Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czyli są tu kobiety, które codziennie uprawiają sexy?

Polecane posty

Gość gość

Jakiej antykoncepcji używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuva Ring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie muszę :-p mąż miał i mamy spokój :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co maz mial? Sterylizacje? Masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe... Jakieś 15 lat temu tak...teraz okazjonalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem codziennie ale tak średnio to dea razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sterylizację debilko niedouczona tylko wazektomię :-p co za cymbał :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie codziennie ale zawsze jak mamy czas sily i ochote jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie codziennie stosunek przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany :-o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany o ja pierdziu, co to za przyjemność? Ja czasem codziennie, czasem co 3 dni, a czasem raz 2 tygodnie jak obydwoje jesteśmy przemęczeni. Wcale się nie zabezpieczemy, bo i tak miałam problemy z zajściem w pierwszą ciążę, to tyle z tego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od stosunku przerywanego. wiem, że to mało skuteczna antykoncepcja ( ciężko ją nawet tak nazwać), ale było mi ciężko zajść w pierwszą ciążę i stosujemy przerywany po porodzie 3 lata i nic. mi to nie przeszkadza, a mąż sam to zaproponował i jemu to odpowiada. prawie codziennie uprawiamy seks i to w większości z jego inicjatywy. Oczywiście ja też mam ochotę, ale jakoś u nas utarło się uprawiamy seks i tyle. Na to zawsze musi być czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerywany niekoniecznie jest ok jako antykoncepcja, ale bez przesady ze to taki problem w seksie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się stała nerwowa :-P Lubie jak mąż we mnie kończy, jara to mnie na maxa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks można urozmaicać. Ale co kto lubi :) Myślę, że dorośli ludzie stosują raczej przerywany na zasadzie "jak zawiedzie to wielkiej szkody nie będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dla jednych przerywany do duży stres. my z mężem stosujemy w sumie jakieś 5 lat ( 2 przed ciążą i 3 po porodzie) i nigdy nie zdarzyła się wpadka. stresu nie ma, a teraz tak myślę i sama nie wiem jak mężowi to odpowiada :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie używamy ,nie mogę mieć już dzieci to pewne na 1000% mamy dwoje i nam starczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też przerywamy, mimo, że mam podwiązane jajowody. Nie cierpię spermy we mnie, na mnie, ohyda, to śmierdzi, bleeee. Od dawna tak jest, żadnemu partnerowi to nigdy nie przeszladzało, niektórych nawet podnieca :P nie jestem spermochłonem. Robimy to zazwyczaj 2 razy dziennie, a bywa, że 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 23 fuj :-o ja uwielbiam jak kończy we mnie ja mam podwiązane jajowody on po wasektomii nie chcemy mieć już dzieci bo mamy kochane i dość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalac rozklapiochy do swoich bachorów :P a nie za seksy sie bierzecie, chcecie miec dziure niczym krater??? Ohydne matki polki z wymionami, rozklepanymi piczami i bliznami, jak waszym facetom w ogole staje na wasz widok? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uprawiam codziennie seksu, srednio 2 razy na tydzien chciaz mysle, ze bardziaj nam wychodzi raz na tydzien Podwialam sobie jajowody i nie mam stresu z niechciana ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak można podwiązać jajowody ? lekarze chcą to robić? ile takie coś kosztuje? to jest legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie lubisz nasienia w sobie, na sobie, to gdzie kończy do słoika? pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh kobity, ruszcie głową, to nie komuna, do Niemiec można pojechać i podwiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam podwiazane jajowody 2 miesiace temu w Niemczech. Wydalam 650 euro.Z tego co wiem, w Czechach i na Slowacji jest taniej. TYlko w POlsce zupelnie za darmo, bo niedozwolone .Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, taki zabieg powinnien byc dostepny a nie zakazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks. Codziennie. Od 5 lat . Tabletki dorin. Jak karmilam corke to bralam azalie. Co ciekawsze wcale nie musze antykoncepcji brać bo mam brak owulacji całkowity. Ale musze na problemky hormonalne. Mala ma 2lata i staraliśmy się półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pomóżcie ! Jestem położną i doktorantką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szukam mam, które są w okresie do 18. miesięcy po porodzie oraz przed ciążą nie cierpiały na zaburzenia seksualne. Zbieram informacje na temat subiektywnych odczuć seksualności kobiet po porodzie. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety on-line, której wyniki mają posłużyć badaniom naukowym (kwestionariusz Female Sexual Function Index) . Proszę o przekazywanie dalej linku do badania. Zależy mi na uzyskaniu jak największej liczby wypełnień ankiety, dlatego proszę Was o pomoc ! Ankieta jest anonimiowa. LINK DO ANKIETY : http://www.ebadania.pl/a0c616cedea16e95 Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc! Jeżeli jakieś pytania są niejasne lub macie jakieś sugestie, proszę o kontakt w prywatnej wiadomości na szafie. Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×