Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile płacicie za nianię?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie - ile placicie za nianię? Ile godzin dziennie siedzi z Waszym dzieckiem? Czy niania zajmuje się dzieckiem u Was czy u niej w domu? Proszę o odpowiedzi tylko na temat, bez info, że wyrodne z nas matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zaproponować opiekunce? Praca 2 dni w tyg. Będę w domu w tym czasie ale muszę popracować zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego co niania miałaby robić,czy tylko zajmować sie dzieckiem,czy np tez w tym cZasie cos ugotować czy posprzątać i oczywiscie od miejscowości. Ja mieszkam w ponad 100 tys mieście w woj warm-maz i niania zajmuje sie moja córka trzy dni w tygodniu po 8 godzin,u mnie w domu. Nic więcej nie robi,płace 10 zł /h. Corcia ma 2,5 roku i w tym czasie około dwie godziny spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Ktos jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że 10 zł/h to najniższa płaca jaką wypada zaproponować. W końcu dla niani to normalna praca, nie robi tego dla zabicia nudy. Słyszałam, że niektórzy płacą 8 zł za godzinę. Pewnie są osoby, które zgodzą się na pracę za takie pieniądze, ale raczej nie są to nianie zawodowe, tylko studentki, emerytki, niekoniecznie z powołaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje zawodowo i tez mam ok 10 zl/h po 20 latach pracy. Wiec nie przesadzajcie ze 10 zł dla niani to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10zl/h przy większej ilości godzin jest ok Ja płacę 15zl/h ale TO za 2h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak jeszcze starszy siedział z nianią, to wpłaciłam 8zł za godzinę - przy ok. 10h dziennie + premie (za przychodzenie do pracy na czas, za porządek w pokoju dziecka, za regularne karmienie itd). Wychodziło jej grubo ponad 2 tysiące za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja pracuje zawodowo i tez mam ok 10 zl/h po 20 latach pracy. Wiec nie przesadzajcie ze 10 zł dla niani to mało. i co w zwiazku z tym?to raczej o tobie źle świadczy- nikt nie chce cie awansować, bo nie widzą w tobie potencjału ani ty nic nie robisz, żeby zmienic prace,podnieść kwalifikacje i zarabiac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa 13zl za h.ok 9,5 h Sobota ok15h Studentka pedag. Praca legal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×