Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dostały wasze dzieci zadanie domowe na długi weekend

Polecane posty

Gość gość

Bo mój pierwsza dostał z polskiego , matmy, angielskiego -uważam ze to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunia w niedziele nie dostali zadania zadnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dostal z języka polskiego, 2 zadania w ćwiczeniach. I nie robie tragedii z tego, bo to chwila i zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 klasa, nie ma żadnego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dostał i siedział nad nim 2 h dla mnie też to chore i nie w porządku z tego co wiem jest nawet zapis ze na wolne się nie zadaje.Napewno porusza to po weekendzie teraz mam zamiar odpocząć na majówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak chore idiotko żeby czasem ten twój głąb się nie przemęczył jak społeczńesto ma być mądre skoro rodzice dzieci to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bym was bzykał mamuśki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:14- widać po wypowiedzi twój poziom intelektualny.Ja póki co nie mam dzieci ale uważam , że jeśli gdzieś jest wzmianka ze nie wolno zadawać na dni wolne od szkoły to nauczyciele powinni to respektować. W ten sposób uczy się dzieci ze prawo należy przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak chore idiotko żeby czasem ten twój głąb się nie przemęczył jak społeczńesto ma być mądre skoro rodzice dzieci to debile x no ty to na pewno najmądrzejsza.... żal tylko twoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne, bachory muszą zrobic zadanie domowe no coś strasznego leniwe grube tępe bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zadania zadaja tylko jakies złośliwe nauczycielki ,które majówke spedza w czterech scianach ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też dostało -jest oburzone bo pani kiedyś tam wcześniej sama im mówiła ze na dni wolne nie jest zadawane. Córa stwierdziła że pani jest klamczuch a. ....ma 6lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też szok jak to czytam , mieszkam za granicą i tu zadanie jak jest to takie ze dziecko jest w stanie je zrobić w ciągu 15 - 20 min na weekendy i święta nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest praca domowa na majówkę tylko na popołudnie po przyjściu ze szkoły. Po to żeby dziecko przecwiczylo to co było robione w szkole w ramach utrwalenia ! Mamusie zapominają a potem dzieci przychodzą po weekendzie i jest tekst mama rano robiła pracę domową, na mój komentarz ze np cos jest niedokładnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa dostała do nauczenia wiersz abecadło wiec to raczej nie na popołudnie po szkole.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×