Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głupia sytuacja na Allegro

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie, bardzo często sprzedaję rzeczy na Allegro (używane ciuszki, niepotrzebne akcesoria etc). Wystawiłam mebelek z pokoju córki, którego już nie używamy. Bardzo fajny, o kilku funkcjonalnościach, generalnie cieszący się zainteresowaniem. Zakupiłam go u producenta przez Allegro i zapłaciłam 290 zł. Nówki są cały czas na Allegro w sprzedaży więc ten nasz używany wystawiłam od 1 zł bcm. Często tak robię bo jest wtedy większe zainteresowanie i więcej osób licytuje a przeważnie i tak ostateczna cena jest dla mnie satysfakcjonująca. No i stało się tak, że wróciłam dziś do domu, patrzę na Allegro, aukcja się zakończyła i ktoś wylicytował za ok 350 zł O_0 I widzę że sporo osób licytowało w tym trzy osoby dawały ponad 3 stówy. Chyba ludziom sie nie chciało szukac albo nie znalezli producenta. I teraz nie wiem czy mam sprzedawac w tej cenie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapłacone już? Sprzedaj przecież ktoś wiedział co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłacone przez payU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Ktos kupil i zaplacil wiec wyslij towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jak ktos licytuje to raczej mu zalezy zeby to miec, takze bez obaw wysylaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz- faktycznie, ale za gapowe się placi:-). Nawet jesli potem wystawi Ci negatyw, odpowiesz ze nie Ty ustalilas cene, tylko licytujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie, ze wystawi negatyw skoro wyslal juz pieniadze z tego co autorka pisze. wiec pewnie nawet nie ma pojecia ze nowy mebelek kupil by taniej, jego/jej strata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale moze się o tym dowiedzieć za kilka dni i wtedy różnie bywa z allegrowiczami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy to niech spada ;) jako osoba nie majaca sklepu i sprzedajaca cos na allegro nie musisz miec np.10dni na zwrot towaru wiec trudno, kupil wiec chyba wiedzial, mogl sobie sprawdzic, ja bym sie nie przejmowala tylko wyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc wyzej ma racje. tym bardziej ze była to licytacja. moze cie cmoknac. gratuluje zarobku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym sie skontaktowala z ta osoba I dala nizsza kwote a reszte odeslala.. gapa nie gapa ale pozostani ludzmi...moze za 200 zl bym sprzedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz też się nabrałam, wylicytowałam więcej niż normalnie chodziło :D do sprzedawcy nie miałam pretensji wiec nie martw się :D mówi się trudno ale bardzo jestem podniesiona na duchu, ze w ogóle zauważyłaś to i nawet się zastanawiasz czy sprzedać za tę droższą cenę. dziś wiele osób tak kreci i kombinuje, że takie jak Ty to skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli cie to dreczy to spusc cene - zrobisz komus biezla niespodzianke , ale jesli dobrze sie z tym czujesz to nie zrobilas nic zlego , takie zycie jak sie nie ma " glowy do interesow" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm..jeśli wylicytowałabym produkt po cenie wyższej niż normalnie "chodzi" to puknęłabym się w głowę i miała pretensje jedynie do siebie. Tak więc myślę, że nie masz sobie nic do zarzucenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ale dalas zdjęcia faktycznie tego przedmiotu? czy skopiowałas ze strony producenta? bo jak skopiowalas to pewnie ta fotka jest piekna nowa a tu stary używany grat. zawsze trzeba dawac prawdziwe zdjęcia a nie sciagnęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leovincauge1986kbjql
No ale moze się o tym dowiedzieć za kilka dni i wtedy różnie bywa z allegrowiczami Jasne http://twsi.in/enPg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś wystawiłam buty ecco i nike i cena butów wyniosła 334 zł +przesyłka więc więcej niż nowe ecco akurat ten model i więcej niż nike bo on też kosztowały koło 100zł ,więc napisałam jeszcze raz do kupującego czy aby na pewno wie że buty są używane ,odpisał że tak wie i czeka na przesyłkę ,no cóż wysłałam ,potem dostałam maila że cudowne buty jak nowe ideał ,no fakt one był jak nowe ale w końcu były używane ,tak że wysyłaj śmiało ,ludzie chyba widzą co czytają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×