Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenny_poranek

Dopiero 4 miesiące temu miałam CC i znowu JESTEM W CIĄŻY!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość uda
Ja zaszłam później bo po 12 miesiącach od cc ;) Mój gin podał to jako bezpieczną granicę, zwłaszcza jeśli chodzi o regenerację organizmu. A jesli chodzi o bliznę, to mówił że goi się po 6 miechach wewnątrz. Więc jakieś niebezpieczeństwo jest, ale musisz pamętać że te wszystkie "zgrozy" o rozejśćiach blizn są z czasów kiedy było inne szycie. Teraz kroją tam gdzie macica wcale sę tak nie poszerza na początku. Więc pewnie będziesz musiała się oszczędzać ale się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś co nazywam szczęściem
ja jestem 9 miesięcy po cesarskim porodzie, wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny, nie mam wątpliwości. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Tez się bardzo martwię. Czy mam szansę, że będzie ok? Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAniołka
Widzę, że każdy lekarz mówi inaczej. ja jestem 5 miesięcy po cc. Moja córeczka żyła tylko 2 tygodnie:-( i wszyscy 3 lekarze u których byłam (a było to ok 2,5 miesiąca temu) zalecili jak najszybsze zajście w ciąże. Mówili, że nic nie ma prawa się rozejść. Więc czegoś tutaj nie rozumiem. Mówili by takie rzeczy jeśli byłoby jakieś zagrożenie? Oczywiście miałam robione usg blizny wew i stwierdzono, że jest zagojone. Sama już nie wiem. W każdym bądź razie udało się i w ciąży najprawdopodobniej jestem. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Zobaczymy... Pozdrawiam i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikaaa
Kobiety po co ja straszycie???? Nie macie nic innego do roboty tylko pisanie o tym ze bedzie trzeba usunac ciaze????Ja jestem w ciazy 2 miesiace po CC i jest wszystko ok. ze szwami na brzuchu nic Ci sie nie stanie tylko w ostatecznosci macica moze plodu nie utrzymac , ale moga dac dodatkowe szwy. Skonsultuj sie z lekarzem i powieCi to samo. Ja bylam tydzien temu bo naczytalam sie glupot w internecie i sie przestraszylam . Jak ktos nie wie i tego nie przezyl to niech sie nie udziela wmawiajac same najgorsze zeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci sa dorosle i mialam tylko rok przerwy i jestem bardzo szczesliwa, ze mam dwojke a tez wtedy bylam przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
autorko! Miałam podobną sytuację z tym , że ja zaszłam ponownie 4 miesiące po ciąży blizniaczej ! Nie chcę cię straszyć ale urodziłam przedwcześnie :( w 33 tyg . Szwy nie wytrzymały i sączyły się wody płodowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ja jak rodziłąm córkę to lżałam 1 dzień z dziweczyną w podobnej sytuacji. Urodziłą jak synek miał 13 miesięcy, pierwszą też miałą cesarkę. urodziłą w 37 tyg ale wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrammba
Angelika i te inne piszace dzis, czybwy nie widzicie, ze watek jest z 2011 roku??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę kolejną po cc kiedy synek miał 6 miesięcy...też nie planowo, ale donosiłam ciąże i córcia właśnie skończyła 4 miesiące:)bezproblemowo było ale bliznę msiałam kontrolować...pod koniec ciąży była baaaardzo cienka...no i o porodzie naturalnym nie było mowy....nie denerwuj się tak....i polecam mimo naszych wszystkich postów lekarza!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w druga ciaze po cc zaszlam po 2 latach i to blizniacza. Cc mialam 10iesiecy temu.. Podejrzewam, ze jestem w ciazy i strasznie sie boje i martwoe. Lekarz w czasie cc powiedzial, ze macica moglaby nie wytrzymac kolejnej ciazy :( Zanezpieczamy sie prezerwatywami i globulkami, ale ostatnio mielismy same globulki i maz nie konczyl we mnie.. Miesiaczka spoznia mi sie tydzien. Test robilam i wynik negatywny. Nie wiem co mam myslec. Do lekarza ide we wtorek.. Mam nadzieje, ze test pokazal prawdziwy wynik i w ciazy nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak się skończyło? Pytam bo jestem 3 mce po cc i nie mam ochoty czekać 2 lat ani nawet roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne czytam tutaj opisy że niektórzy lekarze każą szybko zachodzić w ciążę po cesarce ,ja jestem po trzech cesarkach i lekarz mi powiedział że mam zakaz zachodzenia w ciążę bo mogę to przypłacić życiem gdyż macica nie wytrzyma po trzech cięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×