Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny wstyd mi sie przyznac ale mam włosy pod pepkiem..jak sie pozbyć?

Polecane posty

Gość gość

mam 36 lat i mam włosy pod pępkiem ...wiem ,że to mezczyzni tam maja wlosy ,ale ja kobieta niestety tez je mam..sa czarne bo kiedys zgolilam maszynką jak bylam mloda i głupia. nie stac mnie na lasery i inne drogie wynalazki.. blagam jestescie moją nadzieją i ratunkiem. moze ktoras podpowie jak pozbyc sie tych włosów pod pępkiem,żeby mieć spokój na troche.. moze znacie jakis konkretny sposób albo produkt ktory pomoze? od lat jest to moj najwiekszy kompleks i wstydze sie nieraz pokazywac brzuch lekarzowi nawet przy glupim usg nerek czy brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wosk, depilator, krem do depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę myślisz, że masz włosy i do tego czarne bo kiedys zgolilaś maszynką jak bylas mloda? Na czas badania usg nerek czy brzucha nie możesz ich poprostu ogolić? Przecież usg nie robisz codziennie? Ja mam na udach i się tym nie martwię. Przecież nikt mi tam nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kobiety wierza, ze ucinanie martwego wlosa magicznie wplywa na cebulki :D "hej, cebulo, obcieli nas, rozpocznij wzmozona produkcje". Po prostu pierwsze golenia z reguly nakladaja sie na pojawianie wlosow. Do tego tepo ucieta końcówka wlosa wydaje sie mocniejsza niz wytarta X Zbadaj sobie hormony autorko, ja tez mam tam wlosy (ok. 15) , ale mam pcos. I choroba nie jest powodem do wstydu, bo jaka w tym wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ....na czas badania usuwam jej ,ale i tak sa takie czarne kropeczki ,które zle wygladają.. juz nie wiem jakiego produktu uzyc by cos to dalo.. uzywalam takiego plastra z woskiem ,ale wcale nie dzialal i wszystkich wlosów nie usuwal... nie wiem co jest skuteczne w walce z tymi wlosami.. wstyd ze kobieta ma tam wlosy w ogole..ale co zrobic?mam traume bo kiedys pielegniarka w szpitalu smiala sie ze mnie ,ze mam włosy tam..nie mialam jak usunac bo lezalam dlugo na intensywnej i nie mialam jak ich ogolic ani nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Mam to samo. Depiluje sama woskiem a poprawiam kremem do depilacji. Wystarczy tak dwa razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakim woskiem?i kremem? tak jak pisalam nie stac mnie na jakies drogie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej gorącym woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesety nie masz? Na to tez Cie nie stac? Ja nie moge wyrywac bo wrastaja potem paskudnie, ale przeciez raz w tyg peseta kilka minut i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie plastry do depilacji całego ciała są np.w Rossmannie i kosztują ponad 10 zl. Krem do depilacji to też koszt ok 20 zł, ale starcza mi na kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×