Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenny_poranek

Dopiero 4 miesiące temu miałam CC i znowu JESTEM W CIĄŻY!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wiosenny_poranek

Co za masakra, nasza córka ma 4 miesiące a ja jestem w ciąży!! Mialam cesarke, blagam powiedzcie mi czy mam szanse utrzymac te ciaze??? Co z moim brzuchem ;( mąż mnie pociesza ale ja sie tak strasznie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowy kolczyk
Nie wiesz, co to antykoncepcja??????????????????????????????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek sie tyle stara
i nie moze a taka raz ciach i druga ciąża:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam
w trzecia ciaze 10 miesiecy po cc (dwie pierwsze ciaze zakonczone cc) , nie bylo zadnego problemu z ciaza , oszczedzaj sie troche i badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA KORONACJA
PROWOKACJA 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llodzia
Pytaj lekarza. Nie chce ci czarnowidziec, ale byc moze trzeba bedzie te ciaze usunac, bo sama wiesz, ile trzeba odczekac po cesarce. Ale po prostu lekarz ci powie co i jak, a nie baby na kafeterii. A tak w ogole, moja corka tez ma 4 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc
a ja ci zazdroszcze bo chcialabym szybko drugie ale nie mam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręczniki bambusowe
moja koleżanka 2 miesiące po cc zaszła w ciążę. urodziła, wiadomo że 2 tez byla cesarka trzeba tylko pilnowac zeby szef nie puscil, wiec czestsze wizyty u gina dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny_poranek
nie wiem, widocznie poprzestawialy mi sie cykle hormonalne czy co :( nie bralam tabletek bo karmilam córke piersia, zabezpieczalismy sie prezerwatywa... Tak strasznie sie boje, nie chce stracić tego dziecka, co to bedzie?? Czy moj brzuch sie nie rozjedzie? Moja lekarka jets na urlopie, narazie nie mam kogo zapytać, myslalam, że może tutaj jest jakas mama w podobnej sytuacji :( Czytalam, ze po cc trzeba poczekać MININUM 1,5 roku a najlepiej 3 lata, a tutaj ciąża...jestem załamana....tak bardzo sie boje, że popekaja mi szwy w srodku, ze dziecko umrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny_poranek
ale jak mozna pilnować szwu?? brzuch sie rozrasta, zwlaszcza w srodku...boże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręczniki bambusowe
przez usg sie sprawdza cienkosc blizny mowie jak bylo u kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam
nie panikuj! zanim sie brzuch zacznie rozrastac to mina jeszcze jakies 4 lub 5 miesiecy, wczesniej dziecko jest malutkie przeciez i macica sie nie rozciaga az tak bardzo. Staraj sie nie nadwrezac miesni brzucha, nie dzwigac, odpoczywac duzo i bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj noo coo
idź jak najszybciej do lekarza!! innego jak nie ma twojego. mi po cesarce lekarz powiedział rok a najlepiej 2 odczekać to nie żarty przecież masz jeszcze nie zagojone wszystko w środku. idź do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamartwiaj się tak :) stres tylko może zaszkodzić w obeznej sytuacji , no i bądź dobrej myśli i jak najszybciej udaj się do ginekologa żeby porozmawiać na ten temat,niech cie zbada i zobaczy czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny_poranek
a czy są tu może jakies inne mamy, ktore miały podobny dylemat i jak z tego wybrnęły?? ja pojde do lekarza, ale nie wytrzymam z nerwow do tego czasu, musze wiedziec, czy taka ciaze da sie donosic, wiem ze tu jakas osoba pisala, ze w 2 miesiace po cc zaszla, ale to jedna, dwie. Czy jest tu jeszcze ktoś z podobnym problemem, kto mnie pocieszy, że wszystko będzie w porządku? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam
dziewczyno, nie zamartwiaj sie tak! Ja przeszlam na przestrzeni 3 lat z hakiem przez 3 ciaze i 3 cc, bezproblemowo, zarowno ciaze jak i cc ( w tym dwie ostatnie rok po roku ), w tej chwili szkodzisz sobie i dziecku bardziej tym stresem niz ewentualnymi problemami w ciazy (ktorych najprawdopodonbniej nie bedzie :) ) Trzymaj sie! I spokojnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miałam cc rok po roku
i mam zdrowe dzieci i mnie tez nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...jak masz autorke tylko krytykować i nic nowego nie wnieśc do tematu to sie nie odzywaj. autorka oczekuje konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie a nie jakichś dyrdymałów o zabezpieczeniach. skoro tak o niej mówisz nie znając jej to życze ci tego samego żeby nikt cie nie słuchał jak bedziesz prosić o rade tylko bedą cie pouczać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam
do tej "oszalalej" ;) wyzej - a nie przyszlo Ci do glowy, ze moze ktos chce miec duza rodzine z niewielka roznica wieku miedzy rodzenstwem? ja juz wyszlam z pieluszek, butelek i tych wszystkich radosnych spraw zwiazanych z malymi dziecmi, mam trojke juz odchowana i samodzielna, taki byl plan! Jakos nie zauwazylam, zeby ciaza byla mega obciazeniem, ale widocznie ja mam stalowe zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
