Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlugie karmienie piersia chroni przed rakiem piersi ! Karmcie dlugo !

Polecane posty

Gość gość

To potwierdzony fakt. Dziwi mnie krytykowanie mam karmiacych 2-3-4 lata, to bardzo madre kobiety, chronia zdrowie swoje i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kp pierwsze 3,5 roku :) drugiego nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne.Moja ciotka karmila moja kuzynke do 22 miesiaca a i tak dostala pozniej guza w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co i takie duże dziecko podchodzi i mówi "mamo daj pierś" okropieństwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze zaraz przyjda takie co zaczna pisac ze ciotka karmila a i tak dostala raka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niby okropienstwo ? Co Ci to przeszkadza ? Ja karmilam córkę do 3 lat, odstawila sie sama jak poszla do przedszkola. Przeciez nie robilam tego publicznie, wiec nie rozumiem problemu niektorych ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 Bo to akurat prawda.Autentyczny przypadek w mojej rodzinie.Masz z tym jakis problem?Bo nie rozumiem do czego pijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.51 a co na to mąż ? Pewnie napiszesz , ze nie widział w tym nic złego :D bo noe przyznasz , ze noe popierał tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze nie chroni w 100 % kazdej kobiety. Ale to nie znaczy, ze to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu maz mialby widziec cos złego w karmieniu piersia, bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(22:52) Myslisz,ze dlugie karmienie piersia stuprocentowo uchroni od raka?Jest tylko powiedzane,ze zmniejsza ryzyko,ale zachorowac i tak mozna,gwarancji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej 3 latek a z drugiej maz hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze Ty wcale nie karmilas i podalas mm od razu ze wzgledu na dobro meza ? Martw sie o swojego a nie o cudzych mezow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego? Ale ogólnie wyciencza organizm, bo wyciąga z niego mikroelementy, to podobne do ciązy, chyba tez zakwasza organizm, wiec zwiększa ryzyko raka ogólnie, niszcza sie b zęby, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja karmiłam 9 miesięcy i okazało się, że mam nowotwór co było błędnie brane że powiększenie przewodu mlekowego. I gdzie ta ochrona? Jestem po mastektomii i rekonstrukcji piersi. Drugiego dziecka nie karmiłam piersią ani jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:34 jakie mialas objawy i jak sie o tym dowiedziałas jesli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie miałam objawy? Zgrubienie w piersi, bolesność. Ginekolog nie zrobił usg i stwierdził, że skoro karmię to tak może być, bo to powiększony przewód mlekowy. Zrobiłam usg prywatnie, zaraz zostałam skierowana na biopsję, a po otrzymaniu wyniku zaczęłam terapie. Później mastektomia i rekonstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze juz jest ok i zycze Ci duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam podczas badania (bo mąż jest przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody ) powiedział ginekolog że by uniknąć raka piersi by mąż masowa piersi zawsze po okresie. A ja karmiłam tuż po narodzeniu by lepiej odklaiło się łożysko. Oczywiście mąż po na karmieniu przecinał pępowinę. Mąż zawsze gdy miałam nadwyżkę pokarmu z ochotą spijał ssąc piersi. A co do obecnośc***artnera to jest dla Naszego bezpieczeństwa by był świadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie sobie obliczyla ile musi karmic zey bylo 100% :) :) a jak dostanie raka to sie zdziwi heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda, moja siostra karmiła 2,5 roku i ma guza, od lutego zeszłego roku nie może sobie z nim poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie publikacje medyczne na ten temat, a nie podwazacie. Chyba logiczne, ze nic nie chroni przed rakiem 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp dwoje dzieci po dwa lata. Czyli wg tego artykulu mam o 96% mniejsze ryzyko zachorowania na raka? Czy te ostatnie miesiace, gdzie karmilam tylko raz na dobe juz sie nie "licza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmienie puersią tak dużych dzieci to już nie jest karmienie, bo co to za pokarm dla dziecka, które już wszystko je? To zaspokajanie jakichś dziwnych ciągot, często też matka nie może pogodzić się z faktem, że dziecko jest samodzielne. A dla dziecka to po prostu miły rytuał, zabawa, do której jest przyzwyczajone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma znaczenia, to po co dzieciom podajecie mleko krowie. Mleko krowie jest dla cielakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie podaje mleka krowiego i co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiekszosc podaje. Juz lepiej jak 2 latek dostanie mleko od mamy, niz z kartonu krowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozie moze byc ?? Z butelki a nie z kartonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×