Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBASKAAAAAAAAAAA

GRUBA BABA W CIAZY !!!!

Polecane posty

Gość GRUBASKAAAAAAAAAAA

Co mysliscie o kobiecie z wielka nadwaga ktora jest w ciazy ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBASKAAAAAAAAAAA
wiem ze zachodza.... ale wlasnie dostalam opierdziel od kolezanki ze jak moglam zajsc w ciaze z taka waga ze jestem bez serca ze robie sobie i dziecku krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
Ja przy porodzie tez dostałam opier...bo pani doktor nie umiała mnie zszyc nie jestem max gruba ale tak w sam raz w ciązy przytyłam 18 kg i juz je zgubiłam rodziłam 3 miesiace temu.A dodam ze pani doktor była tak gruba ze ledwo siedziała na krzesle :) w ogole co ich to obchodzi?maja zrobic tak zeby Tobie i dziecku przy porodzie nic sie nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu widzę dwie strony medalu
powiedz w takim razie koleżance, że takie uwagi może Ci robić lekarz a ona niech pooglada swój tyłek i niech się zastanowi czy krzywdy sobie nie zrobiła! Wkurzają mnie takie "koleżanki" które na siłe chcą komuś życie układać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
to trzeba było jej odpowoiedzieć żeby sie nie wtykała nosa w nie swoje sprawy ...,że co ją obchodzi twoje życie sexualne....a jak zazdrośći...to ma pecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
tej pani doktor sie spieszyło do domku bo ja urodziłam o 06:30 a ona o 7 konczyła dyzur i taki był finał tego ze zszyła mnie tak ze szkoda gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
dokładnie a co kolezace do tego??sama pewnie nie wygląda lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do lekarzy to mnie w pierwszej ciąży prowadziła lekarz, która wyglądała jak wielka piłka. Ja się co wizytę zastanawiałam jak ona sobie maluje paznokcie u stóp, bo zawsze czerwone miała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu widzę dwie strony medalu
heheh, może mąż jej malował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBASKAAAAAAA
JA WAZE 120 KILO I ZASZLAM WLAZNIE W CIAZE I SIE CIAGLE ZAMARTWIAM CO BEDZIE DALEJ PRZECIEZ KAZDA KOBIETA MA PRAWO DO DZIECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu widzę dwie strony medalu
Napewno znajdziesz rozsądnego lekarza, który poprowadzi dobrze ciąże i wszystko będzie w porządku. Był gdzieś tutaj wątek o puszystych mamach, większość z nich w ciąży w ogóle nie nabrała dodatkowych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w temacie: siostra mojego męża też miała nadwagę, gdy zaszła w ciążę. Lekarz nigdy jej złego słowa nie powiedziała, tylko grzecznie ją poinformowała, że powinna bardziej zadbać o kondycję swojej skóry aby uniknąć rozstępów itd. Skierowała ją na dodatkowe badania, aby wykluczyć cukrzycę itp. Poza tym doradzała jej jak skomponować dietę, aby nie nazbierać niepotrzebnego tłuszczyku. Szwagierka ogólnie nie widzi osobiście problemu w kwestii swojej wagi, ani jej ani mężowi to nie przeszkadza. Urodziła zdrową dużą dziewczynkę i teraz ( 3,5 miesiąca po porodzie) jest chyba szczuplejsza niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
to ze wazysz 120 kg nie oznacza ze nie mozesz zajsc w ciaze i urodzic dziecka!waga nie mu tu nic do zeczy fakt ze moze Ci byc pozniej ciezej i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, teraz na dietę odchudzającą nie przejdziesz. Jesteś w ciąży i ciesz się tym:) Po prostu porozmawiaj z lekarzem czy powinnaś zrobić jakieś dodatkowe badania, bo wiem, że nadwaga jest trochę niebezpieczna dla zdrowia każdego człowieka. Ale to nie jest powód aby się zamartwiać. Myśl pozytywnie i odżywiaj się zdrowo i wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicka
