Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak często pijecie piwo wino itd

Polecane posty

Gość gość

ja winko w weekend tak dwie lampki jak dziecko idzie spać a w tygodniu to tak co drugi dzień radlerka 0,3 pod wieczór. to dużo według was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkad syn sie urodzil to wcale nie pije,ale wczoraj maz mi kupil reddsa mialam jakas dziwna ochote i gulnelam prawie naraz...mmm ...pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zajścia w ciąże nie pije inie bede juz a dziecko ma 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez tydzien butelke wina czerwonego wytrawnego po lampeczce na wieczor ale w tym tygodniu to przesadziłam bo az 2 butelki wypije ale potem mam m-c bez alkoholu chyba ze na wekend u znajomej drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko okazjonalnie i to lampkę wina nie lubię alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajadera36236
Mało, ale zaraz na Ciebie naskoczą, że jesteś alkoholiczką i patologią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga jaga chleje codziennie 4 tanie wina, a potem lata do MOPSu po kaszę i olej, bo jej konkubent głodny z dupcingu wraca hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jest i troll, ciekawe skąd wiesz, że jaga tam chodzi i co stamtąd bierze, może też się tam stołujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie albo co drugi dzien drink z martini. Piwo okazjonalnie. Czasami zamiast martini inne wino biale, lampke albo dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina nie pijamy w ogóle, a piwo to mąż pije jedną butelkę raz w tygodniu, max. 2 razy. Ja piwa nie pijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino 2-3 butelki w tygodniu (uwielbiamy z mężem wino i kochamy poznawać nowe smaki), piwo czasem dla odmiany, też bardziej dla smaku, ostatnio jesteśmy na etapie słowackich jasnych i ciemnych, pijemy zwykle w weekendy po butelce na głowę, jak nam wyjątkowo zasmakuje to po dwie. Aha, i nie kryjemy się przed dzieckiem z alkoholem, córka wie, że to napój tylko dla dorosłych, i że pije się go w towarzystwie, kulturalnie, przy ciekawej rozmowie. Uważam, że w ten sposób naturalnie uczy się kultury picia, alkohol traktowany jest normalnie, a nie jako "zakazany owoc" i nie wiadomo jaki grzech. Ale najczęściej mała już śpi jak mamy czas na lampkę wina czy piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieSuperMama
Witaj ja od 18 rż choruje i musze brac tabletki przy ktorych nie wolno pic. Przed ciaza tego nie przestrzegałam. W ciąży nie pilam wcale a od porodu czyli przez rok na sylwestra butelke wina z mezem na spole wczesniej lacznie maks 5 piw. Nie ciagnie mnie. Skoro pytasz czy to duzo tzn ze sama sie nad tym zastanawiasz :) i oczekujesz ze kazdy C***owie "nie no spoko malo pijesz" ale to jest TWOJE zycie i TWOJ wybor ile pijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije po 1, 2 piwa w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
2 razy w tygodniu po 1,5 l winka w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się jakiś trunek z % sporadycznie. Zależy od zachcianki, okazji (lub tez brak) takie tam Nie jestem ani abstynentem ani maniakiem alkoholowym , ale jestem kierowcą to tez musze mieć to na uwadze ,ze jak wypije to jestem zdana na męża lub kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w miesiącu jakiegoś redsa czy coś. Teraz pijemy co jakie 2-3 dni wino wieczorem, własnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie piję. Przestałam w ciąży i tak się odzwyczaiłam że odrzuca mnie od alkoholu. A dziecko ma już cztery lata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram się ograniczać do piątku - soboty, ale weekend bez perly export to słaby weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem potrafimy nie pic kilka tygodni a nawet kilka miesiecy, po prostu nas nie ciągnie. a moj maz tez nie moze, bo ma specyficzna prace; da sie zyc; ale np. w zeszle wakacje codziennie pilam po radlerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemal codziennie, wino. czasami tylko lampka czasami butelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wina nie znosze, piwo w piatek, dwa z reguły. W soboty 3-4 drinki z colą i wódką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to żarty jak często pijecie. Dla mnie nienormalne jest picie wina do kolacji czy piwo 3 razy w tygodniu. Do alkoholu podchodzę z rezerwą i pije średnio raz na 2 miesiące. Pije na imprezaqch rodzinnych i raczej wszystko: wódke (max. 7 kieliszków), wino (max 3 lampki), od czasu do czasu piwo z sokiem. Teraz jestem w ciąży i na czas starań nie piłam, czyli nie pije od września zeszłego roku. Często mam ochote na piwo z sokiem albo grzane wino:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tygodniu nie pije, bo nie mam z kim :P jak maz jest to w weekend czasami po piwie czy dwoch na wieczor, czasem butelke wina na dwoch, czasem ze dwa drinki... Roznie. Na pewno nie upijam sie, bo nienawidze miec kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo temat ma czasie.. Wlasnie sobie popijam. Pije winko biale wytrawne prawie co dziennie chociaz od wyjscia ze szpitala udalo mi sie robic 2-3 dniowe przerwy bo cholesterol za wysoki :/ pije zazwyczaj butelke czasem uda sie mniej.. Wiem, wiem jestem alkoholiczka.. Ale coz wpadlam :( takie denne to zycie w PL ze tylko z zalu mozna sie uchlac i isc spac. Nie wiem czy ma to jakies znaczenie jeszcze ale pije wina te troche drozsze.. Ok 50zl/butelka to moze tak nie wyniszczaja jak te za 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijam tylko piwo z małych browarów. Wiem że takie piwo jest naturalnie robione a nie za pomocą ulepszaczy. Piję 2x w tyg. w piątki i soboty. Wieczorem jak dziecko już śpi. A ile? to rożnie. dwa czasem trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije dużo... Średnio dwa wina w tygodniu. Prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie piwo,jak dzieciaki zasna,wiem,wiem...jestem chlejusem...ale lubie sie odprezyc po ciezkim dniu,moj maz nie pije wogole czyli zawsze jest ktos trzezwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem trzeźwą alkoholiczką piłam nie dużo ,ale co dzień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×