Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet ulotnil sie

Polecane posty

Gość gość

dokladnie jak w temacie,znalazl sobie panne a mnie zostawil z malym dzieckiem,mial byc slub a teraz to nie chce go widziec,nie wiem co teraz robic,odgraza sie ze nie dam sobie rady i ze nie bedzie placil na synka:( co mam robic?isc poki co do mopsu po pomoc?dostane 500 plus jesli nie mam jeszcze zlozonego pozwu?orientuje sie ktos?w listopadzie dopiero ide do pracy i jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do sądu i tam ci wszystko wyjaśnią, alimenty płacić musi (no chyba, że nie ma legalnej prayc tylko na czarno robi to wtedy panstw placi, a on bedzie sie cieszyl, tak robi moj byly szef z 2jką dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj głupiaś głupiaś.... trzeba było giry rozkładać przed ślubem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poki co nie mam nic...:( bez rodziny ,sama w wielkim miescie z maluszkiem:( oszukiwal mnie,klamal a jak znalazlam dowod to poszedl sobie...byl ktos w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prosze by mnie dobic ale o radyrazem 9 lat i zaczal "odwalac" jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 30 tce,razem wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-alimenty zaplaci sie nie przejmuj, jak nie zaplaci to sprawa do komornika i potem dostaniesz przez fundusz alimentacyjny a mu bedzie dług rósł w urzedzie -500zl tez dostaniesz na dziecko, skoro nie pracujesz i masz dochod nizszy niz 800 zł na osobe w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze co to te alimenty załatw, jego grożby są smieszne bo jesli jest ojcem to MUSI płacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba musze miec najpierw wyrok o alimenty zeby starac sie o 500 plus,jest ktos w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no musi placic ale wiem ze bedzie mi utrudnial zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -alimenty zaplaci sie nie przejmuj, jak nie zaplaci to sprawa do komornika i potem dostaniesz przez fundusz alimentacyjny a mu bedzie dług rósł w urzedzie -500zl tez dostaniesz na dziecko, skoro nie pracujesz i masz dochod nizszy niz 800 zł na osobe w rodzinie xxx czyli dostaniesz gdzieś tak w przybliżeniu 700 zł! spokojnie ci wystarczy na wynajęcie mieszkania, rachunki, wychowanie dziecka i jedzenie dla ciebie nie przejmuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za otuche ale czy ktos wie jak to z tym 500 plus?czy musze miec wyrok o alimenty by sie o nie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? google nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tych 500 zl nie dają, dopiero od kwietnia, wiec nie wiadomo nic, poszukaj sobie ustawy moze juz jest i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech z********a na to dziecko ten co zrobił i ta co urodziła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zanim dostanie 500 to za co ma żyć heh myślicie chociaż trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze wbij w gogle haslo: pozew o alimenty masz wolna niedziele wiec zdazysz napisac dzis a zaniesc do sadu jutro po drugie przejdz sie do mopsu po trzecie zastanow sie czy nie powinnas wrocic do pracy wczesniej to co on odgraza nie ma zadnego znaczenia nie bedzie placil on, bedzie placil FA, przynajmniej do czasu az nie przekroczysz progu dochodowego, a jego bedzie scigal komornik co w dluzszej perspektywie kompletnie mu sie nie oplaca, bo komornik za darmo tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie masz nic? nie pracowałaś? jeżeli nie masz macierzyńskiego to staraj się o 1000zł przez pierwszy rok życia malucha. Już dziewczyny dostały. 500zł też dostaniesz, bo przecież ślubu nie mieliście, alimenty nie mają tu nic do rzeczy. Oczywiście składaj pozew o alimenty, jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze zastanawiam się nad kwestiami pomocy rodzinie, czy masz własne mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×