Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulis1234

Jak przekonać mame do drugiego dziecka?

Polecane posty

Witam,mam juz 16 lat a moi rodzice 39.Bardzo chciałabym aby w naszej rodzinie pojawiło sie dziecko,nie że mam takie "widzi misie" lecz dlatego iż nie chce być w życiu sama.Kiedy rozmawiam z mama na temat dzieci to ona twierdzi że jest za stara,że ma już mnie.Tato zostawił sprawe bez komentarza-powiedział jak chcecie.Więc tutaj pojawia sie moje pytanie,jak mam z mamą rozmawiać aby ją przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wakacjach weź się za naukę poprawnej polszczyzny, bo nie zdasz matury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta mamci kopnie w kalendarz i zostaniesz z ojcem i dzieckiem, uspokój się i zabierz do nauki, może i są wakuję, ale widać, ze cierpisz na nadmiar czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radziłabym Pani/Panu kimkoliwek jesteś,aby nie interesował się moją polszczyzną a raczej swoja kulturą .Fakt, że jest to świat wirtualny nie oznacza aby kogoś krytykować.Ja zadałam pytanie,jeśli nie masz na nie sensownej odpowiedź,to może lepiej zrezygnuj i nie komentuj.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekonuj matki bo to jej sprawa, czy chce mieć więcej dzieci czy nie. Jak chcesz mieć dziecko w rodzinie czy nie być sama na starość, to sobie zrób własne, bo i tak nigdy nie nawiążesz głębokiej więzi ze swoim bratem / siostrą, bo między wami będzie zbyt duża różnica wieku. Za niedługo pójdziesz na studia, wyprowadzisz sie z domu, założysz pewnie własną rodzinę, a twoje rodzeństwo bedzie dzieckiem, slabo się bedziecie znać... Poza tym twoja matka ma 39 lat, nie dziwię sie, że boi się ciązy, w jej wieku bardzo łatwo o powikłania niebezpieczne zarówno dla niej jak i dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że to własnie jest twoje widzimisie. Chcesz miec rodzenstwo, zeby nie byc samej, ale w ogole nie bierzesz pod uwage swojej matki w tym marzeniu: bo to nie ty bedziesz chodzic 9 miesiecy w ciazy tylko twoja matka, to nie ty bedziesz musiala rodzic wiele godzin w potwornym bolu tylko twoja matka, to nie ty bedziesz wstawac codziennie w nocy do dziecka tylko twoja matka i wreszcie to nie ty bedziesz je wychowywac przez 20 lat i go utrzymywac tylko twoja matka. Chcesz miec rodzenstwo, ale w ogole nie bierzesz pod uwage ile wiaze sie z tym dla rodzicow wyrzeczen, bolu, pieniedzy... Myslisz tylko o sobie bo ty chcesz miec rodzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jeszcze ze dwa lata i bierz się za własne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 0/10 Nikt taki głupi sie nie rodzi... Gdyby nawet to była prawda to autorka musiałaby byc upośledzona umysłowo czego wykluczyć sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to prowo albo autorka jest nienormalną, rozpuszczoną gówniarą. Nie chcesz być sama na świecie to won na dyskotekę i zrób sobie sama dziecko. Tępe krówsko, 16 lat a zero w głowie. Stara matka ma ryzykować urodzenie jakiegoś downa i ponownie zrezygnować z życia, tak kretynko urodzenie dziecka równa się koniec życia przez następne 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×