Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

Ha ha dziecko bratowej też nie śpi po nocach jak moje

Polecane posty

mama się dowiedziała że córka brata i bratowej od miesiąca nie daje im już pospać , budzi się w nocy i nie śpi godzinę lub 2 h . haha widzicie ? a to takie duże dziecko starsze niż moje , ma 2,5 roku, a moja ma 21 miesięcy i ostatnio nawet trochę lepiej przesypia noc , gotuję jej co dzień warzywa z ziemniakami i rybką w parowarze na kolację :) i po takiej kolacji lepiej śpi Mama mówiła że brat zmęczony , bratowa wściekła jak nie wiem haha niech zobaczą jak to miło jak dziecko nie śpi w nocy , ja nie narzekam na moją córeczkę nawet jak mi czasem nie spała od 2.00 do 6.00 czyli 4 h , no ale oczywiście wolałabym żeby spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollu do gnoju w*********j. Wypuścili na przepustkę z psychiatryka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj a tam nie jestem trollem nie denerwuj się tak nie wyspałaś się jak moja bratowa he he he :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha dobry ten demotywator dokładnie tak wyobrażam sobie agatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała przyjemność po mojej stronie koleżanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty cholerno wariatko! Twoja Dżesika od czterech miesięcy jest u mnie,bo sad ci ograniczył prawa więc co ty jej gotujesz? Ty mosz trzech konkubyntów w melinie, a ino policja co rusz u ciebie jest, bo jak nie z goło d/u/p/o pijaniutka lotosz po osiedlu to się bijesz z którymś z gachów. Agata rób coś z sobo dziewucho, bo tu już nie o mnie chodzi, ja tam wszystko zniese ale własnymu dziecku wstyd robisz! A pomyślałaś, że Dżesika pójdzie zaraz do przedszkola i tam sie dowie o tobie? pomyślałaś? Od bratowy to ty się łodczep, bo ona ma dom, porządek i pracę, a dziecko sie za nią wstydzić nie musi. Miałaś robote w chlywie przy świniach to wolałaś się z pastuchami po gnojownikach gzić. Teraz tylko gachy, zapomogi i chlanie non stop! Ech Agata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówcie sobie co chcecie, nie lubię mojej bratowej i cieszę się że pozna wreszcie smak nieprzespanych nocy, do tej pory im ładnie spała nawet jako niemowlę a teraz mój brat mówił że tak źle to jeszcze nie było :) hehe to napewno wina bratowej bo jest nerwowa i nieraz krzyczy na dziecko i pewnie dziecko dlatego też niespokojne poza tym ta mała im tak choruje , ciągłe katary i kaszel , no ale od małego bratowa przegrzewała , na spacery nie chodziła co dzień i jak już to na krótko, dawała mm i słodkie kaszki, słodkie kompoty to teraz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Agatki dorzuć jeszcze jakieś teksty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko że dziecko ma kaszel i katar to zaraz zaniedbane od słodkich kaszek ??? Zaraz zdechniesz krowo na zawał mój synek też je kaszkę zwykłą z krowim mlekiem i polaną sokiem z malin od cioci i co też jest zaniedbany ??Słuchaj Ty prostaczko po OHP jedyną Twoją karierą jest siedzenie w garach i cięcie firanek także żal doopę ściska że ktoś szkołę pokończył a nie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja córka to jakąś niedorozwinieta jest jak w wieku 21 miesięcy nie potrafi przespać nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nocnika się nauczyła w końcu? Bo jakiś czas mnie nie było na kafe i nie jestem na bieżąco;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn idzie spać o 12 w nocy ale śpi do 10 rano a ma dopiero 9 miesięcy(nie liczę ząbkowania bo wtedy trochę nie spał). Jak dbasz tak masz nie dorozwoja i tumoka. Bierzesz dzieciaka kąpiesz dajesz butlę albo pierś i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nauczyła się do drewniaka z serduszkiem za chlewnią hehehe pewnie sra jeszcze w pampera jak córka mojej koleżanki co ma 24 miesiące i jeszcze w dodatku nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll, takich durnych nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzę tacy ludzie przecież nie mogą istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś dziecko z gimnazjum ma polewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat i bratowa poszli po rozum do głowy i kupili parowar i teraz gotują warzywa i mięsa na parze tak jak ja już dawno temu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka to co ty mosz na melinie to nie parowar ino aparatura do bimbru. Nazywej rzeczy po imieniu i nie czaruj rzeczywistości, bo cie w wariatkowie w kuńcu zamkno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej Agatka a jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam technikum handlowe. Pracuję w zawodzie , pracuję w sklepie z luksusowymi drogimi dobrej jakości firankami jako sprzedawca, dodatkowo skończyłam kurs kroju i szycia w związku z tym również pomagam dziewczynom w szyciu firanek to nie jest byle co ... to nie dość że jest praca z klientem to jeszcze wiecie ile precyzji i skupienia gdy kroję takie drogie tkaniny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz prace i wykształcenie adekwatne do swojego rozwoju psychicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapytać matki Agatki jakie ona ma wykształcenie, bo sama Agatka bredzi i to nie od dziś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważna i odpowiedzialna praca :p gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka widać krzyczy na swoją córkę od urodzenia, skoro biedactwo nawet 4 godz potem nie śpi w nocy bo odreagowuje stres. Poza tym matka ma ja w d***e, woli kroić firanki niż z dzieckiem siedzieć :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prace i wykształcenie adekwatne do swojego rozwoju psychicznego usmiech.gif XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX to co tylko jak ktoś siedzi sobie w biurze albo prawnik mają pracę na poziomie sprzedawca to już podgatunek tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:00 ty sie zachowujesz jak podgatunek, a skoro tego nie widzisz, to oznacza tylko jedno. Tak. Ale trzymam za Ciebie kciuki ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka jakie ty mosz technikum? co ty myndolisz za głupoty! Nie słuchejcie jej kobity. Agata skończyła na 4 klasie podstawówki! Jak trzeci roz nie przeszła do piunty klasy to jo wywalili bo stwierdzili, że nic z tego nie będzie i tak my sie starali żeby może w ohp-ie coś pokończyła ale gdzie tam Ile pieniędzy na korepetycje poszło ile na zajęcia dodatkowe, na psychologów i nic! W kuńcu jak zaciążyła z tym Januszem dresiarzem spod remizy to my myśleli, że się opamięta ale nic. Bratowa jej załatwiła w chlewach przy świniach w takim dużym gospodarstwie robotę ale ona ino się chędożyła z pastuchami i świniopasami na gnojowniku to jo wyrzucili w końcu i teraz tylko chleje z trzema konkubyntami na melinie u siebie, a jej córa Dżesika już kolejny miesiąc jest u mnie... ech skaranie boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×