Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusia33

Do Kangurka

Polecane posty

Gość lusia33

Napisz cos blizej o sobie,skad jestes,ile masz lat,gdzie pracujesz.Twoje wypowiedzi na forum sa tak optymistyczne i pomocne-musisz byc mila osoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło :) Mam 23 lata , mam męża od przeszło 2 lat i od 9 miesięcy synka.W chwili obecnej nie pracuje(wychowawczy,jak długo??- ile się da.Bo chce być bliżej synka) Jestem uzależniona od kompa :) nie zawsze jestem miła :P mam tez dużo wad :P mieszkam w zachodniopomorskim.Kurde to brzmi jak anons :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
hej! ja tez mieszkalam w zachodniopomorskim!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kangurku, bardzo chętnie czytam twoje wtpowiedzi masz sporo mądrego do powiedzenia na wszelkie tematy i ksywke też masz fajną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
no to wszystkie mieszkamy w zachodniopomorskim:D a w ogole to jak jestes ze szczecina to moze bysmy sie poznaly;) tez mam 23 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
Ja mieszkalam na Unisławy w S zczecinie zanim wyjechalam za granice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam nie daleko szczecina ok 70 km :) Barlinek-kojarzysz żonderka tę moją mieścinke??? .Ja to zaraz spłone z tego mojego uwielbienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
w Barlinku sie urodzilam:), niedaleko Mysliborza mieszkaja moji rodzice,bardzo mi sie podoba Bralinek.A tak z ciekawosci Kangurku znasz dr.Borowskiego? jak bylam w ciazy przyjezdrzalam do niego na wizyty kontrolne usg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka11 - znam Borowskiego.Szył mnie podczas cc razem z moją gin prowadząca ciąże.Widzisz jaki świat mały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
:) pan dr.bardzo mily jest:) a jaki mlody ha!ha! a gdzie jezdzicie nad jeziorko? my bylismy kiedys w Kinicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kinicach jest super,wydaje mi się że co roku ładniej.Aczkolwiek trzeba wcześniej tam jechac gdyż później jest tyle ludu ze trzeba koc chyba na drzewach rozbijać :) Na Krzynkach tez jest fajnie,płytko i nie ma tyle mułu -fuj nie lubie jak się tym oplatam.Ale najcześciej u nas na Barlineckim - na tzn Molo lub Prawdziwce. A co do doktora- mlody jest ale jakoś ostatnio wstydliwy się zrobił :P bo go panny na położniczym i ginekologi podrywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
a kto jest tam ordynatorem nadal ta baba!!?(zapomnialam jej nazwiska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
tak Jaworska,kiedys mnie ladnie uzadzila malpa!!!! miaalm problemy ze zdrowiem,robila mi usg do pochwowe bo mi sie jajeczka nierozwijaly i niepekaly mialam ich pelno kolo jajnikow.Bylam w tedy z moim chlopakiem obecnie mezem.Powiedziala mi ze nigdy w zyciu niezajde wciaze chyba ze bedzie jakis cud i zebym niemowila nic mojemu chlopakowi bo napewno mnie zostawi!! bylam przerazona tym co mi powiedziala.Po wyjsciu z gabinetu opowiedzialam wszystko mezowi.A teraz mam slicznego synka.Leczylam sie w Szczecinie na Slowadzkiego,dostalam estrogeny i po klopocie:) A ta Jaworska niezle mnie nastraszyla.Jeszce powiedziala zebym sie kochala z moim chlopakiem jak najczesciej,moze zdazy sie cud tylko mam mu nic niemowic.Są ludzie i ludziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem w szoku.Bo ja do niej chodze.Chodziłam do niej od samego początku jak zaczełam brac pigułki,prowadziłą mi ciąże.Zawsze sobie ją chwaliłam.A jutro też do niej ide. Normalnie jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
