Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka_83

doradzcie....

Polecane posty

mam pewna oferte pracy .jako przedstawicel handlowy, a a bardziej doradzca finansowo ubespieczeniowy.....moja praca bedzie polegala na zdobywaniu klientow.nie zle placa.pracuje tam moj znajomy i zarabie serio niezle......nie jest to moj dobry kolega.czy spotkaliscie sie opinia o tego typu praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a weź się
ale chyba pomyliłaś forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijutaaaaaaaaaaa
zapoznaj sie dokładnie z formą zapłaty, czy nie jest przypadniem prowizje od nabytych klientów. Jeśli jesteś kontaktowa i umiesz zjednywać sobie ludzi to praca wygl.ąda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kasa jest dokladnie tak jak piszesz, od podpisania umowy dostaje kase. to nie bedzie moja stala praca, ciagle studiuje, w ten sposob chce sobie dorobic.umowy jeszcze nie podpisalam.tlumaczyl mi ze jezeli nie bede miala umow to poprostu nie dostane kasy.pracuje kiedy chce i ile chce.zastanawia mnie tylko dflaczego jemu tak strasznie zalezalo zebym sie zapisala do tej pracy. czuje ze w tym jest jakis haczyk, ale jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mu za to dodatkowo zaplaca. pewnie prowizja tez jest od zlowionych przedstawicieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mas zdar przemawiania do ludzi to mozesz sprobowac, ale jesli zaczepiona przez ciebie osoba na ulicy zbywa cie po 3 sekundach to lepiej zastanow sie na dta praca. pracowalam kiedys jako osoba ktora wciska ludziom ulotki z aktore maja placic(20 zl)- byly tam rabaty do stomatologa)- szlo mi niezle- na 10 ktore mialam sprzedac- sprzedalam 9- pierwszego dnia. Ale zrezygnowalam - nie podobalo mi sie takie namawianie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba.moi klienci nie musza za nic placic, wszystko tak pieknie brzmi.wazne dobro klienta , nam niezle placa. nam chodzi o to zeby klient byl serio zadowolony, firma bedzie specjalnie dla klienta szukac najkorzystniejszych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×