Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic jak dziecko

dziecko mi kaszle i od tego wymiotuje-jak to powstrzymac??

Polecane posty

Gość co robic jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym wymiotuje?Bo jeśli flegmą to dobrze!Oczyszcza się i odflegmia-inaczej nie umie.Lepiej zeby to nie zalegało. A jeśli jedzeniem to dawaj dużo pić i w aptece bez recepty kupisz czopki przeciwwymiotne. Ile dziecko ma latek???Jakie leki dajesz na kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powstrzymywac
nie powstrzymywac tylko nauczyc wypluwac, bo powstrzymywanie nic nie da a jedynie moze sie zaksztusić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic jak dziecko
w sumie mam lipomal w szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic jak dziecko
myslicie ze to sie rozwinie na tyle ze trzeba isc do lekarza?czy samo zejdzie?zaznacze ,ze nie gorączkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła do lekarza
Wiele chorób daje takie objawy. Najgorsze co może być to leczenie małego dziecka przez net :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dziewczynek
idz do lekarza bo to moze byc angina:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz fotki zestawu
chyba brak temp jest gorszy niz goraczka ale z katarem na pogotowie? ja bym poczekała jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietaaa.
Dla świętego spokoju tak na pogotowie. U tak małego dziecka to może być coś poważnego. Kaszel , wymioty to poważne objawy i nie należy ich bagatelizować... Nikt przez internet dziecka Ci nie zbada.. Spokojnie,być może wymioty są spowodowane zalegającą flegmą ok jest taka możliwość . Jednak tak małe dziecko MUSI obejrzeć pediatra. Co jeśli np się odwodni przez te wymioty ? Należy pamiętać,że u małych dzieci powikłania chorób mogą być ciężkie bądź niekiedy nawet tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocz na test
moje tak wymiotowaly flegma przy suchym i duszacym kaszlu, z jednej strony niby sie oczyszczały, ale lekarka i tak kazala podawac sinecod w kropelkach. Super dzialalo, chamowało duszace odruchy kaszlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocz na test
* hamowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaa nie przesadzajcie juz
przy bardzo silnym kaszlu jest ten odruch wymiotny, mi sie kiedys jako 7letniuemu chyba dziecku troche "ulalo" bo mialam bardzo duszacy kaszel.. dla spokoju mozna isc do lekarza pewnie, przepisze pewnie cos na zlagodzenie meczacego kaszlu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm przede wszystkim
lekarz zbada dziecko i postawi diagnoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbadosik
dziecko wymiotuje bo nie umie wypluć.Mój synek jak był mniejszy też wymiotował jak miał katar czy kaszel.suchy ten kaszel? jeśli suchy to podaj mu syropek,który bedzie hamowal odruch kaszlu i oczyszczaj mu nosek np sterimarem albo najwyklejszą solą fizjologiczną i jak do jutra sie nie polepszy zaprowadź go do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka28
"Co robić jak dziecko .." jak czuje się dzisiaj twoje dziecko ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza anna
mamo byłaś u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy takim intensywnym kaszlu daję fosidal, bo jest przeciwzapalny i naprawdę szybko pomaga. Można go też stosować z antybiotykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też dwa razy zwymiotowała podczas kasłania, ale akurat ja byłam zadowolona, ponieważ wymiotowała w większości flegmę. Później poczuła się dużo lepiej. Młodsze dzieciaki niestety słabo wydmuchują nos i dużo wydzieliny spływa do gardła. W takim przypadku najlepsze są aspiratry do nosa. Syrop wykrztuśny, o działaniu przeciwzapalny też zrobi swoje. Czyli zatrzyma przyczynę kaszlu, czyli infekcję i stan zapalny, a to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja młodsza córka faktycznie, potrafiła zwymiotować od kasłania. U mniej trzeba było od razu podawać dobre krople a katar, żeby było jak najmniej wydzieliny. Ze starszym nie ma problemów, potrafi ładnie kasłać a nawet wypluć zalegającą wydzielinę. Faktycznie, jeśli się poda fosidal, to wszystko się szybko odrywa. Lepiej się odkasłuje i wraca do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takim okropnym kaszlu ratunkiem może być fosidal - ja ostatnio mojemu synkowi go podawałam i naprawdę szybko nastąpiła poprawa, bo ten syrop jest przeciwzapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po zwymiotowaniu mogę podać lipomal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kāřøľķä
Mozesz podac. Nie widze przeciwwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×