Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile przed zajściem w ciążę zerwać z papierosami ? czy 1 miesiąć będzie ok ?

Polecane posty

Gość gość

we wrześniu planuję ciążę do tej pory "czasami" popalam paierosy czasami dziennie 2 szt. czasami 1 a jest czas że wcale.... najczęściej przed pracą "żeby się odstresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz teraz jest ok jezeli ograniczasz sie do tylu tylko. Caly sierpień nie pal wcale a we wrzesniu dzialaj tzn próbuj zajsc. Juz teraz tez zdrowo sie odzywaj, ogranicz slodycze, fast foody jezeli są i zastąp je owocami i zdrowymi posilkami. Juz teraz też pij folik. Zrób cytologie, morfologie, zbadaj jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle tylko w momencie starania nie palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
folik już biorę od miesięca u gin byłam ginekologicznie ok miałam robione usg cytologię jeszcze planuję zrobić badania na tarczycę i toxoplazmozę mocz morfologię ale to w sierpniu tylko te papierosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jaknajszybciej. ja jak zaszlam to zapaliłam ostatniego i rzuciłam bez zalu,nie pale juz 7 lat i mnie nie ciagnie. po porodzie priorytety kobiety się troszke zmieniają i dziecko jest u niej n a pierwszym miejscu,jego zdrowie i bezpieczenstwo,wiec jesli zapowiadasz się na odpowiedzialna matkę to pojdzie ci łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co sobie robić takie deadline'y? Rzucić trzeba natychmiast, niezależnie od ciąży czy innych okoliczności. O tym, że palenie w ciąży to dramat, wiadomo nie od dziś - http://wylecz.to/pl/ciaza/zdrowie/palenie-w-ciazy.html - natomiast sam fakt palenia w ogóle źle wpływa na wszystko (poza kojeniem nerwów), ale to tylko złudne, więc po co się truć. Nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×