Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta odchudzajaca od ktorej mnie trafia

Polecane posty

Gość gość

Po urodzeniu dziecka zostało mi 8kg do zrzucenia. Zamowilam wiec diete u znanej dietetyczki i szlag mnie trafia! Wszystko co ona kaze mi jesc jest tak ohydne ze wszystkiego mi się oodechciewa. Rzucilabym to odchudzanie w cholerę ale zaplacilam za ulozenie diety 250zl :O i szkoda mi kasy po prostu. Fakt , wszystko tj syte ale NIESMACZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co np masz w tej diecie, podaj przykłady trzech posiłków, które tam są i wg ciebie są niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to za "znana" dietetyczka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzalam się w nh, od listopada do marca (w zeszłym roku) schudlam 20 kg i co najlepsze trzymam wagę. Zaraz ktoś napisze, że reklama, ale nie. Nie każdemu się udaje, moja siostra przez 5 mcy schudła 5 kg i dała sobie spokój. Teraz waży tyle co przed dietą. Może nawet więcej. Najlepsze u nich jest to, że mówisz czego nie lubisz i oni układają dietę tak, żeby tego uniknąć. Przed nh byłam u dietetyczki i wymyslala mi tak wydumane diety, że dałam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkka
Nie katuj się dietą która Ci nie smakuje. Po prostu staraj się jeść tak, żeby mieć lekki deficyt kaloryczny. Do tego dorzuć tak jak ja - coś co przyspieszy Twój metabolizm - w moim przypadku dobrze sprawdza się Thermo speed extreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Aniaa
Ja akurat się do suplementów zraziłam, ale tylko raz do tej pory próbowałam. Skończyło się na zaparciach i wyrzuceniu pieniędzy w błoto... Durny calominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×