Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie z dzieckiem nad morze?

gdzie z dzieckiem nad morze?

Polecane posty

Gość gdzie z dzieckiem nad morze?

Właśnie przegladam rózne oferty i nie mam pojęcia na co się zdecydować,interesuję mnie Międzyzdroje,świnoujście, Pobierowo itp,te okolice zachodnie, dobrze by było gdyby był to ośrodek z domkami bo pojedziemy z 15 mies. dzieckiem i wolałabym domki. Doradzicie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie z dzieckiem nad morze?
dość ciekawe ale tu są turnusy tygodniowe,a my chcemy jechać na 3 doby. Podpowiecie jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie z dzieckiem nad morze?
a był ktoś może tutaj? http://www.gryf.ta.pl/?kontakt,7 ośrodek gryf-pobierowo, bardzo tanio jeszcze w maju,bo później to już dla mnie za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
http://www.reda.afr2.pl/galeria.htm Okolica fantastyczna, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi a sam pensjonat rewelacja ! Jest wszystko wanienki,krzesełko do karmienia, trampolina, rowery, małe rowerki trójkołowe, huśtawka itd. Każdy pokój ma taras lub balkon, blisko do morza...byliśmy z 9msc brzdącem i byliśmy zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
z dzieckiem to na plac zabaw i do przychodni nie na wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skocz z balkonu
ja jeżdżę do Międzyzdrojów,ale na kwaterę prywatną. Bliziutko do morza z domu(z 200 m),blisko na plac zabaw, do molo, na ryneczek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie z dzieckiem nad morze?
alaaa ma kota a możesz podać przybliżone ceny? skocz z balkonu a jeździsz z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skocz z balkonu
tak,z synkiem odkąd tylko skończył 2 latka. a ma w tej chwili 11;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
My skorzystaliśmy z promocji (jest na stronie napisane w zakładce oferta) "Do 14 czerwca i od 24 sierpnia pobyt rodzinny 7 dniowy - 500 zł." Czyli 500zł za siedem noclegów , byliśmy na przełomie sierpnia i września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skocz z balkonu
pensjonaty sa drogie,kwatery prywatne sa tańsze, mnie by było szkoda pieniędzy na pensjonat, wychowuję synka sama i muszę liczyć się z pieniędzmi. ostatnio(w 2011) cena za dobę była 35(os dorosła) i 25 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
dodam jeszcze, że te 500zł to cena za dwie osoby dorosłe i dziecko :) za kolejne dziecko bodajże 100zł dopłaty ale Ciebie póki co to chyba nie tyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihi
a ja mam pytanie czy moge 10 miesieczne dziecko wlozyc do wody tzn do oceanu.. np tam nozkami i zamoczyc troche czy nei bardzo?? i czy np moge go puscic na piasek zeby sie bawil oczywiscie jesli bedzie bardzo cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
hihihihi spokojnie możesz puścić na piach tylko uważaj żeby Go nie jadł ;) chociaż reakcja może być różna mój np mając 9msc się bał ...co do wody jeśli nie będzie dużej różnicy w temperaturze powietrza i wody to nic nie stoi na przeszkodzie ;) a najlepiej to zadbaj o jakiś mały basenik dziecko może się w nim bawić z wodą czy też bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihi
dzieki za odpowiedz:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie z dzieckiem nad morze?
ala ma kota,ta oferta jest świetna,zadzwonie tam i zapytam o terminy wolne,a jest mozliwość wyżywienia? a jakieś dodatkowe opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie z dzieckiem nad morze?
skocz z balkonu,cana jest dobra,tylko moja córka jest jeszcze mała i chcę pensjonat,zeby było gdzie z nia pochodzić itd, naszczęście ostanę zwrot podatku 1500zł i chcę to przeznaczyc na wakacje,jak będzie trzeba to dołożymy,ale dzięki tym pieniądzą nie odczujemy wakacjii finansowo bo inaczej też bym szukała najtańszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cUMa
