest . życze Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominati bardzo Ci dziękuje moze akurat sie udało i będę mamą :) teraz trzeba sie uzbierać w bardzo dużą cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zaszłam w ciąże ale niestety biochemiczną to miałam takie dziwne uczucie w podbrzuszu i jakiś ponad tydz po owulacji tak mi się kręciło w głowie ,że na łóżku sie przekręcić na bok nie mogłam okropnie się czułam. Życzę powodzenia ja też ciągle czekam na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość o 9:23 w takim razie zycze tobie również powodzenia na pewno Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ponieważ owolucja byla 22 września wiec jeszcze za wczenśnie a ból wystapił 3 dni po owolucji wiec narazie na testy za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak miałam, okropny ból lewego jajnika, to było zagnieżdzenie no i tak mnie ćmiło trochę , w głowie się trochę krecilo, teraz w sumie tez padło na lewy jajnik i mnie kłuł , pozytywne testy wychodziły dopiero po spodziewanej miesiączce, także czekaj, sprawdz jutro rano temperature czy masz podwyższoną, a teraz nacisnij na brodawki, jak bolą to może byc to ciąza:) mnie prze okresem nieraz bolałay piersi ale całe a w ciązy bołały mnie brodawki na poczatku dopiero później piersi bolały całe... ale każda ma inne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spokojnie czekaj do okresu i jesli nie przyjdzie to zrób test. Nie ma sensu się nakręcać bo nie zawsze odstępstwo od normy oznacza ciążę. :)Sama się nastawiłam bo jak nigdy pojawił się ból piersi po owulacji a tu nic. A w kolejnym cyklu wszystko wskazywało że bedzie okres a tu ciąża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosc 11:40 dziękuje za dokładniejsze wyjaśnienie , piersi mnie nigdy nie bolały przed czy w trakcie miesiączki i brodawki jak narazie nie bolą , a co do temperatury to fakt mam troszke wyzsza od wczoraj niz zazwyczaj wiec zobaczmy co z tego wyjdzie :) a do gosc o 11:41 fakt narazie nie chce sie za bardzo nakrecac lecz staramy sie od 3 miesiecy wiem ze to jeszcze krótko ale mam taka cichą nadzieje ze sie udało a to czekanie jest najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpitalpraski.pl/uslugi-komercyjne/cennik-badan-laboratoryjnych/ Gonadotropina kosmówkowa BETA – HCG 35,00 zł myślę że test w szpitalu będzie bardziej wiarygodny niż wśród forumowiczów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraj sie o tym nie myslec , jak sie zapomnisz i odplyniesz to ocknij sie i zajmij sie czyms:) ja np. wiem , wiem , ze źle robiłam ale dopoki nie zrobiłam testu to nie zmieniłam swoich nawyków i dalej paliłam papierosy, a że palacz ze mnie marny to po tescie od razu rzucałam, nie nakrecałam sie na maxa bo sie balam , że zapesze. alkohol odstawilam tylko calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośc 12:04 fakt taki test był by najbardziej wiarygodny lecz tez mozna go zrobic podajże tydzien po implantacji zarodka a wiec ile trwa ten proces dlatgeo ze nie mam o tym pojecia wiec nawet nie wiem kiedy go zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość o 12:08 palić nie palę, pic od kilku miesiecy ani ml a wczensiej raz na pare miesiecy , pracowac nie pracuje , studia dopiero zaczynaja sie w październiku w domu zajęć nie mam, kurde naprawde nie wiem co robic chyba zacznę medytacje dla zabicia czasu :D I takze nie nakrecam sie na maxa oraz nie chce zapeszyc bardzo tego chce ale wiem ze łatwo nie jest wiec musze naprawde uzbroić sie w duża cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam podobny problem wiec chętne poczekam az ktos moze sie jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mam ten sam problem po owulacji przez około 5-7 dni bardzo bolał mnie jajnik później ból troche ustąpil i tak około 3 dni przed spodziewanym okresem pojawił sie biały gesty sluz i tak zostało juz jakis tydzien, okresu nadal nie mam zrobiłam test z moczu ale wyszedł negatywnie może to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagnieżdżenie jest około 7-12 dni po owulacji. Ból jajnika z zagnieżdżeniem nie ma nic wspólnego. Ból może być związany z samą owulacją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkaa123 możliwe ze za wcześnie ale mimo wszystko zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagnieżdżenie występuje u niektórych w 4 dniu wiec mogło to byc zagnieżdżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, jutro powtórzę test jak na razie okres spóżnia mi się juz 4 dzien wiec jest nadzieja, Tobie również życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet ma takie objawy ale czy one oznaczają ciąże to dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkakaszka
Witam My także zaczynamy starania o dzidziusia, ale bez zbytniego nacisku. Może się okaże, ze to już?? Na dni płodne zawsze odczuwam bóle podbrzusza i teraz też takie odczuwam ale jakby troszkę mocniejsze. Niestety do tego złapało mnie przeziębienie i nie mogę się leczyć niczym mocniejszym, bo jakby się udało to nie chcę zaszkodzić :( w poprzedniej ciąży też strasznie bolał mnie brzuch, tak jak na @ , choć na @ najczęściej bolą mnie plecy... Życzę powodzenia i trzymam za Was i za samą siebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety test nadal negatywny :/ ale okresu również nie mam juz 5 dzień .,, może owulacja się przesunęła juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×