Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do osob wynajmujacych mieszkanie

Polecane posty

Gość gość

Niedawno wprowadzilismy do nowego mieszkania, ktore wynajmujemy. Wszysttkie sprzety od agd po wyposazenie maja 10lat. Problem jest z rama i materacem, ktorym bardzo skrzypi i jest bardzo zuzyty. Po nocy boli nas kregoslup i skrzypienie wybija mnie ze snu. Chcialabym zwrocic sie do wlasciciela z prosba, zeby wymienil lozko na nowe. Czy jest sens sie o to prosic i czy wlasciciel mieszkania ma obowiazek wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązku jako takiego chyba nie ma. widzieliście jaki jest standart mieszkania. wymieni jeżeli jesr uszkodzone - wtedy to jego obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mieszkanie nie narzekam bo jest bardzo ladnie urzadzone, jednak nie moglam ¨przetestowac ¨ lozka na wejsciu, pewne rzeczy wychodza z czasem. Dodam, ze placimy powyzej ceny rynkowej za wynajem w tej dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz prosic. On moze miec to w d***e jesli ma duzo chetnych. Wszystko zalezy od tego jak bardzo mu zalezy. My akurat wyrzucilismy kilka rzeczy (za zgodą) i mamy np. Swoje lozko. Mozemy je zabrac. Ale mozna sie dogadać ze np Wy kupujecie i zostawiacie ale przez killa miesiecy macie czynsz pomniejszony. Tylko no to juz nie kupicie wedle widzimisie swojego X Wlasciciel ma obowiazek chyba tylko gdy serio cos jest popsute, podwyzszac standardu nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i zapytaj. Ja wymieniałam sama kanapę w mieszkaniu, ale właściciel odliczył mi to od wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze, ze wczesniej mieszkal tu pies z innymi najemcami. (znalazlam kosc pod kanapa i siersc) i obawiam sie, ze ten pies mogl spac z lokatorami w lozku i np. nasikac i to tez mnie obrzydza dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj wynajmuje się mieszkanie a nie meble. Meble są gratisowym dodatkiem i możesz sobie kupić swoje jak Ci się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz nie wymyslaj, ze skoro pies spal to sikal. Pies nie sika pod siebie na swoje legowisko Chcesz to wymien to lozko. X "Zazwyczaj wynajmuje się mieszkanie a nie meble. Meble są gratisowym dodatkiem" Zazwyczaj? Tez nie wymyslaj, pelno jest ofert wynajmu z wyposazeniem, gdzie w umowie masz kazda rzecz wyszczegolniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj, nie wiem jak można wynająć mieszkanie z cudzymi meblami. To naprawde obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, przeciez mieszkania wynajmuja ludzie majacy 10tys zl w kieszeni ot tak do wydania na kompletowanie mebli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sprawa - ja bym na Twoim miejscu po prostu kupiła materac i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj, jak można spać na łóżku po nie wiadomo kim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:47 Czyli Ty nigdy nie sypiasz w hotelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 to nie jest tylko problem materaca, rama lozka i drewniane elementy tez sa do d... . Za mieszkanie placimy 2500tys. (50m2) z rachunkami, dlatego chcialabym miec konfort normalnego lozka a nie bolacy kregoslup i bycie niewyspana przez skrzypienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu przy najbliższej okazji grzecznie zapytaj. Właściciel może nie mieć pojęcia ze skrzypi... Sama wynajmuje mieszkania i jeśli lokator coś sugeruje to biorę to pod rozwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacisz 2,5 tys za wynajem a szkoda ci 500 zł na nowy materac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale porzadny materac nie kosztuje 500zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile? 5 tys? jak co szkoda to śpij na śmierdzącym syfie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, skad ty mozesz wiedziec, skoro spisz na starym tapczanie z prlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przynajmniej na własnym! a ty na wynajętym skrzypiącym syfie na który nie wiadomo kto wcześniej szczał i się spuszczał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale jeśli szanowna najemczyni powie właścicielowi mieszkania, że dobry materac nie kosztuje 500zł to niech się szanowna najemczyni nie zdziwi, że ów właściciel wybuchnie śmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisuj sobie sama jesli ci to poprawia humor. Chyba nie wiesz ile kosztuja materace, ale to juz inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mieszkanie, które wynajmuje. Nie widzę problemu, żeby lokator powiedział mi, że coś jest niesprawne, zepsute itd. Bo niby skąd mam sama o tym wiedzieć - przecież tam nie mieszkam. No, ale nie jestem w stanie sprostać oczekiwaniom kogoś kto mówi, że dobry materac nie kosztuje 500zł! Moją dobrą wolą jest, że w ogóle wymienię sprawne łózko. Ale nie mogę/nie chcę spełniać wygórowanych oczekiwań osoby, która wyprowadzi się za 2 miesiące. Jak masz specjalne oczekiwania to sobie je spełniaj i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazcie mi materac za 500zl, albo lepiej materac z lozkiem dla 2 os. za 500Zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat wiem ile kosztuje materac - w ikei do 500zł kupisz materac 140-160cm. Nie pasuje? Kup sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pasuje, wlasciciel kasuje gruba kase co msc, ale jakosc najlepiej zerowa. To jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wynajmujący zażyczy sobie łóżko za 5 tyś, zniknie bez płacenia czynszu i jeszcze zostawi syf. To jest dopiero sens!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtanszy z mozliwych, cena rowna sie jakosci. najemca nie zabierze materaca ze soba, zostanie u wlasciciela. Zeby jak najdluzej sluzyl to myslisz, ze inwestycja wlasciciela 400czy 500zl na 10 lat i wiecej to tak duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boj sie, wlasciciel ma placone na czas, nawet wczesniej niz podane w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×