Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko bije serce zarodka na początku

Polecane posty

Gość gość

Czy na początku, gdy zarodkowi zaczyna bić serce w okolicach 6 tygodnia, to tętno jest początkowo niskie (60-70 uderzeń na minutę), a potem przyspiesza (do 140-170 uderzeń)? I jeśli tak, to jak szybko następuje ten przyrost tętna? Czy może od początku powinno być wysokie? Nie wiem, gdzie mogłabym znaleźć takie informacje. Szukałam na ten temat w internecie, ale znalazłam tylko jakąś wzmiankę (nie wiem, czy wiarygodną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalas gin? kazda ciaza jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog powiedział, że jest ciąża, 6 tygodni, serduszko bije miarowo. Tylko tętno trochę niższe niż według normy (115 uderzeń na minutę), ale możliwe, że ciąża jest nieco wcześniejsza i że mam przyjść za 2 tygodnie, bo wtedy będzie wszystko wiadomo. Dopiero teraz po wizycie nie daje mi to spokoju, siedzę i szukam informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej znajomej sytuacja byla taka,ze serce bilo wolno. Lekarz powiedzial,zeby poczekac na rozwoj wydarzen,bo moze dopiero ruszylo. Niestety u niej kilka dni pozniej nastapilo poronienie,pewnie dlatego serce wolno bilo. Ale wywnioskowac z tego mozna,ze owszem jesli dopiero zaczelo bic to bije wolniej niz 150,a potem sie rozkreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co szukasz informacji? Kazda ciaza jest inna. Co Ci to da,ze przecxytasz ,ze ktoras poronila,a inna donosila!? U Ciebie moze byc roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste - wolę wiedzieć, niż nie wiedzieć. Doszukałam się takiej informacji: tętno płodu w 6 tygodniu 110 FHR - 12% szans na poronienie, 120 FHR - poniżej 10% szans na poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak musisz czekać, i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×