Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny polecacie dobra farbę żeby włosy wyszły

Polecane posty

Gość gość

w kolorze jasny lub średni ale koniecznie popielaty blond, kupiłam farbę miał być popielaty jasny blond a wyszły jakieś w rudawym odcieniu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja chodzę do fryzjera. Jaki miałaś kolor wyjściowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj polozyc krem depilacyjny. Zeby wlosy wyszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam spore odrosty ciemny mysi blond i resztę po innej blond farbie i głównie na moich wyszły miedziane bardziej niż popielate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby wlosy wyszly... Ja prdl. Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoral kryje najlepiej! Jak tak z pustymi ścianami se radzi to i z pustym łbem da radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoral kryje najlepiej! Jak tak z pustymi ścianami se radzi to i z pustym łbem da radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja też jestem na etapie poszukiwania farby w odcieniu popielatym. Z tymże ja jestem szatynką, moje włosy od nasady począwszy są jak ciemny średni szatyn, na poziomie 3, następnie stopniowo schodzą w jaśniejsze, czyli poziom 4,5, by na końcach przybrać poziom 6-7 nawet, ale całość ma złotoczerwoną poświatę, czyli można powiedzieć tak, góra szatyn, środek kasztan, dół średni potem jasny złoty brąz. Mam dużo czerwonego pigmentu. To moje naturalne włosy, mam z natury takiego "frika" jak ombre na głowie, gdy włosy są już bardzo długie, tzn do połowy pleców to końce mam już jako jasny złoty blond. Do tego siwieję, bo już i czterdziestka się zbliża. Szukam farby ale raczej nie drogeryjnej, lecz profesjonalnej lub ziołowej, zależy mi na chłodnym popielatym ciemnym blondzie. U mnie pewnie trzeba chyba super jasnego blondu fioletowo popielatego żeby taki odcień osiągnąć. Poszukaj w palecie alfaparf, z grupy popieli lub fioletów. A mi ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do dobrego fryzjera. Więcej wydasz na farby i na regenerację wlosow bo napewno je zniszczysz swoim farbowaniem niż na wizytę a będziesz wygladac jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z prawej na zielono z lewej na czerwono a na środku pieprznij szlaczek blad jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokevam farby z loreala, chyba nazwa odcienia to " viking"....a docelowo polecam dobrego fryzjera , koniecznie dobrego, bo wielu fryzjerów niestety nie potrafi farbowac blondu bez żółtych refleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kolor jest dobry gdy włosy sie błyszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie dlaczego tak ciezko uzyskac zimny odcien - bo gdybys miala minimum wiedzy rudy odcien by Cie nie zdziwil. I idz do dobrego fryzjera, bo on jak bedzie potrzeba samodzielnie skomponuje Ci farbe. Aczkolwiek ja na Twoim miejscy bym sprawdzila sobie w programie graficznym czy w takim odcieniu wygladasz ok. Bo czesto ktos sie upiera a wcale mu ten popiel nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy farby do włosów są wg tabeli barw RAL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie raz farbowalam u fryzjera i szczerze nigdy nie wyszłam zadowolona z koloru a 150-200zl zostawialam. Teraz ciężko o dobrych fryzjerów jak widać zresztą po programie ostre cięcie i tym drugim. Dlatego przerzucilam się na samodzielne farbowanie. Co do koloru myślę że będzie mi pasował popielaty blond bo moje naturalne są mysiego ciemnego blond. Mam jasna cerę i niebieskie oczy. Zastanawiałam sie nad farba loreal excellence ta 8.1 tylko boje się zielonych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, to może już sama nie kombinuj, tylko idź do fryzjera, bo pogorszysz sprawę :( Ja też miałam niezłe hece z farbowaniem kiedyś... Teraz już mam jedną sprawdzoną farbę i odpowiednio dbam o włosy, żeby nie nabierały żółtego koloru- fajna jest np. odzywka absolut speed blond z inoaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farbuj normalne ale myj wlosy fioletowym szamponem ewentualnie uzyj odzywki do wlosow i dodaj do niej 2 krople gencjany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyczkowa
sprawdź na organicznewlosy.pl tam był kiedyś jeden fajny kolor bo kupowałam razem z mleczkiem hmilk i włosy miałam fajniejsze niż po wizycie u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka1234
Ja zdecydowanie poleciłabym Ci farbę Cameleo Omega. Mają mega duży wybór blondów, więc na pewno znajdziesz swój idealny, a przy okazji nie musisz się obawiać, że zniszczysz włosy farbowaniem, bo farba zawiera specjalne składniki, które pielęgnują włosy. Wypróbuj, a na pewno nie pożałujesz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_12
Ja też ostatnio wybrałam tę farbę i jestem baaaardzo zadowolona. Cenę ma niską, a jakość naprawdę porównywalna do tych farb z najwyższej półki i - co mnie najbardziej zaskoczyło - te składniki pielęgnujące naprawdę pielęgnują, bo włosy po farbowaniu są nieziemsko miękkie i błyszczące! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×