Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko ma uczulenie na pieluszki Pampers.Jakie inne polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Do szpitala i do domu miałam zakupiony zapas pieluszek Pampers tych zielonych i premiom care. Zawsze myślałam, ze pampers to najlepsze z możliwych pampersy i niestety u nas to niewypał. Córka juz w szpitalu dostała po premium care uczulenia i położne stwierdziły, ze to od pamersow. Gdy wróciliśmy do domu próbowałam tych zielonych i to samo. Maz pojechał do auchan i kupił bella happy. Na razie nic sie po nich nie dzieje. Możecie polecić mi jakieś jeszcze pieluszki jednorazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po bella nic się nie dzieje to po co eksperymentować dalej? Żeby znowu dziecko uczulenia dostało? Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chrzesniak mógł używać jedynie huggys. Na wszystkie inne miał wysypke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluszki bella happy przynajmniej rozmiar 2 nie maja elastycznych boczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balla Happy - nie zawierają lateksu i chloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle z tetry nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może te Dada z biedronki? Są naprawdę bardzo dobre. Syn do rozmiaru 3 nosił je, a w 4 jest aloes na który jest uczulony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrrrrrr
Również polecam Dada.Trójka dzieci na nich wychowana,chociaż pierwsze 2-3 ms. były Pampersy.Synka za to uczulaly chusteczki z Dady ido tej pory uzywamy Pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też miała uczulenie na pampersy. Używam Dada i świetnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że Huggies były świetne dla wrażliwych i alergicznych dzieci, szkoda że ich nie robią... Ja używam babydream fun&fit, też się chwalą że nie używają chloru, pieluszki są miękkie i dziecko nie ma odgnieceń, odparzeń, no i tanio i blisko. W szpitalu dostawałam pampers premium care, małą paczkę, i nie zużyłam nawet, pupa czerwona i podrażniona a pieluszki po prostu śmierdziały jakąś chemią. Dada są trochę sztywne, przynajmniej te dla noworodków, miałam też Tujours z Lidla, fajne i miękkie, też nie śmierdziały i nie podrażniały, pewnie kupowałabym jakbym miała ten sklep w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam pieluszek Dada, babydream jak dla mnie trochę sztywne. Pampers są fajne, mieciutkie ale niestety też mojego synka uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×