no ja tez bylam i to jakim,niewiedzialam jak sie zachowac.Ale jakby byla taka tragiczna to by przeciez niepracowala prawda:) moze tylko mi sie tak ,,oberwalo''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją i chwalą i nie nawidzą.Ale tak chyba jest z każdym lekarzem .Fajnie jest z kimś porozmawiać kto pocvhodził z tych stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
mi tez milo:) bylam dzis pierwszy dzien w pracy,zwarjowany dzien ufff! a ty Kangurku pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak było w pracy??? poradziłąś sobie z tym odciąganiem mleczka??? ja jestem teraz na wychowawczym i długo na nim pobęde bo chce być bliżej dziecka .W chwili obecnej pracuje tylko mąż.A kto jest w takim razie synkiem kiedy pracujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2333333333333333
ja też jestem zachodniopomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Kangurku udalo sie!!:) sciagam po 160 ml nieduzo ale cos:) w pracy tak sobie ale to poczadki,strasznie zmecczona jestem ide zaraz spac,moj niunius juz spi:)jeszcze czeka mnie kilka pobudekw nocy ale to juz przyjemnosc.I pobutka o 6.30:( to jest najgorsze.Wlanie dzis poczulam zabka na piersi :- mam nadzieje ze niebedzie mnie synus gryzl,niezrobi tego mamusi:) A Ty co porabialas przed ciaza,gdzie pracowalas? Dobrze ze jestes z synusiem w domku,ja to pracoholiczka jestem ale weekendy sa tylko dla rodziny:) i wszystki wieczory.Pozdrawiam:) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) to i tak nieźle jak 160 ml ,no ja tego szczęścia nie maiłam.Wejdziesz w prawe to i więcej będzie. Kiedy byłam w 6 miesiącu ciązy to kończyłam studia ,tak naprawde dizecko było dla mnie ważniejsze niż ukończenie tego mojego kierunku -heheheh .Jeszcze niedawno pracowałam w banku w kredytach zajęcie jako takie.Z tego zajęcia zrezygnowałam i przesżłam do firmy rodzinnej mojego taty.Fajnie mi jest jak z nim pracuje chodź tata nie zatrudnia rodziny .Bawie się papierkami-księguje wszystko.Kiedy synek podrośnie myśle o policji bo to mnie od dziecka pociąga.A Ty co porabiasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkalam z rodzicami kolo Mysliborza,pozniej z mezem mieszkalismy w Szczecinie ja jako fryzjerka maz byl zolnierzem.Pozniej maz wyjechal do Iraku na misje a ja do brata do Irlandji na wakacje, te wakacje trwaja do dzis :) czyli dwa lata.I tu w Irlandi urodzil nam sie synek:) Teraz pracuje w Factory medical a moj maz jest kierowca.Za dwa miesiace jedziemy na wakacje do rodzicow juz niemoge sie doczekac.Moji rodzice widzieli wnusia dwa razy a tescie tylko raz,no ale tesciowa za trzy tygodnie do nas przyjezdza.Ciezko tak zyc z dala od rodziny,czasami zaluje ze niewidza wnuka jak dorasta,wiesz pierwszy zabek,przewrot na brzzuszek itp.(jestem teraz aneczka 11 czarna bo zapomnialam hasla:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam koleżanki-krajanki. ;) Z Gorzowa Wlkp. :) Kangurku- ja też Cię zauważyłam na forum, nieraz korzystałam z Twoich rad. Bardzoś pomocna i sympatyczna. A Barlinek znam, a jeszcze bardziej Myślibórz. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-acha- jasne że znam Gryfino (basenik fajny macie,no w każdy mrazie mi się podoba) Aurelia22 - pozdrawiam Gorzów i mam małe pytanie czy do ośrodka prawa jazdy na podmiejską coś kursuje??? (autobus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle.Miesiąc temu byłam w gorzowie,popsuło mi się auto i kogoś się spytałam czym moge tam dojechac.Odp była-tam nic nie jedzie więc od CPN-U który jest za teskiem szłam na piechote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×