Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania 31 31

czy to uczulenie na gluten ?

Polecane posty

Gość Ania 31 31

Karmie piersią, córka za tydz kończy 5 mies., lekarka wspomniała o wprowadzaniu glutenu, kupiłam mleczna kaszkę manne Nestle, i tak jak zalecają na początek podałam płaska łyżkę, po ok 4 godz wokół ust pojawiły się drobne , czerwone krostki, po kolejnych 2 znikły, wydaje mi się ze córka miała nasilone gazy po południu, ale ogólnie byla pogodna, czy te objawy wskazują juz na uczulenia na gluten, czy jutro podać kaszkę aby się upewnić ze to od kaszki te krostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 31 31
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem prawdopodobne, że to skutek alergii na gluten.. mam ją również i też objawia mi się w podobny sposób, dodatkowo w środku w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nati
Hej ja bym podała jutro również i przez kolejne 2 dni ponieważ alergia nie objawia się zaraz po spożyciu alergeny tylko po ok doby lub więcej . Obserwuj przez te 3 dni gdyż tez nie ma zawartości glutenu w dużej ilości tylko jak wspominałaś płaska łyżeczka. Nam również wydawało się że córka ma na gluten lecz była to błędna myśl ... piszesz ze ma wokół ust tylko raczej by miała na brzuchu te kostki może mieć od śliny napewno zabkuje w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 31 31
Dzieki za odp, musze skontaktować się z pediatra ale to dopiero w pon, kaszka była na mm, córka nigdy nie piła sztuczneo mleka i to też może być przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak silni się strasznie, ale nigdy nie miała wyprysków a tu dzisiaj po podaniu kaszki nagle dostała wiec się przeszłam i od razu po wiązała z glutenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nati
A dużo ma tyk krostek? Hmmm ... od mleka wątpię inaczej się objawia alergia czy skaza. .. a wzdęcia może od jabłuszka . Nie ma co panikować . Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nati
Moja córa gdy ząbkowania w tym wieku miała krostki na brodzie i wokół ust od slinienia i od wycierania śliny i znikało samo po nawilżenie kremikiem . Lecz dla swojego spokoju skonsultuj się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pediatra
A po co podajesz Kaszkę manne z mm? Ugotuj Kaszkę manne zwykła na wodzie i podaj dziecku na lyzeczce przed karmieniem piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 31 31
Po prostu z wygody ja kupiłam, sprawdzę jeszczę dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała uczulenie na gluten i w 8 miesiącu zycia musiała wziąć dicopeg junior bo miała straszne zatwardzenia. Na całe szczęście ten lek jest wolny od glutenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×