Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewel1na

Fotelik Recaro Zero 1 opinie

Polecane posty

Gość ewel1na

Przymierzamy się do kupna fotelika Recaro Zero 1. Znacie ten fotelik? Jak go oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona. Fotelik idealnie pasuje do naszego auta, nie rusza się jest stabilny. Obracanie znacznie ułatwia wsadzanie dziecka. Kąt nachylenia oparcia jest duży, dziecku wygodnie się siedzi w fotelu. Kosztuje dosyć dużo, ale ja na bezpieczeństwie dziecka nie oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek545
czy macie problem z opadającą główką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkshake88
Na chwilę obecną firma recaro daje możliwość zamówienia wkładki pod plecy dla dziecka w foteliku, przez co nie ma problemy z opadającą główką. Czytałem o tym na grupie fb odnośnie fotelików: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to te, które są właśnie wycofywane, bo są wadliwe? http://mamadu.pl/132237,recaro-wycofuje-dwa-foteliki-samochodowe-rodzice-zgloscie-sie-po-nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzis zakupiliśmy fotelik. Funkcja obracania jest super dziecko mozna wygodnie włożyć do fotelika. Fotelik bardzo dobrze wykonany i ma bardzo przyjemna tapicerkę. Nasz 9 miesięczny maluszek byl zadowolony gdyż wysoko siedzi i duzo wiecej widzi(jeździ tyłem). Fotelik dość duży ale po zamontowaniu w samochodzie pasażer na przednim siedzeniu ma jeszcze sporo miejsca na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycofywane a raczej wymieniane są tylko niektóre numery seryjne. Nasz np. nie podlega wymianie. Jest super, ale główka trochę opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez opadala glowka to napisalam do recaro i wyslali mi za darmo na drugi dzien wkladke pod plecy teraz jest idealnie, polecam fotelik jestem mega zadowolona dziecko rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynlka_3
Jestem z niego bardzo zadowolona mam wersję dla noworodka z możliwością wyjęcia nosidełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka1991
Przymierzalam sie do kupna fotelika tej marki, ale ostatecznie wybralismy nino isofix. Nie zaluję bo to wygodny, bezpieczny model. Dziecko przyjmuje komfortową pozycje, zreszta jest opcja regulowania pochylenia i takie boczne wzmocnienie, wiec maluch nie lata na boki przy zakrecie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×