spokojnie - teraz są troche inne techniki cc niż kiedyś - myśle że będziesz musiała się oszczędzać i kontrolować u gina - być może zrobi ci cc wcześniej niż w 40 tc - żeby uniknąć tego największego przyrostu brzuszka - moja znajoma też miała cc w krótkim ostępie czasu i to 3 i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny_poranek
do 'oszalaly' - jakbys chcial wiedziec nie wspolzylam z mezem w ciązy WCALE bo mialam zagrozona i lezalam w szpitalu, 4 miesiace po cc to chyba wystarczajac dlugi czas zeby dojsc do siebie, w koncu cc to nie porod sn gdzie dolne czesci ciala kobiety musza przechodzic jakas dodatkowa rekonwlescjencje, pisalam ze zabezpieczalismy sie prezerwatywa bo nie moglam przyjmowac tabletek-dokarmialam piersia. Jak widac nawet to nie przeszkodzilo, zeby w ciaze zajsc, nie wiem jak to sie stalo le jest to chwilowo dla mnie masakra, ledwo zyje przy takim malym dziecku a tu juz nastepne!! Jestem przerazona, ze bede musiala cala ciaze lezec :( a co wtedy z corka? normalnie nic tylko sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde co
o matko też bym sie martwiła... ja zaszłam po roku i sie balam jak nie wiem. NA szczescie wszystko dobrze sie skonczyło, ale blizna może sie rozejść bo jest bardzo świeża. Bedziesz musiała kontrolować ją u lekarza i jak bedzie niebezpicznie to urodzisz wczeeśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny_poranek
ale z tym to jeszcze da sie jakos zaradzic, njbardziej boje sie o zycie dziecka i swoj brzuch ze mi sie rozjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbtrgrfh
no ale nie zaszłaś po 4 m-cach tylko wcześniej, więc wcześniej musiałaś sie bzykać. Teraz to tylko sprawdziłaś czy jestes w ciąży. A mooze jeszcze hormon beta HCG sie utrzymuje w moczu i dlatego test wychodzi pozytywnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takim czasie hcg już nie ma w moczu ;) a swoją drogą są tabletki antykoncepcyjne dla karmiących piersią, ja brałam Azalie ale wkońcu przestałam karmić to i przesałam brać ;) byćmoże zuwagi na poprzednią ciąże która byla zagrożona mogą cie położyć w szpitalu ;/ lub po prostu będziesz miałą częstsze wizyty niż normalnie żeby sprawdzać czy wszystko ok. a tak swoją drogą to życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Envie...
No cóż okłamywać Cie nie będę ze to jest bardzo wczesnie na ciaze po cc i niestety jest bardzo duze prawdopodobienstwo rozejscia sie ktotegos z szwow wew. jak wiesz masz ich 3 + czwarty zew ten sie goi najszybciej. Moja bratowa zaszla w ciaże niespełna pół roku po cc i niestety zaczął rozchodzic jej sie szew wew. na macicy od 19 tyg., musiala urodzic wczesniej jak dobrze pamietam to ok 24 tyg bo bylo zagrozenie krwotokiem wew niestety dziecko nie przezylo byla za malutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalula29
Autorko współczuję , dla ciebie to czas wielkiej próby. Na pewno czeka cię okres niepokoju o malucha :(. Moja ciąża była zagrożona i dwa miesiące leżałam w łóżku i wiem co możesz przeżywać choć źródło powodu inne to strach ten sam. Nie ważne jak do tego doszło i kiedy ważne co teraz a radzę ci znaleść dobrego szpitalnego ginekologa który poprowadził by twoją ciąże i co najwazniejsze doradził na początek co zrobić. Była kiedyś na kafe dziewczyna która zaszła w ciążę 6 miesięcy po cc i urodziła o czasie zdrowe dziecko jednak dwa miesiące w tył czy w przód w tym przypadku to wielka rzecz więc tak jak ci mówię idź najszybciej jak możesz po poradę do lekarza i co kolwiek nie powie to radzę zastosować się do jego rady. Życzę ci malutkiego i leciutkiego maluszka oraz tego by blizna trzymała się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole
musisz jak najszybciej do lekarza wiesz kazdy organizm jest inny i nawet jesli sa dziewczyny ktore podobnie jak ty zaszly w ciaze to i tak lekarz musi cie jak najszybciej zobaczyc ale bedzie ok zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili vanili345
Mój ginekolog powiedział, że teraz po cc nie trzeba czekać tyle co kiedyś. Jak byłam u niego 2 mce po cc oświadczyła, że już mogłsbym zacvhodzic w ciążę. Żadne szwy nie puszczą ani nic takiego. Jedynym przeciwskazaniem jest wyczerpany organizm poprzednią ciążą i karmieniem piersią. Tak, że zalecają ciążę po pół roku od zakończenia karmienia. I tylko tyle!!!! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxcjhdfds
Żona mojego brata urodziła córkę ,która zmarła kilka godzin po porodzie. Od lekarza miała zalecenie by z kolejną ciążą poczekać przynajmniej rok ! No ale już po 3 miesiącach okazało się ze jest w ciąży. Był płacz, strach. Na szczęście wszystko było ok ! Ciąża bezproblemowa. Nie musiała leżeć. Po prostu miała się oszczędzać. No i częste wizyty u lekarza,kontrolne usg. Urodziła przez wcześniej zaplanowane cc zdrowego synka. I teraz po 6 latach od drugiego porodu urodziła drugiego synka :) Również wszystko ok w ciąży. Dzidziuś zdrowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×