Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doradzcie mi, która zabawka interaktywna lepsza ? Wymiękam już.

Polecane posty

Gość gość

Spędziłam łącznie z 4godziny na szukaniu odpowiedniej, mąż 2 i nic w sumie konkretnego nie znalezliśmy. Chcemy kupić naszej 2 letniej córeczce interaktywną zabawkę, a najlepiej pieska. Na pewno musi szczekać i ewentualnie chodzić. Upatrzyłam psa Maxa z sekretne życie zwierzaków, ale nie ma Polskiej wersji. Siedząc z mężem kliknęliśmy na kolejną z seri reklamę i nas rozwaliło. Taki tulaśny, słodki, mrugający oczami piesek. Nie wiem czy to taki chwyt marketingowy, że pies wygląda niczym słodki kot ze shreka. Ale na prawdę nam się spodobał. Problem w tym, że kosztuje prawie 3 stówy, Jakoś nie jestem przekonana co do tego, żeby wydać tyle kasy na psa - muła, który leży, lekko obraca głową, mruga oczami, "oddycha" i cicho szczeka i mruczy pod nosem. Owy piesek wydaję się być dobrym pomysłem, bo jeśli przypadnie do gustu córce może w końcu da spokój swojemu zmaltretowanemu misiowi, który wygląda jak 7 nieszczęść . https://www.youtube.com/watch?v=J_o7Jaa41YQ I teraz pies Max z sekretne życie zwierzaków w wersji Angielskiej. Znalazłam mega ofertę, bo o 100 zł taniej. Kosztuje 139. https://www.youtube.com/watch?v=xgp63TYo47w I jeszcze panda Pom Pom. Kosztuje 169 zł. Jej wadą jest to, że podobno linieje i wszędzie jest pełno kłaków. https://www.youtube.com/watch?v=eVGVOQbC7Tw&;t=136s Doradzcie mi coś, bo już wymiękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dwulatce nie warto kupować drogiej zabawki, bo jak wytrzyma w całości do Sylwestra, to będzie cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje. Aczkolwiek z doświadczenia wiem, że niektóre zabawki są wrecz pancerne. Chyba postawimy na Maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez go ogladalam. Jednak te komendy nie wiem czy są dobrym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn dostał to w wielu 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze sprobuj te pieski z fishera price'a http://www.ceneo.pl/2231803 co do zabawek to ja corce kupowałam zabawki smily play są dosłownie niezniszczalne, były rzucane, walono w nie jakimiś przedmiotami i nic się z nimi nie działo. Jakościowo nie odbiegają od fisher price a są dużo tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy juz szczeniaczka i córka się nim nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia na 2 córkach napiszę ci, że te zabawki są beznadziejne i lepiej kupić takiego szczekającego pieska za 10 zł na bazarze na te 3 dni zabawy. Dzieci na początku bardzo się cieszą, bo chodzi, szczeka itp. i to tyle radości bo potem nie bardzo wiadomo jak się tym bawić, prócz popatrzenia i pogłaskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się nim nie bawi to pewnie musi jeszcze dorosnąć do takich zabawek, moja też nie lubiła takich, proponuję kupić własnie takiego pieska za 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak klocki co? Dla rozwijania umiejętności manualnych i logicznych. Te interaktywne zabawki to jakieś nieporozumienie. Substytut żywego zwierzęcia, którym można rzucać itp. A potem to samo dziecko zrobi z żywym zwierzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujemy LEGO duplo dużą farmę. Ten piesek ma być od babci, stwierdziła, że mamy poszukać i wybrać do 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i macie racje, w końcu te zabawki są 4+. Juz nie wiem co mamy wybrać. Ma cały zestaw do gotowania, talerze, sztućce, warzywa, garnki itp. Tym tez się nie bawi. Pluszaków ma mnóstwo, ale i tak lata ze swoim ulubionym, o którym juz pisałam, że wygląda jak 7 nieszczęść. Basen z piłkami, mnóstwo książek, piłki, lokomotywę grająca z odgłosami zwierząt. I tak woli bawić się rzeczami, którymi nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam farmę wadera, moja dostała jak miała 2 lata, teraz ma 9 lat i farma dalej stoi w pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwulatce zestaw do gotowania i ty się dziwisz, że się tym nie bawi? Litości! Równie dobrze możesz jej kupić sklep do zabawy z wagą, kasą, pieniędzmi. A jakimi to rzeczami się bawi, którymi nie powinna? Pilotem do telewizora, gniazdkami kontaktowymi, nożami? Tego sfatygowanego miśka jej zostaw. Dziecko go nie odpuści. Jak wyrzucisz masz przerąbane. Jak masz miejsce w domu, to kupcie jej od babci lepiej taki mały namiot w formie domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
Może tu coś ciekawego się znajdzie? https://fokastara.pl/ jest ich naprawdę spory wybór, zwłaszcza, że jest to sklep z zabawkami dla niemowląt, dzieci i dorosłych. W naszej ofercie są też artykuły dla mam oraz kultowe zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×