zapraszamy do spokojnego, zielonego centrum Władysławowa: www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o miejsce, gdzie dzieci nie są traktowane jako zło konieczne, tylko jako pełnoprawni goście, to jednym z takich z pewnością jest ośrodek Primavera. Co prawda jest on w trochę innej lokalizacji niż wskazana przez Ciebie (Jastrzębia Góra), ale moim zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radykalna i szczera
Polecam Poddabie,niedaleko Rowow i Ustki Uwielbiam to miejsce,teraz tam sie troszke pozmienialo rozbudowalo,ale kiedys byl tam taki klimat ze eh :) Teraz tez nie jest zle,gdy jestesmy w Polsce to tylko tam jezdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam ci tobo
Polecam międzyzdroje jest tam bardzo duży plac zabaw muzeum figur woskowych rezerwat żubrów my byliśmy na początku czerwca z dzieckiem w pokoju gościnnym ok 300 m do plaży płaciliśmy 30 zł od os za dobę czyje ja i mąż za dziecko właścicielka nie chciała ani grosza blisko sklep i stołówka ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyyynka27
Międzyzdroje znam jak własna kieszeń jak chcesz cos wiedziec pytaj.I polecam z czystym sumieniem duzo atrakcji dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaTrzyLatka
Ja polecam Łębę - ładna plaża, a przy brzydkiej pogodzie jest gdzie pochodzić (dużo różnych atrakcji dla dzieci, niestety płatnych). :) A ja proszę o ocenianie przedszkoli Waszych dzieci na http://przedszkola.kilkulatki.pl - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_martulka
Z dzieckiem to tam gdzie cicho, spokojnie, z duuużym placem zabaw i gdzie dziecko jest bezpieczne. W lipcu byliśmy w okolicach Jarosławca w ośrodku u Pana Adama http://www.adam.jaroslawiec.pl/ Jak dla rodzinki z dziećmi gorąco polecam. Baseny, wielgachny plac zabaw co moich maluchów przez 3 tygodnie nie znudził, korty tenisowe, boiska do gry, piłkarzyki, no wszystko. A na wieczorki tylko we dwoje chata grillowa i miejsce na ognicho. Rowery też mają:) a do morza przez las z 600 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaTomeczka
Z dzieckiem na wakacjach to chyba nigdy nie jest tanio. No może, jak się jest typowym włóczykijem i śpi w namiocie w lesie ;) Ale to chyba nie jest zbyt bezpieczne z dzieckiem. W zeszłe wakacje wynajęliśmy z mężem apartament. Szukaliśmy takiego, który oczywiście będzie przyjazny dla dzieci i będzie w naszej ulubionej nadmorskiej miejscowości – Świnoujściu. Padło na Regina Maris i przyznam, że jestem zadowolona. Z czystym sercem mogę polecić noclegi w apartamencie, chociaż najtaniej nie jest, ale i nie jakoś kosmicznie drogo w porównaniu z komfortem jaki się zyskuje. Dodatkowo oszczędziliśmy na jedzeniu, bo gotowałam sama – w mieszkaniu był aneks kuchenny wyposażony we wszystko co kto sobie wymarzy – nawet ekspres do kawy ;) Tylko trzeba przygotować się na sporą zaliczkę, jaką trzeba wcześniej wpłacić i kaucję (400zł, ale zwrotna). Na stronie można obejrzeć fotki mieszkania, w którym mieszkaliśmy :) http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/regina-maris/143_556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kończymy pobyt w Arce i jesteśmy zachwyceni. Zależało nam na noclegu blisko morza a tyle tu rozrywek, że nad morze pojechaliśmy tylko raz. Mamy dwójkę dzieci - 2latkę i niemowlę, i jako rodzic mogę z całego serca polecić ten ośrodek. Zwierzęta całkowicie oswojone - koty, emu, konie a w szczególności małe kózki, ogromne tereny do biegania, wspinania się i wszystko jak najbardziej bezpieczne. Zwierzęta odgrodzone tak, że dziecko samo nie wejdzie na teren. Duże trawiaste przestrzenie, zabawki. Nasza córka ma całe dnie pełne wrażeń. Noclegi bardzo tanie, pokoje całkowicie wystarczające i przemili, życzliwi i pomocni gospodarze. link do ośrodka w googlemaps: https://plus.google.com/104555193479...ut?hl=pl&gl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×