Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jualalalalalalalalalala

czy wypity alkohol zaszkodzi dziecku?????

Polecane posty

Gość jualalalalalalalalalala

jak wyzej. wiadomo ze kobieta nie raz dowiaduje sie ze jest wciazy po paru tyg , miesiacach , co sie stanie jak przez ten czas spozywala alkohol?? czy dziecko moze miec jakies problemy?? jak bylo z tym u was??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmh
Różnie bywa. A który masz tydzień ? Dużo piłaś? Bo jak tak okazyjnie piwko, dwa to luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualalalalalalalalalala
tak naprawde nie mam pewnosci ze jestem. otoz kochalismy sie w dni plodne bez niczego wiec duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy okres mam dostac dopiero za 5 dni , no i nie wiem czy wolno mi wypic czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczowa
wypij, złagodzisz stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualalalalalalalala
kobietki jak to bylo o was??? zdarzylo wam sie ze niezle poimprezowalyscie a pozniej okazalo sie ze juz jakis czas jestescie w ciazy??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 15 tc
na poczatku ciazy 2-3 tydzien pilam alkohol, powiedzmy puche piwa czy 2 lampki wina... nie lubie sie upijac, wiec tyle to dla mnie norma... teraz czasami, jak mam przemozna ochote potrafie wypic sobie ŁYKA, dosłownie.... tzn. zdarzylo mi sie to 3 razy odkad wiem, ze spodziewam sie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak było
do 2 miesiąca nie wiedziałam, że jestem w ciąży, więc imprezowałam i piłam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się ja za nim dowiedziałam się że jestem w ciązy też zdążyłam poimprezować a nawet w czasie ciąży jak mi się zachciało piwka to sobie wypiłam bo to silniejsze od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualalalalalallala
wiec to nie ma negatywnego wplywu na dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przezjmuj się ja też nie wiedząc że jestem wciąży zaimprezowałam na mxa,dziecko mam zdrowe ,ciąża bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualalalalalallala
bo wczesniej czytalam na tym forum ze jak ty pijesz to dziecko tez jest pijane i trzyma go znacznie dluzejjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjlxnzeuirbxytn
ale mowimy o kilkudniowym zarodku czy kilkumiesiecznym plodzie??? bo to roznica... zarodek siedzi sobie osloniety, zywi sie zoltkiem i jest w swoim swiecie.. Tak mi mowila ginka, gdy zachorowalam na poczatku na ospe... dopiero gdy wytworzy sie pepowina i lozycko, to z krwi matki wszystkie substancji zasuwaja do dziecka... wtedy mozna je upić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak było
no ale podchodząc do tego w ten sposób, to teoretycznie zawsze możesz być w ciąży, a co za tym idzie, w okresie prokreacyjnym w ogóle nie powinnaś pić (ani 1 ml) alkoholu i palić papierosów, i twój facet tez. Taka teoria bardzo odbiega od praktyki, zatem nie popadajmy w paranoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjlxnzeuirbxytn
nic sie zarodkowi nie stanie... chyba ze sie powaznie zatrujesz alkoholem, to moze dojsc do obumarcia malenstwa, do poronienia... moja kuzynka pila wodeczke, bedac w 4-5 tygodniu i wlasnie niedawno urodzila zdrową córę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualalalalalallala
no to mnie pocieszylyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dara..
czesc!!! zalezy ile tego alkocholu bylo i jaki ten alkochol???? zalezy ktory to miesiac? ja podczas ciazy pilam od czsu do czasu jedno piwo SLABE o smaku owocowym i dzidzus urodzil sie zdrowiutki:) w skali abgera mial 10na 10 punktow mozliwych:) ale z alkocholem tez nie mozna bardzo przesadzac:() napiszcie do mnie to postaram sie jakos odpowiedziec pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×