Oczywiście, że nic w tym złego- wręcz przeciwnie. Trzeba się tylko liczyć z większym prawdopodobieństwem cukrzycy ciążowej oraz gestozy, szczególnie, jeśli to Twoja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to może ja coś dorzuce od siebie. moja córka dziś skonyczła miesiąc. Zachodząc w ciąże ważyłam....niewiele mniej niż ty teraz. W ciązy przybrałam 3 kg...wody w ciągu ostatnich dwóch tygodni.Dziś już ważę 12 kg mniej niż przed zajściem w ciążę. Twoja koleżanka jeszcze się może zdziwić za parę miesięcy. To nie jej sprawa ile ważysz i dlaczego i co w związku z tym robisz, czy zachodzisz w ciążę czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam sobie wlasnie profil zeby nie bylo zadnych mojich podrobek mam bardzo dobrego lekarza..... narazie nie powiedzial mi slowa zlego ..... w tej chwili nie wychylam noska za okno poniewaz zachorowalam na swinke niestety ..... wsumie nie wiem czy to swinka czy nie robilam baddania krwi w szpitalu zakaznym i wyszlo ze nie ma swinki w krwi ale moja buzka wyglada jak chomik i lekarz kazal mi dla bezpieczenstwa przesiedziec tydzien w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka też ważyła ze 120 jak zaszła w ciążę, świetnie się czuła, całą ciążę pracowała i już jakieś pól roku temu wzięła się za odchudzanie - efekt taki, że waży teraz 60 kg i wygląda lepiej niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaszłam w pierwszą ciążę wazyłam 98 kg. lekarz złego słowa mi nie powiedział, tylko tyle, że nie powinnam w ciąży za dużo przytyć, bo będę miała z czego malucha wykarmić :D no cóż miał rację :D - przytyłam 7kg, a dziś ważę 20 kg mniej niż jak zachodziłam w ciążę :D żeby się jeszcze Twoja koleżankanie zdziwiła! a wogóle co to za koleżanka ????????????????????????????????? ja bym jej podziękowała za koleżeństwo i \"takie dobre\" rady 😠 Powodzenia! nie martw się, bo jeszcze zaszkodzisz maluszkowi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
Po co pytasz kogokolwiek o zdanie, skoro interesują cię wyłącznie jednostronne odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamamanatali
ja wzaylam 95 jak zaszlam , wszystkie moje szczuple kolezanki mialy cukrzyce , problemy z ciesnieniem a ja nic , cała ciąże pracowalam , wyniki idealne , dziecko zdrrowe jak rydz, to chyba nie zalezy od wagi , ale niemiłych komentarzy od lekarza sie nasłuchałam duuuuzo., przez całą ciaze mnie straszyl ze nie dam rady urodzic bo jestem za gruba , a moj poród trwał 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tak twierdzi
A gdzie masz tu przesłankę, że liczy na jednostronne odpowiedzi? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę gruba kobieta zanim zajdzie w ciążę powinna jednak zrzucić trochę z siebie, bo jej nadwaga jest niebezpieczna dla dziecka (i niech darują sobie wypowiedzi Panie, które są grube o urodziły zdrowe dzieci, bo to są wypowiedzi typu \"paliłam w ciąży i mam zdrowe dziecko\" ). Otłuszczone, ciężkie narządy, cholesterol , ewentualna cukrzyca nie są raczej pozytywne. Natomiast jeśli już zajdą w ciążę to nie powinny przytyć zbyt dużo. Mój lekarz twierdził, że dla bardzo otyłych kobiet ciąża jest czasem ratunkiem żeby schudnąć! Bo taka kobieta ma na tyle \"zapasów\", że spokojnie dziecko da radę;) A jeśli tyje za bardzo to jest po prostu nieodpowiedzialna i się obżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawik
a kto powiedział, że kobieta zachodząca w ciążę ma być wieszakiem na ubrania!? najważniejsze, to żeby lekarz cię skierował na badania pod kątem cukrzycy albo zlecił odpowiednią dietę i żebyś się smarowała kremami na rozstępy (ja polecam gerbera, bo też do najchudszych nie należę a dzięki niemu po ciąży nie miałam żadnych rozstępów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę gruba kobieta zanim zajdzie w ciążę powinna jednak zrzucić trochę z siebie, bo jej nadwaga jest niebezpieczna dla dziecka (i niech darują sobie wypowiedzi Panie, które są grube o urodziły zdrowe dzieci, bo to są wypowiedzi typu "paliłam w ciąży i mam zdrowe dziecko" ). Otłuszczone, ciężkie narządy, cholesterol , ewentualna cukrzyca nie są raczej pozytywne. Natomiast jeśli już zajdą w ciążę to nie powinny przytyć zbyt dużo. Mój lekarz twierdził, że dla bardzo otyłych kobiet ciąża jest czasem ratunkiem żeby schudnąć! Bo taka kobieta ma na tyle "zapasów", że spokojnie dziecko da radę;) A jeśli tyje za bardzo to jest po prostu nieodpowiedzialna i się obżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o :O :O :O :O :O Nie wiem czemu się wysłało drugi raz to samo, no ale cóż:o Chciałam napisać, apropo wypowiedzi wyżej, że kobieta nie musi (a wręcz nie powinna) być jak wieszak, ale ważyć 120kg też nie powinna (dla własnego dobra (bo to nie jest kwestia tego co się komu podoba, albo co kto akceptuje - tylko co jest zdrowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×